Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od jane »

Yirina píše:Mám pocit, že se to prodávalo i u slavné virtuální spolešnosti Click4Sky, jako let PRG-DUB. Odletz PRG celkem v super čas, asi ve 4:30 ze čtvrtka na pátek..


4:30 byl prilet do PRG z ne na po.


Josef
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 285
Registrován: 23. 01. 2003, 14:27
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od Josef »

HonzaLB píše:
jane píše:No vzhledem k tomu, ze pro irske cestovky se lita jiz nekolik let, asi to prodelecne nebude.

Vzhledem k tomu, že ČSA létá už několik let a několik let je v hluboké ztráte, asi to....doplňte si sami:)


Jo, Sůro, ČSA už několik let opravdu létá. Bude tomu pomalu už 90 let. Jedna z nejstarších leteckých společností. Ty si holt potřebuješ rýpnout, viď?

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od HonzaLB »

Josef píše:
HonzaLB píše:
jane píše:No vzhledem k tomu, ze pro irske cestovky se lita jiz nekolik let, asi to prodelecne nebude.

Vzhledem k tomu, že ČSA létá už několik let a několik let je v hluboké ztráte, asi to....doplňte si sami:)


Jo, Sůro, ČSA už několik let opravdu létá. Bude tomu pomalu už 90 let. Jedna z nejstarších leteckých společností. Ty si holt potřebuješ rýpnout, viď?

proto se do ČSA muselo nalít už 2,5 miliardy státní pomoci z Osinku, rozprodat majetek za x miliard a teď znovu nalít z aeroholdingu více než miliardu?

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od PDan »

HonzaLB píše:
Josef píše:
HonzaLB píše:Vzhledem k tomu, že ČSA létá už několik let a několik let je v hluboké ztráte, asi to....doplňte si sami:)


Jo, Sůro, ČSA už několik let opravdu létá. Bude tomu pomalu už 90 let. Jedna z nejstarších leteckých společností. Ty si holt potřebuješ rýpnout, viď?

proto se do ČSA muselo nalít už 2,5 miliardy státní pomoci z Osinku, rozprodat majetek za x miliard a teď znovu nalít z aeroholdingu více než miliardu?

Ale (bohuzel) stale leta :-D

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od dydzej »

Josef píše:
HonzaLB píše:
jane píše:No vzhledem k tomu, ze pro irske cestovky se lita jiz nekolik let, asi to prodelecne nebude.

Vzhledem k tomu, že ČSA létá už několik let a několik let je v hluboké ztráte, asi to....doplňte si sami:)


Jo, Sůro, ČSA už několik let opravdu létá. Bude tomu pomalu už 90 let. Jedna z nejstarších leteckých společností. Ty si holt potřebuješ rýpnout, viď?

Tak Honza uz jinej nebude, berme to jako fakt :lol:.


Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od Smurfx »

Přesně tak, Honza jiný bohužel nebude. :) Vidíme náznaky, že u ČSA opravdu začínají přemýšlet a i na jinak prázdné přelety se začínají prodávat letenky. Ale pozitivní zprávy nás nezajímají, pojďme si znovu pořádně kopnout :)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od HonzaLB »

Smurfx píše:Přesně tak, Honza jiný bohužel nebude. :) Vidíme náznaky, že u ČSA opravdu začínají přemýšlet a i na jinak prázdné přelety se začínají prodávat letenky. Ale pozitivní zprávy nás nezajímají, pojďme si znovu pořádně kopnout :)

a tohle je například co?)
http://ekonomika.idnes.cz/jako-za-casu- ... oprava_fih

ale jinak opravdu jiný nebudu:)na rozdíl od vás, dalších daňových poplatníků, mi není zcela jedno, jak mé peníze mizí do...
jinak větu Vidíme náznaky, že u ČSA opravdu začínají přemýšlet bych si dovolil ponechat bez komentáře:-)

ondra.t
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 69
Registrován: 14. 09. 2006, 10:52
Pohlaví: muž
Bydliště: Roztoky
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od ondra.t »

trochu mi chybí jestli stejnou vervou bojuješ jako novinář i na jiných frontách, jako třeba: strašně potřebné L-159, které jsou ted zakonzervované a hledají se pro ně kupci; Pandury co vyšly několikrát dráž než Slováků a po opancéřování ani neplavou jak by měli,... takových kauz a plýtvání (nebo podplácení??) je nespočet, viz položka z ministerstva dopravy o zalévání květin na ministerstvu za desetitisíce. Trochu mi chybí u novinářů "investigativní" přístup. Nezlob se na mě, ale motat furt dokola téma "ČSA" tě jako daňového poplatníka vytáčí už asi jako novinka moc neobstojí. jako expert na všechno by jsi se mohl i zabývat jestli opravdu 1km dálnice tady v čr je potřeba platit tak draze, když to jde na západě levněji. trochu zapátrat a udělat humbuk a tim "ušetřit". Nebo můžeš o tom všem donekonečna psát jen na diskuzních fórech, kde už si nikdo ani ty příspěvky nečte. Někdy méně znamená více... zamysli se nad tim i přístupem k žurnalistice. připadá mi že novinařina jde tady v čr rychle do kytek a bohužel k tomu přispívá i takový přístup :thumbdown:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od HonzaLB »

ondra.t píše:trochu mi chybí jestli stejnou vervou bojuješ jako novinář i na jiných frontách, jako třeba: strašně potřebné L-159, které jsou ted zakonzervované a hledají se pro ně kupci; Pandury co vyšly několikrát dráž než Slováků a po opancéřování ani neplavou jak by měli,... takových kauz a plýtvání (nebo podplácení??) je nespočet, viz položka z ministerstva dopravy o zalévání květin na ministerstvu za desetitisíce. Trochu mi chybí u novinářů "investigativní" přístup. Nezlob se na mě, ale motat furt dokola téma "ČSA" tě jako daňového poplatníka vytáčí už asi jako novinka moc neobstojí. jako expert na všechno by jsi se mohl i zabývat jestli opravdu 1km dálnice tady v čr je potřeba platit tak draze, když to jde na západě levněji. trochu zapátrat a udělat humbuk a tim "ušetřit". Nebo můžeš o tom všem donekonečna psát jen na diskuzních fórech, kde už si nikdo ani ty příspěvky nečte. Někdy méně znamená více... zamysli se nad tim i přístupem k žurnalistice. připadá mi že novinařina jde tady v čr rychle do kytek a bohužel k tomu přispívá i takový přístup :thumbdown:

pokud ti něco chybí, tak si to zkus najít. takovýto přístup diskutujících, kteří si nezjistí snadno zjistitelné informace, je poněkud smutný :thumbdown:

BlueSky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 170
Registrován: 09. 08. 2010, 02:51
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od BlueSky »

Smurfx píše:Přesně tak, Honza jiný bohužel nebude. :) Vidíme náznaky, že u ČSA opravdu začínají přemýšlet a i na jinak prázdné přelety se začínají prodávat letenky. Ale pozitivní zprávy nás nezajímají, pojďme si znovu pořádně kopnout :)


No to nemas moc vysoke naroky na manazery, kteri pobiraji statisicove platy.

@ ondra.t
toto je forum o CSA, proto se tu bude vetsinou psat o CSA. Pandury, zalevani kytek na ministerstvu je asi dobry namet k investigaci, ale na jinem foru. No a ze se nepise o CSA prilis pozitivne? Pet let se restrukturalizuje a vysledek? Minus sedm miliard ztrata z vlastniho provozu z toho jedna miliarda za posledni rok. Zadne svetlo na konci tunelu. Nediv se, ze to tu optimismem prilis nepreteka.

Josef
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 285
Registrován: 23. 01. 2003, 14:27
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od Josef »

HonzaLB píše:
Smurfx píše:Přesně tak, Honza jiný bohužel nebude. :) Vidíme náznaky, že u ČSA opravdu začínají přemýšlet a i na jinak prázdné přelety se začínají prodávat letenky. Ale pozitivní zprávy nás nezajímají, pojďme si znovu pořádně kopnout :)

a tohle je například co?)
http://ekonomika.idnes.cz/jako-za-casu- ... oprava_fih

ale jinak opravdu jiný nebudu:)na rozdíl od vás, dalších daňových poplatníků, mi není zcela jedno, jak mé peníze mizí do...
jinak větu Vidíme náznaky, že u ČSA opravdu začínají přemýšlet bych si dovolil ponechat bez komentáře:-)

Ano, pravda , Honza napsal vcelku pozitivní článek. Ono ho to nezajímá ani tak, jako daňového poplatníka, ale protože je za to placen...Každý se snaží, jak může...Teď si rýpnu já... Honzo, píšeš také na jiné téma do novin, nebo je to jediné tvoje téma /ČSA/? BTW, pozvali Tě na tu recepci Etihad vs ČSA???

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od HonzaLB »

Josef píše:
HonzaLB píše:
Smurfx píše:Přesně tak, Honza jiný bohužel nebude. :) Vidíme náznaky, že u ČSA opravdu začínají přemýšlet a i na jinak prázdné přelety se začínají prodávat letenky. Ale pozitivní zprávy nás nezajímají, pojďme si znovu pořádně kopnout :)

a tohle je například co?)
http://ekonomika.idnes.cz/jako-za-casu- ... oprava_fih

ale jinak opravdu jiný nebudu:)na rozdíl od vás, dalších daňových poplatníků, mi není zcela jedno, jak mé peníze mizí do...
jinak větu Vidíme náznaky, že u ČSA opravdu začínají přemýšlet bych si dovolil ponechat bez komentáře:-)

Ano, pravda , Honza napsal vcelku pozitivní článek. Ono ho to nezajímá ani tak, jako daňového poplatníka, ale protože je za to placen...Každý se snaží, jak může...Teď si rýpnu já... Honzo, píšeš také na jiné téma do novin, nebo je to jediné tvoje téma /ČSA/? BTW, pozvali Tě na tu recepci Etihad vs ČSA???


Josef: to je takový problém si hodit mé jméno do googlu? celkem jednoduše se dostaneš na odkaz, který vyjede všechny mé texty na idnes.cz a snadno dohledáš i mé texty v MF DNES. Pak nebudeš mít takové nesmyslné dotazy.
Pozvánku jsem nedostal. Ani na TK, i když jsem o ni věděl. Ale stejně bych nedorazil:)na TK bych se mnoho nového nedozvěděl a tak jsem se rozhodl strávit dopoledne na soudu ze zneužití pravomoci šéfa NKÚ. a šaškárny s naškrobenými úsměvy a tlačícími se lidmi u rautových stolů nemám rád:-)

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od gr09 »

Josef píše:Honzo, píšeš také na jiné téma do novin, nebo je to jediné tvoje téma /ČSA/?

Neni to sice adresovane me, ale protoze je to tak lehke najit, tak si dovolim: http://ekonomika.idnes.cz/novinari.aspx?idnov=881

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:Josef: to je takový problém si hodit mé jméno do googlu? celkem jednoduše se dostaneš na odkaz, který vyjede všechny mé texty na idnes.cz a snadno dohledáš i mé texty v MF DNES. Pak nebudeš mít takové nesmyslné dotazy.
Pozvánku jsem nedostal. Ani na TK, i když jsem o ni věděl. Ale stejně bych nedorazil:)na TK bych se mnoho nového nedozvěděl a tak jsem se rozhodl strávit dopoledne na soudu ze zneužití pravomoci šéfa NKÚ. a šaškárny s naškrobenými úsměvy a tlačícími se lidmi u rautových stolů nemám rád:-)


Predpokladam, ze Franta Dohnaluch skrobenej usmev nemel. Pocitam, ze se Volenik obraci v hrobe uz delsi dobu.

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Holidays Czech Airlines uzavřely smlouvu s Blue Style

Příspěvek od dydzej »

HonzaLB píše: Josef: to je takový problém si hodit mé jméno do googlu? celkem jednoduše se dostaneš na odkaz, který vyjede všechny mé texty na idnes.cz a snadno dohledáš i mé texty v MF DNES. Pak nebudeš mít takové nesmyslné dotazy.
Pozvánku jsem nedostal. Ani na TK, i když jsem o ni věděl. Ale stejně bych nedorazil:)na TK bych se mnoho nového nedozvěděl a tak jsem se rozhodl strávit dopoledne na soudu ze zneužití pravomoci šéfa NKÚ. a šaškárny s naškrobenými úsměvy a tlačícími se lidmi u rautových stolů nemám rád:-)

Vis Honzo, trosku pokory by Ti neuskodilo. Ale to bychom asi chteli po radobynovinari moc. Treba na to jednou prijdes, nastesti to u vetsiny lidi jde s vekem :) .


Odpovědět