Flotila ČSA

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
Odpovědět
Kashek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 04. 10. 2012, 22:10
Stav: Offline

Flotila ČSA

Příspěvek od Kashek »

Ahoj,

má někdo přesné aktuální informace, jaká je v současnosti skladba letadlového parku ČSA? Na svých stránkách to sice mají, ale je to opravdu tak?
http://www.csa.cz/cs/portal/quicklinks/ ... _fleet.htm

L


737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 461
Registrován: 28. 10. 2007, 12:52
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od 737 »

Kashek píše:Ahoj,

má někdo přesné aktuální informace, jaká je v současnosti skladba letadlového parku ČSA? Na svých stránkách to sice mají, ale je to opravdu tak?
http://www.csa.cz/cs/portal/quicklinks/ ... _fleet.htm

L



Tak v tomto případě se skutečně o aktuální informace nejedná. Airbus A321 již ve flotile ČSA není, stejně tak letadla Boeing 737. Pro aktuálnější info doporučuji spíše Airfleets: http://www.airfleets.net/flottecie/CSA.htm Ale ani tam nejsou vždy pravdivé informace. Vždyť nedávno tam měli uvedeno, že Airbus A330 OK-YBA bude ve flotile Travel Service....

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od velpa.66 »

Nevíte kam dnes létá ČSA s A 319 které měly upravenou bussines pro lety do AUH.Letěl jsem s OK- PET a zajímalo by mě kam se sním můžu proletět.Byla to nejhezčí kabina kterou jsem s ČSA letěl.

polisss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 26. 03. 2008, 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: vychodní čechy
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od polisss »

rekl bych, ze tyhle informace jde najit na flightradar24... tam se to da vyhledat, kam ktera registrace lita... dost casto jsem letadlo potkaval na linkach do OTP, ale to neni moc turisticky vyhledavana lokalita :)

velpa.66 píše:Nevíte kam dnes létá ČSA s A 319 které měly upravenou bussines pro lety do AUH.Letěl jsem s OK- PET a zajímalo by mě kam se sním můžu proletět.Byla to nejhezčí kabina kterou jsem s ČSA letěl.

clovicek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 263
Registrován: 27. 05. 2004, 13:47
Oblíbené typy letadel: 773, 380, 330, 748, 787
Pohlaví: muž
Bydliště: Fox Lake
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od clovicek »



LazyM
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02. 05. 2013, 13:24
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od LazyM »

velpa.66 píše:NevĂ­te kam dnes lĂ©tá ÄŚSA s A 319 kterĂ© mÄ›ly upravenou bussines pro lety do AUH.LetÄ›l jsem s OK- PET a zajĂ­malo by mÄ› kam se snĂ­m mĹŻĹľu proletÄ›t.Byla to nejhezÄŤĂ­ kabina kterou jsem s ÄŚSA letÄ›l.


Letěl jsem OK-PET teď v pondělí a bohužel krásná kabina je pryč. Celé letadlo už je v provedení "euro-business" class s ekonomy sedačkami 3-3 a posuvnými záclonkami; jako všechna ostatní ve flotile.

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od velpa.66 »

To je škoda,tak teď mají všechny Airbusy ČSA( kromě A330) bussines 3-3 s prostředním volným sedadlem?Kam daly ty starý sedadla? Dají se někde koupit?Sháním jedno do kanceláře.

Alca
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 471
Registrován: 15. 07. 2007, 19:45
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od Alca »

velpa.66 píše:To je škoda,tak teď mají všechny Airbusy ČSA( kromě A330) bussines 3-3 s prostředním volným sedadlem?Kam daly ty starý sedadla? Dají se někde koupit?Sháním jedno do kanceláře.

Prodej kancelář, budeš mít křeslo :D

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od velpa.66 »

Prodej kancelář, budeš mít křeslo :D


To jsem nepochopil asi si sedím na vedení.Na co mi bude křeslo bez kanceláře?

baixue
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19. 03. 2014, 05:04
Pohlaví: žena
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od baixue »

Kashek píše:Ahoj,

má někdo přesné aktuální informace, jaká je v současnosti skladba letadlového parku ČSA? Na svých stránkách to sice mají, ale je to opravdu tak?
http://www.csa.cz/cs/portal/quicklinks/ ... _fleet.htm

Nové informace z ČSA můžete aktualizovat tady, ale ne vždy přesné informace, které potřebujete, aby pečlivě výzkum o typu Boing 737 nebo více jiných.
http://www.airfleets.net/flottecie/CSA.htm

s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od s543 »

No úplně přesně to tam není, protože ještě je OK-MEH a OK-LEF podle airfleets u HCA.....

erik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 04. 04. 2013, 08:07
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od erik »

Tak jsem zvedav cim bude csa v praze litat :sad: 3ks 319 maji jit na pul roku do saudske arabie a 1ks atr ma jit litat ma mauricius a snad vsechny 320 maji jit uplne pryc. Je to hodne smutny ale asi csa uz to maji pomalu zasebou :thumbdown: bude to asi takova pujcovna

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od flyingblue »

erik píše:Tak jsem zvedav cim bude csa v praze litat :sad: 3ks 319 maji jit na pul roku do saudske arabie a 1ks atr ma jit litat ma mauricius a snad vsechny 320 maji jit uplne pryc. Je to hodne smutny ale asi csa uz to maji pomalu zasebou :thumbdown: bude to asi takova pujcovna


Radi jim pujcej letadla v travele. Jiste jen s malou, malickatou prirazecickou ...

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od PV »

flyingblue píše:
erik píše:Tak jsem zvedav cim bude csa v praze litat :sad: 3ks 319 maji jit na pul roku do saudske arabie a 1ks atr ma jit litat ma mauricius a snad vsechny 320 maji jit uplne pryc. Je to hodne smutny ale asi csa uz to maji pomalu zasebou :thumbdown: bude to asi takova pujcovna


Radi jim pujcej letadla v travele. Jiste jen s malou, malickatou prirazecickou ...

To je hotová věc - zatím dva kusy,ty nejlibovější :)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Flotila ČSA

Příspěvek od Petr31 »

flyingblue píše:
erik píše:Tak jsem zvedav cim bude csa v praze litat :sad: 3ks 319 maji jit na pul roku do saudske arabie a 1ks atr ma jit litat ma mauricius a snad vsechny 320 maji jit uplne pryc. Je to hodne smutny ale asi csa uz to maji pomalu zasebou :thumbdown: bude to asi takova pujcovna


Radi jim pujcej letadla v travele. Jiste jen s malou, malickatou prirazecickou ...


Jen faktická poznámečka k tomu tvému nenápadnému popíchnutí........
1. Několik vedení ČSA v řadě včetně dozorčí rady se již minimálně 10 let snaží ČSA přivést na buben a již jsou opravdu blízko.Za to, kam se ČSA dostalo nemůže nikdo jiný než vedení a DR.
2. Naživu jsou jen díky rozprodeji veškerého majetku a podivných transakcí typu Ajrotunel a Osinek.
3. Kdysi dokonce v ČSA nabubřele zadali do výroby studii ohledně akvizice TVS aniž by na ni měli peníze..
4. TVS je soukromá firma, po nikom z nás nic nechce, hospodaří za svoje a pořád do ní "jebete"?
Můžete mi vysvětlit proč?

PS: Nemám nic společného ani s ČSA, ani TVS.


Odpovědět