Letový řád - léto 2011

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od prodejce »

paascha píše:2Jane: Aha, tak ty jsi poletucha z átra, už to chápu. Štve tě, že ty kraksny půjdou do šrotu a ty od válu, tak to chápu. A pro tvé info, milá zlatá, s kufry a krámama se ty nataháš mnohem víc, než já. Mé působení v letadle bylo hodně, ale hodně vepředu, víš? Btw, jestli ti nikdy ve várnici nedošla voda, tak jsi toho moc nenalítala, blábolo.


... tak tu nech všechny tři verze pod sebou a nepřepisuj to zbytečně :D
Všechny tři verze jsou dobrý! :clap:


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:
paascha píše:2Jane: Aha, tak ty jsi poletucha z átra, už to chápu. Štve tě, že ty kraksny půjdou do šrotu a ty od válu, tak to chápu. A pro tvé info, milá zlatá, s kufry a krámama se ty nataháš mnohem víc, než já. Mé působení v letadle bylo hodně, ale hodně vepředu, víš? Btw, jestli ti nikdy ve várnici nedošla voda, tak jsi toho moc nenalítala, blábolo.


... tak tu nech všechny tři verze pod sebou a nepřepisuj to zbytečně :D
Všechny tři verze jsou dobrý! :clap:


+1 :clap:

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od dydzej »

paascha píše:2Jane: Aha, tak ty jsi poletucha z átra, už to chápu. Štve tě, že ty kraksny půjdou do šrotu a ty od válu, tak to chápu. A pro tvé info, milá zlatá, s kufry a krámama se ty nataháš mnohem víc, než já. Mé působení v letadle bylo hodně, ale hodně vepředu, víš? Btw, jestli ti nikdy ve várnici nedošla voda, tak jsi toho moc nenalítala, blábolo.

To jakoze jsi pusobil coby umyvac oken pilotni kabiny? :clap: Uz to tady vazne zabal a zacni radsi prispivat na fora, ktera vice koreluji s Tvym intelektem. Tam ty Tvoje urazky lepe zapadnou a jeste budes za hvezdu :D .

paascha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 05. 11. 2010, 11:57
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od paascha »

Bůůů, on je na nás zlý, je ošklivý a má jiný názor, než my :cry: Jen proto, že si myslím něco jiného, než vy, banda pitomců, se schovávat nebudu. Táhněte do háje :yawn:

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od MS743 »

Draha Jane.. nic se z toho nedelej... Pan paascha je vice komik nez argumentator :) on sam vyprcha, vse nam vynada a rekne ze se nevrati a heleme se... Velice rad bych mel jeho problemy.... a kdyz pracujes na palube tak asi vidas takove typy denne coz te nezavidim....

obavam se ze s nim nikdo v realnem zivote nechce mit nic spolecnoeho tak hleda zpusoby komunikace ve virtualnim svete...

zdar vsem tem kteri pracovaly "vepredu" a vsem znalcum...
od paascha v 20. 04. 2011, 08:10

Bůůů, on je na nás zlý, je ošklivý a má jiný názor, než my Jen proto, že si myslím něco jiného, než vy, banda pitomců, se schovávat nebudu. Táhněte do háje


:arrow: klid klid
Obrázek



TAK... a zpet k 2011!!!!!!!!!


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od jane »

dydzej píše:
paascha píše:2Jane: Aha, tak ty jsi poletucha z átra, už to chápu. Štve tě, že ty kraksny půjdou do šrotu a ty od válu, tak to chápu. A pro tvé info, milá zlatá, s kufry a krámama se ty nataháš mnohem víc, než já. Mé působení v letadle bylo hodně, ale hodně vepředu, víš? Btw, jestli ti nikdy ve várnici nedošla voda, tak jsi toho moc nenalítala, blábolo.

To jakoze jsi pusobil coby umyvac oken pilotni kabiny? :clap: Uz to tady vazne zabal a zacni radsi prispivat na fora, ktera vice koreluji s Tvym intelektem. Tam ty Tvoje urazky lepe zapadnou a jeste budes za hvezdu :D .


Ne, to jakoze cargo je na atr hodne hodne vepredu v letadle :)

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od context »

jane píše:Ne, to jakoze cargo je na atr hodne hodne vepredu v letadle :)

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od alesesl »

paascha píše:To jste mi to nandali, husa, co roznáší kafe a bagety a nějaký vemeno, co ani neumí česky. To mě zranilo, přiznávám. Milá náno, cargo fakt netahám, ale budiž, nebudu ti to vymlouvat, když už jsi se to složité slovo naučila, užij si ho. A vy ostatní, žvaňte a tlachejte, třeba si vykrafete vyšší hodnosti :lol:


Ty to asi nemas v hlave fakt v poradku chlape? Zamysli se na sebou jakych stylem mluvis. Nebo ti dal nekdo posledni dobu pres cumak a jsi frustrovany? Neni v tom rozchod s zenskou?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od flyingblue »

alesesl píše:
paascha píše:To jste mi to nandali, husa, co roznáší kafe a bagety a nějaký vemeno, co ani neumí česky. To mě zranilo, přiznávám. Milá náno, cargo fakt netahám, ale budiž, nebudu ti to vymlouvat, když už jsi se to složité slovo naučila, užij si ho. A vy ostatní, žvaňte a tlachejte, třeba si vykrafete vyšší hodnosti :lol:


Ty to asi nemas v hlave fakt v poradku chlape? Zamysli se na sebou jakych stylem mluvis. Nebo ti dal nekdo posledni dobu pres cumak a jsi frustrovany? Neni v tom rozchod s zenskou?


Nekrmte Trolly

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od salamio »

Přesně tak, nejlepší je prostě na něj nereagovat, pak ho to přestane bavit.

MS743
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1639
Registrován: 12. 02. 2003, 11:16
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od MS743 »

Nekrmte Trolly
:thumbup:
:wave: :wave: :wtf: :wtf:

and back to the point!

Plany na 2011 (CSA ci jakoukoliv spolecnost)... Nove informace?

Mozna dobry clanek i kdyz nic zazracneho tam neni ... poukazuje ale na urcita data ohledne OK
Obrázek

a

Obrázek

asi tu Ukrajinu a Francii tam zmenime, ze?

http://www.anna.aero/2011/03/02/czech-airlines-major-network-overhaul-leaves-room-for-return-to-asia/

cestovatelka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 05. 04. 2006, 12:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od cestovatelka »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: Styl pana paaschi mi připomněl jiného člena zdejšího fóra, pana Kočára. Stejné vyjadřování, stejné antipatie k létajícím..

paascha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 05. 11. 2010, 11:57
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od paascha »

cestovatelka píše::thumbup: :thumbup: :thumbup: Styl pana paaschi mi připomněl jiného člena zdejšího fóra, pana Kočára. Stejné vyjadřování, stejné antipatie k létajícím..

Nejsem pan Kočár a mezi létajícími mám řadu přátel. Mezi piloty víc, ale i pár stewardů se najde. Jenže tady se nevedou diskuse o létajících, ale demagogie volů. Laskavě si přečtěte historii tohoto tlachání, "nezaujaté" komenty místních kapitánů, kteří mají své hodnosti vyblábolené miliony přínosných příspěvků, přitom o létání vědí jen to, co psali v MF Dnes. Všichni tu kvičí po inside info a když je, tak jen nadávají. ATRka jsou staré kraksny, to je fakt, mají trhliny v trupech, to je fakt, Dvořák je chtěl prodat a zrušit letku, to je fakt, nikdo je nechtěl, tak zůstávají na dolétání, to je fakt, letuška, která se nesetkala s nedostatkem horké vody ve várnici na ATRce buď nelétá, nebo kecá. Je to totiž chronický problém, o tom toho vím dost, to mi teda věřte. A pro ty ostatní: mluvím tak, jak si zasloužíte, a že se vám to nelíbí? Váš problém, chovejte se tak, jak chcete, aby se lidi chovali k vám. :wave:

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od flyingblue »

cestovatelka píše::thumbup: :thumbup: :thumbup: Styl pana paaschi mi připomněl jiného člena zdejšího fóra, pana Kočára. Stejné vyjadřování, stejné antipatie k létajícím..


Nekrmit trolly plati pro vsechny. Casem udelaji :wave:

Chce to vydrzet.

paascha
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 71
Registrován: 05. 11. 2010, 11:57
Stav: Offline

Re: Letový řád - léto 2011

Příspěvek od paascha »

flyingblue píše:
cestovatelka píše::thumbup: :thumbup: :thumbup: Styl pana paaschi mi připomněl jiného člena zdejšího fóra, pana Kočára. Stejné vyjadřování, stejné antipatie k létajícím..


Nekrmit trolly plati pro vsechny. Casem udelaji :wave:

Chce to vydrzet.


Můžu se zeptat na tvůj vztah k ČSA, kapitáne Krafale? Myslím profesionální vztah, je-li nějaký, ovšem. Ale asi není, viď? :think:


Odpovědět