Vzdalenosti hotelu

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Vzdalenosti hotelu

Příspěvek od wampa »

Docela by mne zajimalo jak daleko se standartne se jezdi na hotely pri overnight letech.

Vcera vecer (22-23) jsem potkal 5 zamestnancu CSA (2piloty, 2 stevardky a 1 jsem nejake nedokazal identifikovat) jak se zapisovali na hotelu, kde jsem zrovna byl. A ktery je tak 25 km od Mosnova, z cehoz usuzuji ze to byl z overnight v Mosnova.

Docela mne prekvapilo ze jezdi tak daleko. Jsou takove vzdalenosti normalni? Cekal bych nejaky hotel co nejblize letisti.


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

25 km je kousek..a přeci si nemyslíš, že by posádky ČSA bydleli v nějakým obyčejným hotýlku...

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Zalezi na tom, jake hotely jsou u letiste a asi i jakou nabidku na slevu CSA daji. Ale je to tak, nekdy se treba jezdi i 25 minut na hotel. A o bydleni v nejakym obycejnym hotylku - existuje alespon jakas takas zaruka, ze v lepsich hotelech nebude nikdo delat v noci bordel a pripadne bude spacifikovan personalem hotelu. Ono se taky klidne muze stat, ze na pokoji vedle kapitana bude nekdo celou noc rvat a kapitan rano rekne, ze nikam neleti, ze se neciti na let, protoze se nevyspal. Takze to jen ke kritickym poznamkam, jak musi mit letaji personal lepsi hotylky.

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

jane píše:Zalezi na tom, jake hotely jsou u letiste a asi i jakou nabidku na slevu CSA daji. Ale je to tak, nekdy se treba jezdi i 25 minut na hotel. A o bydleni v nejakym obycejnym hotylku - existuje alespon jakas takas zaruka, ze v lepsich hotelech nebude nikdo delat v noci bordel a pripadne bude spacifikovan personalem hotelu. Ono se taky klidne muze stat, ze na pokoji vedle kapitana bude nekdo celou noc rvat a kapitan rano rekne, ze nikam neleti, ze se neciti na let, protoze se nevyspal. Takze to jen ke kritickym poznamkam, jak musi mit letaji personal lepsi hotylky.


a proc ho museji mit i stevardky??? :twisted: omlouvam se vsem,ale proste jsem musel :lol:

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Lucky píše:a proc ho museji mit i stevardky???


No přeci aby byly po ruce kapitánovi, kdyby náhodou nemohl nebo nechtěl spát... :D


wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

jane píše:Zalezi na tom, jake hotely jsou u letiste a asi i jakou nabidku na slevu CSA daji. Ale je to tak, nekdy se treba jezdi i 25 minut na hotel. A o bydleni v nejakym obycejnym hotylku - existuje alespon jakas takas zaruka, ze v lepsich hotelech nebude nikdo delat v noci bordel a pripadne bude spacifikovan personalem hotelu. Ono se taky klidne muze stat, ze na pokoji vedle kapitana bude nekdo celou noc rvat a kapitan rano rekne, ze nikam neleti, ze se neciti na let, protoze se nevyspal. Takze to jen ke kritickym poznamkam, jak musi mit letaji personal lepsi hotylky.


Diky za vysvetleni. Ono to od letiste tech 30-35 minut je. Mne to akorat docela prekvapilo, ze se tam najednou v noci ukazali. Ale je pravda, ze tam normalne klid asi je. I kdyz vcera urcite nebyl.

Akorat jsem tedka zacal premyslet zdali tam jezdi i v zime, protoze je to skoro horsky hotel, a mohlo by se jim stat ze rano k letadlu nedojednou(pres ten snih, co tam napada).

Stalo se na nejake overnightu, ze by posadka rano z nejakeho duvodu neprijela?

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

CSA spi v Ostrave v hotelu v Zabrehu, rozhodne nejde o horsky hotel, i kdyz tech cca 25 km to od letiste je.

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

wampa píše:
jane píše:Zalezi na tom, jake hotely jsou u letiste a asi i jakou nabidku na slevu CSA daji. Ale je to tak, nekdy se treba jezdi i 25 minut na hotel. A o bydleni v nejakym obycejnym hotylku - existuje alespon jakas takas zaruka, ze v lepsich hotelech nebude nikdo delat v noci bordel a pripadne bude spacifikovan personalem hotelu. Ono se taky klidne muze stat, ze na pokoji vedle kapitana bude nekdo celou noc rvat a kapitan rano rekne, ze nikam neleti, ze se neciti na let, protoze se nevyspal. Takze to jen ke kritickym poznamkam, jak musi mit letaji personal lepsi hotylky.


Diky za vysvetleni. Ono to od letiste tech 30-35 minut je. Mne to akorat docela prekvapilo, ze se tam najednou v noci ukazali. Ale je pravda, ze tam normalne klid asi je. I kdyz vcera urcite nebyl.

Akorat jsem tedka zacal premyslet zdali tam jezdi i v zime, protoze je to skoro horsky hotel, a mohlo by se jim stat ze rano k letadlu nedojednou(pres ten snih, co tam napada).

Stalo se na nejake overnightu, ze by posadka rano z nejakeho duvodu neprijela?

A jaký hotel máš teda na mysli, když je to horský hotel? Třeba sis spletl firmu :)

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

ppl píše:A jaký hotel máš teda na mysli, když je to horský hotel? Třeba sis spletl firmu :)


Hotel je Ráztoka, ale nenapada mne kdo jiny by v Ostrave delal v soboru overnight. A na ten prilet co je z Prahy to tak casove vychazelo.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

v Ostravě se spí v jiném hotelu, cca 15min od letiště, vedle ČEZ arény, jméno psát nebudu :D takže Ráztoka to byla asi jiná firma a nebo maškarní ples :lol:

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Lucky píše:
jane píše:Zalezi na tom, jake hotely jsou u letiste a asi i jakou nabidku na slevu CSA daji. Ale je to tak, nekdy se treba jezdi i 25 minut na hotel. A o bydleni v nejakym obycejnym hotylku - existuje alespon jakas takas zaruka, ze v lepsich hotelech nebude nikdo delat v noci bordel a pripadne bude spacifikovan personalem hotelu. Ono se taky klidne muze stat, ze na pokoji vedle kapitana bude nekdo celou noc rvat a kapitan rano rekne, ze nikam neleti, ze se neciti na let, protoze se nevyspal. Takze to jen ke kritickym poznamkam, jak musi mit letaji personal lepsi hotylky.


a proc ho museji mit i stevardky??? :twisted: omlouvam se vsem,ale proste jsem musel :lol:


A proc na tech hotelech s nama spi i mechanici? nestacilo by jim spat v letadle?

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

jane píše:
Lucky píše:
jane píše:Zalezi na tom, jake hotely jsou u letiste a asi i jakou nabidku na slevu CSA daji. Ale je to tak, nekdy se treba jezdi i 25 minut na hotel. A o bydleni v nejakym obycejnym hotylku - existuje alespon jakas takas zaruka, ze v lepsich hotelech nebude nikdo delat v noci bordel a pripadne bude spacifikovan personalem hotelu. Ono se taky klidne muze stat, ze na pokoji vedle kapitana bude nekdo celou noc rvat a kapitan rano rekne, ze nikam neleti, ze se neciti na let, protoze se nevyspal. Takze to jen ke kritickym poznamkam, jak musi mit letaji personal lepsi hotylky.


a proc ho museji mit i stevardky??? :twisted: omlouvam se vsem,ale proste jsem musel :lol:


A proc na tech hotelech s nama spi i mechanici? nestacilo by jim spat v letadle?


tak jo dostala jsi me :oops: :)

Colombo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 09. 09. 2008, 09:08
Stav: Offline

Příspěvek od Colombo »

A proc na tech hotelech s nama spi i mechanici? nestacilo by jim spat v letadle?


Ty si nieco viac ako mechanici? Nejaky komplex, alebo zla skusenost?

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Lingus »

Colombo píše:A proc na tech hotelech s nama spi i mechanici? nestacilo by jim spat v letadle?


Ty si nieco viac ako mechanici? Nejaky komplex, alebo zla skusenost?


Obávám se, že jsi to trošku nepochopil :lol:

františek dobrota
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 580
Registrován: 09. 01. 2007, 20:26
Stav: Offline

Příspěvek od františek dobrota »

to Jane: to víš že stačilo, ideální je nějakej vládní speciál se sprchovým koutem.. :) a ono už jich s Vámi moc nespí, že jo? :)


Odpovědět