Tragédie servis opět zasahuje

Odpovědět
Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3156
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Fabo »

:lol: posledni opora internetoveho idiota, kazdy kdo nesouhlasi, je za ten nesouhlas urcite placen :lol:

Hlavne, ze AB sveho casu davali male cokoladky.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Globik »

mandrinka píše:Ad 1) to je ale jenom tim, ze 90 % lidi tu pro ne pracuje / pracovalo,
Zkus se zeptat svého doktora, ale podle mě se paranoia dá léčit.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

mandrinka píše:
JackBrno píše:A podle čeho poznals, že mu chartery šly a že TVS nejdou pravidelky? :) Já jsem létal chartery AB i TVS a neviděl jsem tam žádný rozdíl. Ostatně i většina ostatních charterů v Evropě není o nic lepší/horší, než TVS. Pořád čekám, až tady někdo z TVS haterů napíše, v čem je podle nich proti jiným charterům tak špatný a zatím to nikdo ani nezkusil. Přesněji řečeno, nikdo nedokázal vyjmenovat nic, co by nebylo nebylo běžné i u jiných charterů.

Tak z pohlefu pilota nebo cc asi zad y rozdil neni, ale ja jsem zakaznik a rozdil tam roste z meho pohledu je.

A to přesně v čem? Pokud ho vidíš, jsi snad schopen ho popsat.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

mandrinka píše:Lisi se to napriklad:
- strizlivy personal
- lety vcas, bezbtoho aby jedno letadlo ve stejnou dobu tocilo dva a vice rotaci
- dodani zavazadel spolu s letem, popr. standardni baggage reclaim
- AB davali sveho casu male cokoladky. TVS dava velke ...

- Potkals někdy ozralou stewardku u TVS? Ano, vím o jednom případu z médií
- jiné aerolinky nemají nikdy zpoždění, když se jim porouchá letadlo?
- nikdy se jiné aerolince nestalo, že by nedodala zavazadla hned po letu, ale výjimečně dovezla domů až další den?
- je problém si malou čokoládku za 10kč koupit? :D

Hele, já jsem se ptal, v čem se liší od jiných charterových aerolinek a ty místo toho píšeš seznam problémů, které se běžně dějí i ostatním charterovkám. Tak to zkus znovu a lépe.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od jencik »

U TVS bežne zažijes, že sa crew zatiahne vzadu vpredu a koniec. Prejdu raz s vodou a to je celý servis. A cestujúci nech sa neopovazi volať. Pokiaľ už majú to meškanie, tak to majú všetci na salame a samozrejme zavádzajú cestujúcich na čo majú nárok.
Čo sa týka toho občerstvenia, sú aerolinky, ktoré napríklad nevymenili kvalitné občerstvenie ale dávajú ho menej, TVS ti naleje málo a majú tam len to najlacnejšie čo zozenies. No a na záver je ta ponúka palubného predaja zúfalá a nepoužiteľná.
Toto sa tu spomínalo už viackrát ale pochybujem, že to zvládnes pochopiť lebo keby som ti naservíroval ho*no na tácke TVS, tak mi to pochvális ako delikatesu hodnú first class


Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Paul1 »

Mám pár kontrolních otázek:

1) Když pojedete taxíkem (popř. Uberem), vyberete si za stejnou cenu společnost A, která jezdí i 17-ti letými Superby a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B s vozovým parkem se stářím aut max. 7 let?

2) Když pojedete vlakem, vyberete si za stejnou cenu společnost A, která jezdí i 21-ti letými lokomotivami a vagony a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B se soupravami se stářím aut max 7. let?

3) Když poletíte letadlem, vyberete si za stejnou cenu společnost A, která lítá i s 21-letými Airbusy a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B se stářím letadel max. 7 let?

P.S. JackBrno nemusí odpovídat, jeho odpovědi všichni známe 1)B 2)B 3)A :D

A ještě jedna poznámka. Někteří tady psali, že TS zachránil ČSA. To, že nějaká firma nakoupí akcie ztrátové firmy ještě zdaleka neznamená její záchranu. A už vůbec ne v Čechách :)

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

Paul1 píše:Mám pár kontrolních otázek:

1) Když pojedete taxíkem (popř. Uberem), vyberete si za stejnou cenu společnost A, která jezdí i 17-ti letými Superby a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B s vozovým parkem se stářím aut max. 7 let?

2) Když pojedete vlakem, vyberete si za stejnou cenu společnost A, která jezdí i 21-ti letými lokomotivami a vagony a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B se soupravami se stářím aut max 7. let?

3) Když poletíte letadlem, vyberete si za stejnou cenu společnost A, která lítá i s 21-letými Airbusy a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B se stářím letadel max. 7 let?

P.S. JackBrno nemusí odpovídat, jeho odpovědi všichni známe 1)B 2)B 3)A :D

A ještě jedna poznámka. Někteří tady psali, že TS zachránil ČSA. To, že nějaká firma nakoupí akcie ztrátové firmy ještě zdaleka neznamená její záchranu. A už vůbec ne v Čechách :)


Já ti přeci jen odpovím, protože píšeš blbosti ;) Prosím odpověz, která charterová společnosti ti garantuje letadla do stáří 7 let?

Ano, TVS zachraňuje ČSA, protože kdyby její akcie nekoupil, tak značka ČSA končí. Ať se ti to líbí nebo ne, tak je to záchrana.

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Airbus380 »

Zastáncem Travelu určitě nejsem, ale argumentace stářím letadel je vskutku mimořádně hloupá. Jednak Travel Service patří k aerolinkám s nejmladším letadlovým parkem, a to i když se do něj započítá těch pár půjčených A320 na léto během hlavní sezony (což dělají všechny charterové aerolinky) a jedna srovnávat komfort přepravy při jízdě starým autem a letu starým letadlem je tedy hodně mimo :D

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

jencik píše:U TVS bežne zažijes, že sa crew zatiahne vzadu vpredu a koniec. Prejdu raz s vodou a to je celý servis. A cestujúci nech sa neopovazi volať. Pokiaľ už majú to meškanie, tak to majú všetci na salame a samozrejme zavádzajú cestujúcich na čo majú nárok.
Čo sa týka toho občerstvenia, sú aerolinky, ktoré napríklad nevymenili kvalitné občerstvenie ale dávajú ho menej, TVS ti naleje málo a majú tam len to najlacnejšie čo zozenies. No a na záver je ta ponúka palubného predaja zúfalá a nepoužiteľná.
Toto sa tu spomínalo už viackrát ale pochybujem, že to zvládnes pochopiť lebo keby som ti naservíroval ho*no na tácke TVS, tak mi to pochvális ako delikatesu hodnú first class

Ach bože, to že tobě něco u TVS nechutnalo, to je čistě tvůj soukromý problém :) Já pokud jsem občerstvení dostal, tak to byl běžný standard. Ano, jednu sezonu dávali hnusný rohlík se salámem, to byl fakt humus a taky už se to další rok neopakovalo. Asi měls smůlu, žes letěl zrovna v tu jednu sezónu :) Jinak co jsem dostal jindy, tak bylo na úrovni pravidelek s TAPem nebo Aegeanem, žádný problém. Ale jak už jsem psal, nejsem malé děcko, abych nevydržel 2 hodiny bez občerstvení, které už stejně většina ostatních charterů nemá, tak opravdu nevím, o čem to pořád plácáš...

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Paul1 »

JackBrno píše:
Paul1 píše:Mám pár kontrolních otázek:

1) Když pojedete taxíkem (popř. Uberem), vyberete si za stejnou cenu společnost A, která jezdí i 17-ti letými Superby a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B s vozovým parkem se stářím aut max. 7 let?

2) Když pojedete vlakem, vyberete si za stejnou cenu společnost A, která jezdí i 21-ti letými lokomotivami a vagony a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B se soupravami se stářím aut max 7. let?

3) Když poletíte letadlem, vyberete si za stejnou cenu společnost A, která lítá i s 21-letými Airbusy a jejíž služby v ničem nepředčí konkurenci anebo společnost B se stářím letadel max. 7 let?

P.S. JackBrno nemusí odpovídat, jeho odpovědi všichni známe 1)B 2)B 3)A :D

A ještě jedna poznámka. Někteří tady psali, že TS zachránil ČSA. To, že nějaká firma nakoupí akcie ztrátové firmy ještě zdaleka neznamená její záchranu. A už vůbec ne v Čechách :)


Já ti přeci jen odpovím, protože píšeš blbosti ;) Prosím odpověz, která charterová společnosti ti garantuje letadla do stáří 7 let?

Ano, TVS zachraňuje ČSA, protože kdyby její akcie nekoupil, tak značka ČSA končí. Ať se ti to líbí nebo ne, tak je to záchrana.


Žádná ti to negarantuje, ale stačí se podívat na věk nejstarších kousků a vím na čem jsem.

Jak víš, že kdyby akcie nekoupil Travel, tak je nekoupil nikdo jinej? :)

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Paul1 »

Airbus380 píše:Zastáncem Travelu určitě nejsem, ale argumentace stářím letadel je vskutku mimořádně hloupá. Jednak Travel Service patří k aerolinkám s nejmladším letadlovým parkem, a to i když se do něj započítá těch pár půjčených A320 na léto během hlavní sezony (což dělají všechny charterové aerolinky) a jedna srovnávat komfort přepravy při jízdě starým autem a letu starým letadlem je tedy hodně mimo :D


Než začneš reagovat, tak si pořádně přečti příspěvek, nikdo neargumentoval průměrným stářím letadel. Co se týče komfortu jízdy starých aut, tak mnohá letitá hravě komfortem překonají i nejnovější modely. Zkus třeba nějakej letitej Citroen s hydropneumatickým podvozkem :wink: Superb byl jen příklad, abych zůstal u jedné značky.

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Airbus380 »

Asi jsem hloupý, příspěvek čtu pořád dokola a hlavní, co si z něj odnáším, je argumentace stářím flotily.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4079
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od HighFlyer »

@Paul1 @JackBrno

Diskuze o zachrane CSA je bezpredmetna v kontextu posledniho navyseni podilu Travelu na absolutni majoritu. Chceme-li pouzivat slovo "zachrana", tak ta probehla o nekolik let drive. TVS mezi akcionari v te dobe jeste nebyl. Dnesni odkup majority neni zachrana (protoze CSA uz jsou davno zachranene), ale zcela racionalni "snatek z rozumu". Proti nemuz nelze nic namitat.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3156
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Fabo »

Paul1 píše:Žádná ti to negarantuje, ale stačí se podívat na věk nejstarších kousků a vím na čem jsem.



Tak schvalne

A) 23 let

B) 25 let

C) 18 let

D) 17 let

E) 15 let

Aerolinky

1) Travel Service

2) Thomas Cook UK

3) Condor Flugdienst

4) TUI Nederland

5) TUIfly (Germany)


Zkus si to zparovat,

(Bonusova otazka: bez dohledavani... je prumerny vek flotily CSA vic, nebo min nez 7 let?)

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Paul1 »

Airbus380:
"lítá i s 21 letými Airbusy" - to není argumentace stářím flotily, ale některých kusů.

HighFlyer:
Neber mu iluzi. Pro něj je TVS spasitel.

Fabo:
Fajn, takže TVS se umístil jako druhý nejhorší z nejhorších :)


Odpovědět