ČSA - zrušení letu.

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
sunset
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 87
Registrován: 15. 06. 2009, 21:26
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od sunset »

Řadoví zaměstnanci call centra nebo kdo s tebou mluvil, jsou ti poslední, kdo mohou ovlivnit, co se děje a podat ti nějaké informace


AQUARIUS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 45
Registrován: 19. 01. 2008, 21:49
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od AQUARIUS »

TAT definitivne zruseny!

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od flyingblue »

AQUARIUS píše:TAT definitivne zruseny!


Chybi dve jatra (jedno definitivne)

rXD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 691
Registrován: 26. 07. 2011, 00:48
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od rXD »

No, už bolo načase. Prekvapivé je akurát, že ešte niekto živí ich lietanie na ILZ. Čo sa týka Popradu, tak dialnica do KSC je takmer hotová, tak nech ČSA obnoví mikrobus, ktorý môže ľudí z KSC rozvážať rovno po tatranských hoteloch, a bude to aj so zanedbateľnou časovou stratou.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od alesesl »

Doufam, ze ILZ alespon do Srpna vydrzi. Mam vystavenou bonusovku na one way letenku ILZ-PRG-ARN na 24.8.


JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od JanoS »

alesesl píše:Doufam, ze ILZ alespon do Srpna vydrzi. Mam vystavenou bonusovku na one way letenku ILZ-PRG-ARN na 24.8.


Mam koupene tri letenky pro zahranicni hosty ZAG-PRG, CSA zrusila let (protoze jim zkrachovala dcera) a ani me nekontaktovali, parchanti! :(
S prestupem to melo byt o hodne levnejsi, ja priplatil za primak a nakonec takoveto problemy... V pondeli jim tam volam :(

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od dydzej »

JanoS píše:
alesesl píše:Doufam, ze ILZ alespon do Srpna vydrzi. Mam vystavenou bonusovku na one way letenku ILZ-PRG-ARN na 24.8.


Mam koupene tri letenky pro zahranicni hosty ZAG-PRG, CSA zrusila let (protoze jim zkrachovala dcera) a ani me nekontaktovali, parchanti! :(
S prestupem to melo byt o hodne levnejsi, ja priplatil za primak a nakonec takoveto problemy... V pondeli jim tam volam :(

dcera???

mareček
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 175
Registrován: 14. 03. 2007, 23:19
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od mareček »

JanoS píše:Mam koupene tri letenky pro zahranicni hosty ZAG-PRG, CSA zrusila let (protoze jim zkrachovala dcera) a ani me nekontaktovali, parchanti! :(
S prestupem to melo byt o hodne levnejsi, ja priplatil za primak a nakonec takoveto problemy... V pondeli jim tam volam :(

az tam budes v pondeli volat, to o ty dceri si nech radsi pro sebe ;)

Lemon
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 19. 01. 2009, 11:04
Oblíbené typy letadel: E190, A340, IL-96
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od Lemon »

AQUARIUS píše:TAT definitivne zruseny!

Hmm, to je pěkné... v rámci likvidace mil z OK Minus jsem měl dvě letenky v C na příští neděli... Asi bych chtěl moc, aby se mi někdo z ČSA vůbec ozval...

Nemáte tušení, jaká je třeba pravděpodobnost přesměrování bonusovky přes WAW (druhý segment EuroLot)? Předpokládám, že nízká... :)

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od JanoS »

mareček píše:
JanoS píše:Mam koupene tri letenky pro zahranicni hosty ZAG-PRG, CSA zrusila let (protoze jim zkrachovala dcera) a ani me nekontaktovali, parchanti! :(
S prestupem to melo byt o hodne levnejsi, ja priplatil za primak a nakonec takoveto problemy... V pondeli jim tam volam :(

az tam budes v pondeli volat, to o ty dceri si nech radsi pro sebe ;)

OK, ne dcera :) Jdu tam volat, parchantum. Jsem zvedav co mi nabidnou... 10 hodinovy let pres Pariz?

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od JanoS »

JanoS píše:
mareček píše:
JanoS píše:Mam koupene tri letenky pro zahranicni hosty ZAG-PRG, CSA zrusila let (protoze jim zkrachovala dcera) a ani me nekontaktovali, parchanti! :(
S prestupem to melo byt o hodne levnejsi, ja priplatil za primak a nakonec takoveto problemy... V pondeli jim tam volam :(

az tam budes v pondeli volat, to o ty dceri si nech radsi pro sebe ;)

OK, ne dcera :) Jdu tam volat, parchantum. Jsem zvedav co mi nabidnou... 10 hodinovy let pres Pariz?

Jak jsem tusil tak nabidli 8 hodinovy spozdeni s letem pres Pariz a ani slovo o kompenzaci.
Lety od LH nebo OS absolutne ignorovali a dokonce ranni let odmitli protoze tam 'nebyla bookovaci trida'

Tak jim volam zas, ozbrojen citaci 261/2004 at ty lidi pekne posadi na letado od LH a pokud me moc nenaserou tak nebudu ani zadat kompenzaci.

Josef
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 285
Registrován: 23. 01. 2003, 14:27
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od Josef »

Já jsem v době, kdy ČSA podepisovalo poslední spolupráci s CCA, se divil, jestli nevidí velký risk v tom, že je firma CCA v likvidaci. Ty signály, že skončí, tam byly hoodně velké. Teď do toho smutný příběh se shořelým ATR a je tady problém. Bohužel na to doplatí cestující, kteří na spojení z Prahy spoléhali.

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od dydzej »

JanoS píše:Jak jsem tusil tak nabidli 8 hodinovy spozdeni s letem pres Pariz a ani slovo o kompenzaci.
Lety od LH nebo OS absolutne ignorovali a dokonce ranni let odmitli protoze tam 'nebyla bookovaci trida'

Tak jim volam zas, ozbrojen citaci 261/2004 at ty lidi pekne posadi na letado od LH a pokud me moc nenaserou tak nebudu ani zadat kompenzaci.

Tak dej vedet, jak to dopadlo, prosim. Clovek se rad pouci, v soucasne dobe se to muze stat, ani clovek nemrkne. :)

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od JanoS »

dydzej píše:
JanoS píše:Jak jsem tusil tak nabidli 8 hodinovy spozdeni s letem pres Pariz a ani slovo o kompenzaci.
Lety od LH nebo OS absolutne ignorovali a dokonce ranni let odmitli protoze tam 'nebyla bookovaci trida'

Tak jim volam zas, ozbrojen citaci 261/2004 at ty lidi pekne posadi na letado od LH a pokud me moc nenaserou tak nebudu ani zadat kompenzaci.

Tak dej vedet, jak to dopadlo, prosim. Clovek se rad pouci, v soucasne dobe se to muze stat, ani clovek nemrkne. :)

Uz od pondeli me ignorujou. Na helpline je dost peklo se dovolat.
Zjistil jsem ze pokud zadate cislo OKPlus tak vam to pusti vyzvaneni ktere nikdo nezvedne.
Kdyz nezadate OKPlus tak to pusti 'hudbu' a je sance ze to nekdo zvedne.
Hezky pristup.

JanoS
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 270
Registrován: 13. 06. 2008, 10:46
Pohlaví: muž
Bydliště: ZRH
Stav: Offline

Re: ČSA - zrušení letu.

Příspěvek od JanoS »

Tak jsem se dovolal.
Odmitli to zmenit na lety OS, protoze dle internich pravidel lety po 30.6. musej byt zmeneny na smerovani obsahujici alespon jeden let OK (!)
I kdyz jsem se odvolal na 261/2004 nepomohlo.

Tak jsem je informoval ze at mi lety zmeni na tu variantu OK+AF ktera prileti 8 hodin pozdeji, ale budu psat stiznost a zadost o kompenzaci dle 261/2004.

Snazili se mi nakecat ze se mam obracet na Job Air, ale ja mam letenku od OK, s kodem OK, a proto to budu adresovat jim.

Infolinka je pry pretizena kvuli Job Airu, ktery ted musej prebookovavat spouste lidi, a taky zmenam OKPlus, pry jim kazdy vola ohledne expirace mil.


Odpovědět