Zpožděná zavazadla

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Zpožděná zavazadla

Příspěvek od -monie- »

No tady ten pikolík, byl naprosto v pohodě a fakt jedinej na A320 - 100 % LF - a fakt do posledního místa :)
Někteří mu tam nadávali, ale on si jel ve svém - no jel - fakt šnek je rychlost proti němu :)
Nejvíc podivné bylo ale to, že přepážky vedle (Air Malta, Alitalia) tiskly normálně a pak byly prázdné.
To já jsem ale dopadl celkem dobře, na přepážce jsem se dal do řeči s nějakou slečnou a ta říkala, že letěla ve čtvrtek do LHR s dárkama pro rodinu v Londýně a kufr ztratili, tam koupila nový kufr a jiné dárky pro lidi v ČR a během 4 dnů ji ztratili i tento druhý kufr...
Nejhustší byl ale dědeček na reklamacích, který paní vysvětloval, že měl šedivý kufr s černým pruhem, jedno napůl ulomené kolečko, v kufříku že měl kalhoty, plyšáka pro vnučku, spoďárky, a já nevím co ještě :)


Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zpožděná zavazadla

Příspěvek od Yankee Alpha »

Londýn je veselý, já jsem letěla z JFK přes LHR do PRG (DL/OK) a kufr nedorazil... prostě to klucí londýnský nezvládli za 6,5 hodiny tranzitu přeložit :)

-monie-
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 246
Registrován: 21. 01. 2009, 20:45
Pohlaví: muž
Bydliště: LCA, LCY
Stav: Offline

Re: Zpožděná zavazadla

Příspěvek od -monie- »

Hlásím, že zatím pořád nic...
Pan z linky mi ale sdělil, že je vysoká šance, že se zavazadlo z 21.12. po 14 dnech ještě najde :)


Odpovědět