Tragédie servis opět zasahuje

Odpovědět
pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od pivko »

Petr31 píše:
pivko píše:
JackBrno píše:Máš možnost to zkusit ;) Ale můžu tě ujistit, že pokud handling má zavedené nějaké postupy manipulace s kufry a 99 aerolinek si nestěžuje, tak kvůli jedné stěžující si aerolince je měnit nebudou. Ty tady tu svoji mantru o "komplexních službách" opakuješ celkem často, jak jsem si všimnul a taky jsem si všimnul, že ti někdo nabídnul srovnání s autobusovým zájezdem do země, kde mají rozbité silnice :) Taky kvůli tomu jednomu autobusu a tvé "komplexní službě" se ministerstvo dopravy té země nepodělá a nenacpe hned miliardy eur do lepších silnic pro tvoji "komplexní službu" :D A totéž se dá říct i o letišti TFS, o kterém tady byla řeč. Zjisti si, kolik společností tam léta a kolik procent ze všech letů tam tvoří letadla TVS. Z toho ti možná dojde, jak moc si tam může TVS diktovat ;) Řekl bych, že asi tak, že kdyby začal vyhrožovat, že tam přestane lítat, tak jim letiště akorát řekne sbohem ;)


Že se do toho ještě pletu. V TFS bylo teplo a sluníčko, zato v Praze lilo jako z konve. Takže se to stalo na domovském letišti TVS, kde by jistě nějaké slovo mít mohl, pokud by se chtělo.


...myslíš že by Menzies dostal nařízeno zakázat déšť? :lol: Nebo s nakládáním letadel TVS počkat, až nebude pršet? Viděl jsi vůbec někdy nakládat letadlo? I kdyby byly kufry ve vozících zakryty, dopravníky jsou odkryté.....Nějaký další nápad z Tvojí geniální hlavy? :roll: :roll: :roll: Hlavně nechápu, proč máte všichni potíže s vodou...Já létám se skořepinovým kufrem, do kterého nenateče a pokud s rodinou vezeme na dovču měkké tašky, stejně máme vše navíc zabalené ve smrštitelné fólii.....takže ničemu voda neublíží.....Připadá mi to tady jako diskuse s žáky zvláštní školy....co tam máš proti TVS dál???? :crazy:


Mám už nalítáno leccos a kufry durch mokrý mi přijely namouduši poprvé. Z toho dovozuji, že to není zcela normální situace a že je nějakej debil prostě nechal stát na dešti déle, než je obvyklé.


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

pivko píše:Mám už nalítáno leccos a kufry durch mokrý mi přijely namouduši poprvé. Z toho dovozuji, že to není zcela normální situace a že je nějakej debil prostě nechal stát na dešti déle, než je obvyklé.

Tak naložení všech kufrů se dá stihnout odhadem za deset minut. Za tu dobu stihnou v intenzivním dešti kufry zmoknout docela solidně, to ani nemusí nikdo nic podělat :) Nemluvě o lidech, pro které to taky nejsou zrovna příjemné pracovní podmínky a byli zmoklí stejně jako ty kufry. Ty sis seděl hezky v suchu v letadle a ještě si stezuješ :D Nemůžu mluvit za Prahu, protože z ní zase tak často nelítám, ale moc mě nenapadá, kde by tam mohla vzniknout nějaká zásadní prodleva. Když se čeká na nakládku kufrů, tak je to proto, že nejsou kufry naložené na vozících (popř. nejsou ještě odbavené). V okamžiku, kdy si je příslušná parta naháže na vozíky, tak s nimi rovnou jede k letadlu a nakládá, nevím kde by tam čekali. Ale netuším, jak to v Praze je daleko od třídírny zavazadel ke stojánce, kde se letadlo nakládalo. U nás v Brně to bylo do 200m, ale jestli v Praze musí objezdit půl letiště, tak to v hustém dešti samozřejmě taky zrovna nepomůže :) Každopádně tohle letecká společnost neovlivní. Kufry se vždycky nakládají venku a když prší, tak vždycky zmoknou ;) Výjimkou jsou letadla, která mají kufry v kontejnerech, do kterých se naloží pod střechou a pak celý kontejner šoupnou do letadla. Jenže to se až na malé výjimky týká pouze větších letadel, než kategorie 737.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Globik »

JackBrno píše:
pivko píše:Mám už nalítáno leccos a kufry durch mokrý mi přijely namouduši poprvé. Z toho dovozuji, že to není zcela normální situace a že je nějakej debil prostě nechal stát na dešti déle, než je obvyklé.

Tak naložení všech kufrů se dá stihnout odhadem za deset minut. Za tu dobu stihnou v intenzivním dešti kufry zmoknout docela solidně, to ani nemusí nikdo nic podělat :) Nemluvě o lidech, pro které to taky nejsou zrovna příjemné pracovní podmínky a byli zmoklí stejně jako ty kufry. Ty sis seděl hezky v suchu v letadle a ještě si stezuješ :D Nemůžu mluvit za Prahu, protože z ní zase tak často nelítám, ale moc mě nenapadá, kde by tam mohla vzniknout nějaká zásadní prodleva. Když se čeká na nakládku kufrů, tak je to proto, že nejsou kufry naložené na vozících (popř. nejsou ještě odbavené). V okamžiku, kdy si je příslušná parta naháže na vozíky, tak s nimi rovnou jede k letadlu a nakládá, nevím kde by tam čekali. Ale netuším, jak to v Praze je daleko od třídírny zavazadel ke stojánce, kde se letadlo nakládalo. U nás v Brně to bylo do 200m, ale jestli v Praze musí objezdit půl letiště, tak to v hustém dešti samozřejmě taky zrovna nepomůže :) Každopádně tohle letecká společnost neovlivní. Kufry se vždycky nakládají venku a když prší, tak vždycky zmoknou ;) Výjimkou jsou letadla, která mají kufry v kontejnerech, do kterých se naloží pod střechou a pak celý kontejner šoupnou do letadla. Jenže to se až na malé výjimky týká pouze větších letadel, než kategorie 737.

Pamatuju, že jsem čekal na někoho ve SPU a z haly jsem viděl, jak tam v horku na sluníčku delší dobu stojí naložené vozíky. Je samozřejmě možné, že to byly ze schválnosti vozíky, připravené k nakládce do stroje TVS, ale asi jich bylo víc (je to už delší dobu, tak množství si nepamatuju). Bylo to v době, kdy SPU praskalo ve švech, např.ve veřejné části příletové haly nebylo k hnutí.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od flyingblue »

Globik píše:
hafi píše:Bo děti, zdá se, zatím můžeme svobodně diskriminovat, aniž by z toho byla zas nějaká #CatchyHashtag akce. Kdyby udělali hotel "non-russian only" atp., tak by z toho byla mezinárodní aféra (a to není nic o Rusech...ono bydlet v hotelu s ožralými Dány, Italy na školním výletě, britskou stag party nebo rodinou z čínskýho venkova může být celkem bonusový zážitek).

Jsem si vědom všech politicky nekorektních předsudků, které v sobě držím a velmi se za to stydím :-@

Mohl by ses za to prosím stydět o něco méně? A nepsat to tedy drobným písmem? Jinak se dopouštíš diskriminace starších osob, kteří si na to musí vzít brýle nebo si zvětšit lupu v prohlížeči.


AGEISMUS!

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od zdenda »

Petr31 píše:
vita píše:Tak hlavně, že jinde je to lepší :D - http://bit.ly/2wjLScx


..ale chápej, tady jde jen o to, poplivat TVS, o nic jiného nejde. Co se děje jinde a kolik tisíc letů ročně je naprosto bezproblémových nikoho nezajímá :lolno: :lolno: :lolno:

Nejde o to poplivat tuto tzv.leteckou spol.s nejmizernejsi povesti,ale konstatovat fakta. Treba jak zas neleteli z Varny do Katowic zanechani v noci z utery na stredu napospas na letišti:-((


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
Petr31 píše:
vita píše:Tak hlavně, že jinde je to lepší :D - http://bit.ly/2wjLScx


..ale chápej, tady jde jen o to, poplivat TVS, o nic jiného nejde. Co se děje jinde a kolik tisíc letů ročně je naprosto bezproblémových nikoho nezajímá :lolno: :lolno: :lolno:

Nejde o to poplivat tuto tzv.leteckou spol.s nejmizernejsi povesti,ale konstatovat fakta. Treba jak zas neleteli z Varny do Katowic zanechani v noci z utery na stredu napospas na letišti:-((

Jestli chceš konstatovat fakta, tak bys měl sdělit ta fakta celá, ne si jen vybrat to, co se ti hodí, abys poplival svoji nejoblíbenější aerolinku ;)

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od zdenda »

JackBrno píše:
zdenda píše:
Petr31 píše:
..ale chápej, tady jde jen o to, poplivat TVS, o nic jiného nejde. Co se děje jinde a kolik tisíc letů ročně je naprosto bezproblémových nikoho nezajímá :lolno: :lolno: :lolno:

Nejde o to poplivat tuto tzv.leteckou spol.s nejmizernejsi povesti,ale konstatovat fakta. Treba jak zas neleteli z Varny do Katowic zanechani v noci z utery na stredu napospas na letišti:-((

Jestli chceš konstatovat fakta, tak bys měl sdělit ta fakta celá, ne si jen vybrat to, co se ti hodí, abys poplival svoji nejoblíbenější aerolinku ;)

Ano to ze tento Dobytcak-air chvalis je znamo uz dlouho nevim koho bys chvalil kdyby (konecne) zkrachovala....

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
JackBrno píše:
zdenda píše:Nejde o to poplivat tuto tzv.leteckou spol.s nejmizernejsi povesti,ale konstatovat fakta. Treba jak zas neleteli z Varny do Katowic zanechani v noci z utery na stredu napospas na letišti:-((

Jestli chceš konstatovat fakta, tak bys měl sdělit ta fakta celá, ne si jen vybrat to, co se ti hodí, abys poplival svoji nejoblíbenější aerolinku ;)

Ano to ze tento Dobytcak-air chvalis je znamo uz dlouho nevim koho bys chvalil kdyby (konecne) zkrachovala....

Mohl bys konečně začít psát něco k věci nebo budeš jen donekonečna blábolit? A vůbec, čím bys ty šašku lítal na dovolenou, vždyť se na TVS třepeš jak malej Jarda, stejně jako loni :D A navíc ještě lžeš, protože jsem TVS nikdy nechválil.

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od zdenda »

JackBrno píše:
zdenda píše:
JackBrno píše:Jestli chceš konstatovat fakta, tak bys měl sdělit ta fakta celá, ne si jen vybrat to, co se ti hodí, abys poplival svoji nejoblíbenější aerolinku ;)

Ano to ze tento Dobytcak-air chvalis je znamo uz dlouho nevim koho bys chvalil kdyby (konecne) zkrachovala....

Mohl bys konečně začít psát něco k věci nebo budeš jen donekonečna blábolit? A vůbec, čím bys ty šašku lítal na dovolenou, vždyť se na TVS třepeš jak malej Jarda, stejně jako loni :D A navíc ještě lžeš, protože jsem TVS nikdy nechválil.

Koncim jakoukoli dalsi diskusi s tebou je pod mou uroven nulo

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Globik »

zdenda píše:
JackBrno píše:
zdenda píše:Ano to ze tento Dobytcak-air chvalis je znamo uz dlouho nevim koho bys chvalil kdyby (konecne) zkrachovala....

Mohl bys konečně začít psát něco k věci nebo budeš jen donekonečna blábolit? A vůbec, čím bys ty šašku lítal na dovolenou, vždyť se na TVS třepeš jak malej Jarda, stejně jako loni :D A navíc ještě lžeš, protože jsem TVS nikdy nechválil.

Koncim jakoukoli dalsi diskusi s tebou je pod mou uroven nulo

Huráááá!!!!! :clap:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:Koncim jakoukoli dalsi diskusi s tebou je pod mou uroven nulo

Jak můžeš končit diskuzi, kterou jsi nikdy ani nezačal? Ty tady vždycky jen jednou za čas přijdeš, plácneš nějaký hejt a zase zmizíš. Nikdy ses tady ani nepokusil diskutovat. A pokud skončíš ty svoje bezobsažné výkřiky, tak to bude jen dobře, taky mě nebaví na to pořád reagovat. Až budeš někdy chtít normálně diskutovat, jsem k dispozici mínus jedničko :D

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od HighFlyer »

Po nejake dobe sem prijdu a vidim, ze mam soukromou zpravu. Pro letni pobaveni ji sem davam:

12345lucka píše:Dobrý den, s travel servise jsem uz letela nekolikrat, vzdy jsem byla spokojena,tentokrat vsak bylo vse naopak. Pri letu QS 1235 (6:05) z Egypta se da rict, ze jsem byla primo vytocena. Pri nastupu do letadla vse o.k. , po vzletnuti rychle rozdani vody, a prodej a pak konec. Kdyz jsem si zavolala letusku tak otravene prisla co potrebuji. Poprosila jsem ji o vodu a s tezi mi ji teda otravene donesla. Po te se mala pozvracela a ja ji chtela předat sáček, v ten okamzik se podivala na malou a rekla mi "to se jako poblila??? , tak na to ja sahat nebudu" a odesla. Po zbyle dve hodiny letu sedela na sedacce v druhe rade a koukala se z okynka.Nechápala jsem a doted nechapu chovani letušky, přece mohla v klidu říct, vyneste si to sama ( i kdyz se mi jeste nestalo, ze bych to sama musela vynest). Jen me zamrzelo, ze kdyz diteti se udelalo spatne, tak tyhle slova ji na klidu, fakt nepridali, pak se bala uz i zvracet a nebo jit na zachod. NAŠTĚSTÍ je velmi mala pravděpodobnost, ze na tuto letusku, zase narazim, ale tem co se to stane Hodně Štěstí :wink:


Uzivatelka "12345lucka" se registrovala minuly tyden a nevim, proc si vybrala zrovna me pro toto sdeleni. Nebo jste to byl nekdo z vas, vtipalci? :))

palan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 77
Registrován: 25. 07. 2011, 20:55
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od palan »

Přišlo to i mě. A soudě podle toho co jsem viděl v poli adresát, to šlo asi na všechny členy fóra :D

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od jencik »

Je to tak, dostali je vsetci registrovani na fore

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od marthym »

Víte, ať to tak bylo nebo ne... Všímáte si? Hodně lidí, kteří začali pracovat v leteckém byznysu a vystavují své ego a pomatenou neexistující nadřazenost (viz tripreport do Paříže), jej strašně kazí. Je to škoda, ale vlastně to souvisí s dobou.

Jak já rád vzpomínám na konec 90. lét, když jsem letěl byznysem túčka (ano, bylo to s pány Šimáněm a Vikem). 8)


Odpovědět