Tragédie servis opět zasahuje

Odpovědět
Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Pavel »

aviatic píše:
mandrinka píše:
aviatic píše:


Dobrá otázka :thumbup: Provozovatel může požádat letecký úřad o schválení prodloužení MEL například z důvodu momentální nedostupnosti náhradních dílů (pokud díl pošlou třeba z druhého konce světa namísto z Evropy a je jasné,že díl nedorazí včas),což ovšem musí provozovatel nějak prokázat. http://www.caa.cz/file/7428 Úřad to posoudí a může nebo nemusí schválit prodloužení MEL. To bude dost možná tenhle případ,kdy letadlo létá déle než deset dní na jeden MEL

Ano, je to tento případ


bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od bugr »

Řešil jste někdo kompenzace za zpožděný let u TVS?
Já měl v pátek sekeru hodinu takže nic nedostanu, pokud bych teda připočetl další dvě hodiny zpoždění vinou Menzies tak užby to šlo :D :D

Ale bývalá žena včera letěla z BOJ, předpoklad v Praze 17:00, reál 3:34 :( To je opravdu supr konec dovolený, požádala mě jestli bych jí tu žádost nevyřídil.
A to na místě prý dostali jen svačinu a tu dali někam na stůl kde si to koupáci rozebrali a na ně nic nezbylo.

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od zdenda »

bugr píše:Řešil jste někdo kompenzace za zpožděný let u TVS?
Já měl v pátek sekeru hodinu takže nic nedostanu, pokud bych teda připočetl další dvě hodiny zpoždění vinou Menzies tak užby to šlo :D :D

Ale bývalá žena včera letěla z BOJ, předpoklad v Praze 17:00, reál 3:34 :( To je opravdu supr konec dovolený, požádala mě jestli bych jí tu žádost nevyřídil.
A to na místě prý dostali jen svačinu a tu dali někam na stůl kde si to koupáci rozebrali a na ně nic nezbylo.

Na má slova ohledně "kvality" služeb Tragedies. opět dochází..Letěl jsem 8.9. VIE - AYT a 15.9. AYT - VIE se SunExpress, taky hladolet, a taky nepohodlí, ale aspoň dle mých opakovaných zkušeností Turci létají NAČAS!!!

bugr
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 03. 04. 2007, 20:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od bugr »

Nejhorší je, že lety okolo byly v pohode, jak pře náma CFU tak včera BOJ 2x ok a jen ten let mý bejvalky sekera jak kráva. Myslím, že TVS se hodně zlepšil, to co předváděl před lety byla jedním slovem prasárna ale teď už je to standardní společnost.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:Na má slova ohledně "kvality" služeb Tragedies. opět dochází..Letěl jsem 8.9. VIE - AYT a 15.9. AYT - VIE se SunExpress, taky hladolet, a taky nepohodlí, ale aspoň dle mých opakovaných zkušeností Turci létají NAČAS!!!

Pěkná krávovina :D Bych ti o tureckých charterech mohl vyprávět ;) Ale to by bouralo tvoje bláboly ty koupáku Zdendo :D


qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od qwertyx64 »

Zostal som neplanovane vysiet u klienta v DXB a dostal som letenku DXB - PRG - BTS so Smartwings.
83 eur, jedlo v cene, alko/nealko v cene. Rozvoz napojov 2x pred pristatim, toto robia ktore aerolinky? Pocas letu som si chcel este extra kupit pivo a doniesli mi 2x zadarmo.

Kedze som nic od Smartwings necakal a jedlo som si kupil na letisku tak celkom prekvapenie. Urcite lepsie ako Ukraine Airlines.

Jedine co by som vytkol bolo lietadlo B73M. Priestor katastrofa.

CC perfektne, profesionalita, prijemni.

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od zbozivulekral »

Od 1. listopadu budou mít cestujících možnost namísto 15 kilogramů nechat bezplatně odbavit zavazadlo o váze až 23 kilogramů. Aerolinka přechází ale z váhového modelu (více cestujícím najednou se sčítala celková povolená váha, například rodině s dětmi) na kusový model, kdy každý cestující může mít jedno zavazadlo do 23 kilogramů. Maximální váhový limit příručního zavazadla, které si cestující může vzít na palubu letadla, zůstává 8 kg.


https://zdopravy.cz/na-dovolenou-s-vetsim-kufrem-travel-service-zvysil-limit-na-zavazadlo-o-vice-nez-polovinu-17472/

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od alesesl »

Nas Zdena nebude mit asi moc radost.
https://zdopravy.cz/smartwings-prevzaly ... sey-23262/

Takze bacha s kym poletis, jestli budes kupovat zajezd s nemeckou nebo i britskou cestovkou Zdenecku,

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Lkprak »

alesesl píše:Nas Zdena nebude mit asi moc radost.
https://zdopravy.cz/smartwings-prevzaly ... sey-23262/

Takze bacha s kym poletis, jestli budes kupovat zajezd s nemeckou nebo i britskou cestovkou Zdenecku,


Nějaké takové kšefty v Německu měli už dřív, tedy minimálně loni. Párkrát jsem to sledoval na FR24, z některých německých letišť (např. NUE nebo STR) především na Kanárské ostrovy. Jen jsem nějak nedohledal, pro jakou CK.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od marthym »

Na LLŘ už to fungovat nebude... 8)

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od mandrinka »

alesesl píše:Nas Zdena nebude mit asi moc radost.
https://zdopravy.cz/smartwings-prevzaly ... sey-23262/

Takze bacha s kym poletis, jestli budes kupovat zajezd s nemeckou nebo i britskou cestovkou Zdenecku,


Standardy kultury se snižují všude.

Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Eidi »

mandrinka píše:
alesesl píše:Nas Zdena nebude mit asi moc radost.
https://zdopravy.cz/smartwings-prevzaly ... sey-23262/

Takze bacha s kym poletis, jestli budes kupovat zajezd s nemeckou nebo i britskou cestovkou Zdenecku,


Standardy kultury se snižují všude.


V jakym ohledu a jaký standardy se snižujou? Bavíme se o servisu na palubě, výběru sedačky a poplatek apod.?

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od mandrinka »

Eidi píše:
mandrinka píše:
alesesl píše:Nas Zdena nebude mit asi moc radost.
https://zdopravy.cz/smartwings-prevzaly ... sey-23262/

Takze bacha s kym poletis, jestli budes kupovat zajezd s nemeckou nebo i britskou cestovkou Zdenecku,


Standardy kultury se snižují všude.


V jakym ohledu a jaký standardy se snižujou? Bavíme se o servisu na palubě, výběru sedačky a poplatek apod.?


Jo, kultury cestování, chování k zákazníkům. Jak už jsem to tu psal, masovost cestovní, prakticky masovost všeho, jde to napříč všemi odvětvími, směřuje k tomu, že standardy západních, do nedávna slušných společností, se přibližují tragédům.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4146
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od whiskey »


pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od pettte »

Četl jsem tam tu diskuzi a SW dostává pořádnou sodu. Sujektivně větší než kdykoliv tady. A asi to nejsou lidé, kteří by byli zrovna všichni zaujati proti "nejskvělejší české aerolince".

Často se tam objevují slova " nikdy bych s nimi neletěl". Přiznám se, že je to i můj názor, a jak jsem již kdysi vyslovil doměnku, bojím se , kdy jim nějaké letadlo spadne, teprve až potom se to začne řešit.
Ale co, lidí je jako much, že jo? (sarkasmus)


Odpovědět