Třetí Airbus A-310

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Třetí Airbus A-384

Příspěvek od Richiee »

Tomu řikam gól!


Ondras
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 353
Registrován: 09. 02. 2003, 20:13
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Třetí Airbus A-385

Příspěvek od Ondras »

Na www.csa.cz jsem se docetl zpravu ze pry CSA nabidne moznost vyzkouset si simulator 737 aby dokazal neduverivym pasazerum ze jsou piloti skutecne kvalitne pripravovani k letum. Nevite o tom neco? Stejne tak British Airways nabizi komercni vyuziti letovych simulatoru, to je ale ponekud daleko.

sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Třetí Airbus A-386

Příspěvek od sever2 »

I Lufthansa provozuje něco podobného v rámci využívání frequent flyer mílí. Jejich Adventures jsou opravdu zajímavé, ale také trochu drahé.

Jinak by mě ale zajímalo, kolik ustrašených cestujících se jde podívat na/do simulátor/u B737 a kolik ustrašených cestujících se bojí spíše nepřipravených pilotů více než teroristů a technické závady. Myslím, že tohle je jedna z věcí, kterými se ČSA snaží prezentovat jako opravdu starostlivá letecká společnost. Člověk musí rozlišovat mezi opravdu dobrými službami, které oni také samozřejmě poskytují, a těmito "pitomostmi."

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Třetí Airbus A-387

Příspěvek od BB »

Kde na www.csa.cz? Napis, prosim, bud konkretni stranku, nebo alespon sekci, nejak tam furt bloudim, a jediny, co o simulatoru pisou, je, ze ho maj a pronajimaj. Dik.

Ondras
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 353
Registrován: 09. 02. 2003, 20:13
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Třetí Airbus A-388

Příspěvek od Ondras »

Najdeš to když pojedeš po odkazech Společnost ČSA / Napsali o nás / a pak vybereš ze seznamu "KLienti naleznou odvahu v simulátoru"


Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Třetí Airbus A-389

Příspěvek od Pan Am »

Diskuse o třetím Airbusu A310 se rozvinula na německém serveru Airliners.de - http://www.airliners.de/community/viewt ... &forum=1&9

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Třetí Airbus A-390

Příspěvek od BB »

To s tim simulatorem asi neni az zas tak horky vzhledem k tomu, ze to napsal Blesk.
Ale hned na uvodni strance CSA jsem se trochu lekla, ze kompletne meni flotilu. Ne ze to nei hezka fotka, ale pokud si dobre pamatuju, jeste nedavno tam bylo neco (nevzpominam si, jestli Airbus nebo B737), co vypadalo prece jen modernejs. Chapu, ze se ta zmena tyka 80. vyroci, ale mohli to umistit nekam dal a ne hned na uvod. Chudaci obyvatele zapadnich statu, kteri by se nahodou rozhodli koupit si letenku CSA on-line, co si asi nekteri pomysli?

sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Třetí Airbus A-391

Příspěvek od sever2 »

.......jo aha tak Blesk.....

Ale i Radiožurnál není lepší. Dnes prohlásil Fiuminicino za nejvýnamnější letiště v Itálii. Možná tak podle přepravních výsledků, ale MXP je již nyní mnohem důležitějším hubem AZ a vstupu dalších cizích aerolinií jako Qantas, Malaysia brání spíše tamější úřady, a tak je nutí dále využívat FCO.

No podle cestující souvislost pochopí, jelikož Dakoty nebo co to tam vlastně je, už dnes opravdu u evropských aerolinií nelétají. Ten obrázek osobně považuje za nejpodařenější věc, jaká se kdy ČSA při jejich "oslavách" povedla.

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Třetí Airbus A-392

Příspěvek od Richiee »

Je to hrozný.
Já dneska našel jednu stránku s malými modely dopravních letadel.Hned nahoře blikalo něco jako první model KLM v nových barvách.Modelu chybí bílá část a to nejsměšnější-byl to A340,který sem jak živ u KLM neviděl.

Ondras
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 353
Registrován: 09. 02. 2003, 20:13
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Třetí Airbus A-393

Příspěvek od Ondras »

Vzhledem k tomu že tu zprávu prezentoval p. Plovajko tak nevím proč by to nemělo být horké

sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Třetí Airbus A-394

Příspěvek od sever2 »

No, s odpuštěním, ale pan Plovajko říká vždy jenom nějaké pitomosti. On se totiž bedlivě drží zásady mluvit a nic neříct. Je to prostě takový vrcholový politik. Vždy, když jsem se o ČSA dozvěděl něco důležitého, tak to bylo ze světových serverů a abych pravdu řekl, fakt nevím, jak mám lidem na cizích fórech vysvětlit fakt, že "horké" novinky o ČSA ví vždy dříve oni a ne já.

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Třetí Airbus A-395

Příspěvek od Richiee »

ČSA asi opravdu ještě v tomhle roce rozhodnou o nákupu novejch velkokapacitních letadel a OK-YAC bude jenom taková třešnička!Muj kamarád,kterej dělá šéfa jedný sekce na Ruzyni a je dobře informovanej mi řikal,že se po Ruzyni šíří zprávy,že OK-YAC má nějaký problémy s nádržemi a něco mu tam chybí nebo něco tak a že bude lítat jenom na Srí Lanku

jirkapilot
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 28. 01. 2003, 10:16
Stav: Offline

Třetí Airbus A-396

Příspěvek od jirkapilot »

Richiee....ja chapu, ze sem musis alespon jednu zpravu denne napsat, aby ti pak rostl celkovy pocet prispevku. Ale prosim te, nedelej tady z toho forum typu JPP /jedna pani povidala/....opravdu, takovy blabol jaky jsi napsal jsem uz dlouho necetl. Ze by ten A313 pri kazdem letu dovezl cestujici do dalkove destinace vzdy s par mezipristanimi :-)))) Ale prosim te....

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Třetí Airbus A-397

Příspěvek od Pavel »

Přesně tak!! Už vidím jak někdo používá letadlo,které má problémy s nádržemi.Jediný problém na nádržích může být těsnost a takové letadlo je letuneschopné!!!Tudíž se na něj můžeš akorát dívat na zemi (než se opraví),a takový cvoci snad ještě u ČSA nejsou.

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Třetí Airbus A-398

Příspěvek od Richiee »

Rozhodně nepotřebuju psát 1 zprávu denně!!!Tak jsem mu teda volal a on řikal,že přesně neví co bud',že tam mu něco chybí nebo má nějakou závadu nebo tak.Ale,že prej bude opravdu lítat jenom na Srí Lanku!


Odpovědět