CSA do ZAG

Diskuse o ČSA - aktuální dění ve společnosti, praktické informace a rady
* Co bude dál s ČSA?, * Minulost dálkové flotily, * Co poletí?
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: CSA do ZAG

Příspěvek od alesesl »

Airbus380 píše:Já jsem se setkal s identickým případem u TAPu. Lety nebyly v prodeji, na info lince tvrdili, že lety nejsou zrušené, že normálně poletí, akorát nejsou v prodeji. Nakonec samozřejmě zrušené byly, obávám se, že toto bude podobný případ.


Presne tak a souhlasim s Krystofem. Myslim si tez, ze lety budou zruseny. Podobne kecy jsem slysel nekolikrat a to nejen u CSA a vzdy to skoncilo zrusenim letu. Budes se muset nechat reroutovat anebo si nechat vratit penize.


M-a-S
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 24. 06. 2009, 15:40
Stav: Offline

Re: CSA do ZAG

Příspěvek od M-a-S »

alesesl píše:Budes se muset nechat reroutovat anebo si nechat vratit penize.


Coz o to, ja se klidne necham reroutovat, ale spis se obavam, ze mi CSA 15.12. rekne, ze mi vrati penize a nazdar. Mam pak narok na rerouting? A abych si to jeste pekne zkomplikoval, letime cela rodina (5 lidi), ale na 3 ruznych rezervacich protoze se vracime ruzne ... uz vidim, jak pak budou ochotny nas vsechny dostat do stejnych letadel :evil:

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: CSA do ZAG

Příspěvek od alesesl »

M-a-S píše:
alesesl píše:Budes se muset nechat reroutovat anebo si nechat vratit penize.


Coz o to, ja se klidne necham reroutovat, ale spis se obavam, ze mi CSA 15.12. rekne, ze mi vrati penize a nazdar. Mam pak narok na rerouting? A abych si to jeste pekne zkomplikoval, letime cela rodina (5 lidi), ale na 3 ruznych rezervacich protoze se vracime ruzne ... uz vidim, jak pak budou ochotny nas vsechny dostat do stejnych letadel :evil:


To nato nema vliv kolik vas leti a kolik mate rezervaci. Urcite bych si to s nima poresil dopredu. Ochotni reroutovat te budou jen na lety skyteamu pokud to budes resit dopredu. Pokud to bude min jak 14 pred odletem, tak te hodi na cokoliv. Ale, porad je jeste hodne casu do doby odletu a do te doby ti urcite daji vedet o zmenach, takze bych ten rerouting resil uz ted.

M-a-S
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 24. 06. 2009, 15:40
Stav: Offline

Re: CSA do ZAG

Příspěvek od M-a-S »

alesesl píše:Ale, porad je jeste hodne casu do doby odletu a do te doby ti urcite daji vedet o zmenach, takze bych ten rerouting resil uz ted.


A presne o to jsem se snazil, ale bylo mi receno, ze oni na sve strane zadny problem nevidi, rezervace jsou i nadale platne a proto me preventivne reroutovat nemohou (prodej dalsich letenek je pouze "pozastaven") ... no nic, budu to zkouset i dale, ale cely je to na dve veci :cry: Zase me to bude stat tolik casu a energie a prave proto s CSA uz nelitam, ale kdyz ono v zimnim LR nic jineho primo mezi PRG a ZAG nelita (a jak tak pozoruju CSA, ani oni uz nelitaj :roll: )

M-a-S
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 24. 06. 2009, 15:40
Stav: Offline

Re: CSA do ZAG

Příspěvek od M-a-S »

Tak, kratky update z me strany ohledne mych letu do ZAG: po nekolika telefonatech a stalem ujistovani, ze CSA opravu nevi co s temi lety je ( :crazy: ), jsem jim asi uz tak lezl na nervy, ze mi sami od sebe zavolali, ze lety do ZAG jsou po 5.11. pres zimni sezonu zruseny.

Nabidli mi re-routing, ale ve strasne blbych casech (bud pres CDG nebo AMS, vse striktne jen na SkyTeamu), takze jsem si pozadal o full refund a zaroven koupil nove letenky s OS.

Vsem dekuji za rady!


Odpovědět