A co takhle 3 třídy ?

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

A co takhle 3 třídy?

Příspěvek od Yankee Alpha »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
A ma to vliv i na uznavani segmentu?


<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>
Díkybohu ne, segmenty zůstávají.
Je to taková strategie, pokud někdo lítá nejlevnější třídou = asi nelítá moc často = neaspiruje na Stříbrnou kartu.


january
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 14. 05. 2005, 02:21
Stav: Offline

A co takhle 3 třídy?

Příspěvek od january »

FL330/lojza:
Web fares se knihují u ČSA do RBD U, výjimečně též do V.



Změněno uživatelem - january na 15/05/2005 16:23:39

lojza
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1321
Registrován: 24. 06. 2003, 22:09
Stav: Offline

A co takhle 3 třídy?

Příspěvek od lojza »

To january
I do S take urcite.Prakticky se ale nic nemeni,je to stale travel/economy

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Příspěvek od prodejce »

A JE TO TADY !!

Je vidět, že Lašák přeci jenom chodí sem na fórum :o)

Stačí si poslechnout moje rady a hned to jde :lol: ... Click4Fly je tady a v letadlech ČSA budu 3 třídy.

V diskuzi v tomto vlákně se uvádělo, že FA byli kdysi (v roce 2004) proti tomu. To se změnilo, nebo se nikdo s odborářema nebavil?? :o)

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

No to jsem zvědav jak CSA zvládne distribuci...každopádně se mi zdá, že je to zase nějaká změna koncepce, resp. její uprava. Ale nečekám, že to bude znamenat nějaké zásadni zvýšení revenue a bojím se, že to bude akce která bude stát víc než přinese. Ale nechme se překvapit.


lojza
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1321
Registrován: 24. 06. 2003, 22:09
Stav: Offline

Příspěvek od lojza »

prodejce píše:A JE TO TADY !!

Je vidět, že Lašák přeci jenom chodí sem na fórum :o)

Stačí si poslechnout moje rady a hned to jde :lol: ... Click4Fly je tady a v letadlech ČSA budu 3 třídy.

V diskuzi v tomto vlákně se uvádělo, že FA byli kdysi (v roce 2004) proti tomu. To se změnilo, nebo se nikdo s odborářema nebavil?? :o)

ha ha ha divam se na svuj prispevek stary dva roky, kde ti casy jsou :lol:
3.tridy je vec stara 5 let a vice, dokonce jsem byl pri zrodu tohoto navrhu :cry: Nicmene si myslim, ze to nic moc neprinese, jestli to je vzkriseni minulosti, tak to bude nekolik rad v chvostu letadla rozlisenych podhlavnikem, bez servisu krome Dobre vody :lol: radeji prejit na O&D yield management, urcite vite co to znamena.Naklady na sedacku zavedenim 3.tridy se budou od Y-cl lisit minimalne.jen desitky korun.3.trida mela byt takovy marketingovy nastroj, aby si cestujici radeji kupovali 2.tridu.Dnes to je passe, podle me, v te dobe to mela byt reakce na LLC z U.K. do PRG.


Odpovědět