České firmy preferují ČSA, nemají rády Turkish Airlines

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

České firmy preferují ČSA, nemají rády Turkish Airlines

Příspěvek od Zulu Charlie »



HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: České firmy preferují ČSA, nemají rády Turkish Airlines

Příspěvek od HighFlyer »

Pripomina mne to porekadlo, ze existuji male lzi, velke lzi, a statistika. Ale nejsem si uplne jist, ze se to da aplikovat i na tento pruzkum. Jenom mne to pripomina...

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: České firmy preferují ČSA, nemají rády Turkish Airlines

Příspěvek od MS743 »

Me se to zda ze pruzkum byl par otazek slecne recepcni a lidem kteri pomalu ani Turkish neleteli....

Asi jim nekdo zapomel rici ze primy Let CSA z PRG na IST je ponekud delsi nez TK :) nebo asi jinak receno ze cestujici si pocka na check in hodne dlouho jelikoz let neexistuje

BlueSky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 170
Registrován: 09. 08. 2010, 02:51
Stav: Offline

Re: České firmy preferují ČSA, nemají rády Turkish Airlines

Příspěvek od BlueSky »

Tak tenhle pruzkum ma temer nulovou hodnotu. Delat pruzkum o letecke doprave pouze v jedne zemi nema moc smysl. Temer ve vsech kategoriich se na prednich mistech umisti mistni dopravce, uz jenom proto, ze ma nejvice primych spoju ze sveho hubu, nejvetsi sit, mistnim jazykem mluvici personal atd.
Generelne je vsak potreba pruzkumy a oceneni brat se znacnou rezervou. Vsechna ta OAG, Global Traveller jsou silne zmanipulovatelne. Objektivnejsi je Skytrax, ale i o nem se zajimave vyjadril Tim Clark, sef Emirates. Pri prilezitosti zahajeni letu do PRG se ho zeptal HS, co rika na to, ze Emirates klesaji v zebricku Skytrax. Clark odpovedel: "Posledni dobou jsme u nich neinzerovali..." A presne tak to je i u tech ostatnich zebricku. Cely rozhovor: http://ekonomika.idnes.cz/letectvi-je-n ... oakcie_fih


Odpovědět