Tragédie servis opět zasahuje

Odpovědět
zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od zdenda »

JackBrno píše:
zdenda píše:
JackBrno píše:A vůbec nejlepší na tom je, že ti největší TVS hateři s plnou hubou keců a nulou argumentů nakonec stejně jdou a do toho TVS sednou a letí s nimi na dovolenou :D :D :D Zdendo, tím jsi to totálně zabil a už se nemusíš dál ztrapňovat ty šašku :D

Ubozaku jeden kdyz dojdou argumenty umis jen urážet

Tímhle svoji "pravdu" fakt nepodpoříš. Zrovna ty konkrétně ses neobtěžoval napsat jeden jediný argument, pořád jen vykřikuješ, jaká je to hrůza, ale nedovedeš to zdůvodnit, takže hater jak vyšitý a nakonec to ještě zabiješ tím, že ti je nakonec TVS dobrý :) Pokud sis to ovšem úplně nevymyslel, viz. tvoje lež o jídle. Tak se prosímtě vzpamatuj...

Studeny nechutny kureci kousky s kuskusem nejsou zadna lež jinak dik za doporuceni hate free ibhajce toho leteckeho minopol humusu:-((((


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

zdendo, psals o ohřátém jídle, teď zase o studeném. Tak si v tom nejprve udělej jasno a pak se dohaduj... Ale připrav si nejprve nějaké argumenty. A nebo raději toho nech, stejně nemáš k tématu co říct.

Dog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 03. 2010, 20:40
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Dog »

Poláci v tom mají jasno. Cenu Najlepsza linia lotnicza za rok 2017 v kategorii charterových letů získal Travel Service.

http://www.pasazer.com/mobi/news/37869/nll,2017,wreczono,nagrody,dla,najlepszych,linii.html

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od zbozivulekral »

No a kde je problém? Asi v tom, že mnozí nechápou podstatu charteru. Ať je Travel Service jakýkoliv, chartery lítat evidentně umí.

Dog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 03. 2010, 20:40
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Dog »

Problém nikde není. Poláci to evidentně chápou...


Honza7887
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 18. 07. 2013, 12:22
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Honza7887 »

Teda, pročetl jsem tohle vlákno a nestačím se divit :shock: Já teda v poslední době spíš jezdím vlakem než létám letadlem, ale nemůžu nereagovat.

Létám skoro každý rok Praha-Split (nebo Dubrovník) s TVS (respektive SW) a musím říct, že až na vyšší cenu jsem byl vždy spokojen. Nejvyšší zpoždění bylo 30 minut a to ještě nebyla chyba TVS, ale byl problém s pasem jednoho cestujícího. Pravda, občerstvení se za ta léta dost zredukovalo, ale kde v Evropě ne? Navíc na hodinový let občerstvení nepotřebuji.

Jednou jsem letěl s TS do Izraele a taky to bylo bez problémů.

V červenci jsem letěl z Goteborgu do Splitu se SAS a nepřipadalo mi, že by to bylo lepší nebo horší než TS.

Takže v mém případě, když letím někam jen občas a to jen na dovču nebo po Evropě lowcosty tak je pro mě TS přijatelná společnost. Asi se to nedává srovnávat s Emirates, ale za mě OK.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od vitezslav »

Honza7887 píše:Teda, pročetl jsem tohle vlákno a nestačím se divit :shock: Já teda v poslední době spíš jezdím vlakem než létám letadlem, ale nemůžu nereagovat.

Létám skoro každý rok Praha-Split (nebo Dubrovník) s TVS (respektive SW) a musím říct, že až na vyšší cenu jsem byl vždy spokojen. Nejvyšší zpoždění bylo 30 minut a to ještě nebyla chyba TVS, ale byl problém s pasem jednoho cestujícího. Pravda, občerstvení se za ta léta dost zredukovalo, ale kde v Evropě ne? Navíc na hodinový let občerstvení nepotřebuji.

Jednou jsem letěl s TS do Izraele a taky to bylo bez problémů.

V červenci jsem letěl z Goteborgu do Splitu se SAS a nepřipadalo mi, že by to bylo lepší nebo horší než TS.

Takže v mém případě, když letím někam jen občas a to jen na dovču nebo po Evropě lowcosty tak je pro mě TS přijatelná společnost. Asi se to nedává srovnávat s Emirates, ale za mě OK.


Vždycky se musí srovnávat srovnatelné. Osobně pokud letím do 3hod letu, tak absolutně neřeším servis a stačí mi, když to co chci, si mohu koupit. Nestojím o müsli tyčinku s vodou zadarmo, když mám chuť na víno a šunkový sendvič. Tudíž je pro mě jediným parametrem na cestách po Evropě, aby dopravce neměl notoricky zpoždění. Mezi Lufthansou, ČSA, KLM a LCC nevidím prakticky rozdíl, a to v poslední době mnohdy ani cenový. Až když mám v éru strávit spoustu hodin, snažím se volit něco přívětivějšího (pro mě Emirates, Turkish, Etihad, Qatar atd., záleží na vkusu).
Své nejhorší období už má snad TVS za sebou - ano, pamatuji si to léto, kdy zpoždění byla i 12hod, do toho krachoval Sky Europe a člověk nevěděl čím letět, aby se dostal do cíle alespoň v daný den... :?

pivko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 28. 08. 2004, 11:24
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od pivko »

Bohužel se musím k tomuto vláknu se svým zážitkem připojit. Právě jsem se vrátil z koupáckého zájezdu na TFS a musím říct, že mě TVS vytočil hned dvakrát. Nejdřív tím, že nám do TFS dorazily zavazadla durch mokrý (to se mi zatím nestalo nikde) a ani na letu tam ani na letu zpět nezafungovalo u kočárku delivery at aircraft (zajímalo by mě, proč to tím polepujou, když to pak stejně nedodrží) takže nás čekala cesta s naším dvouletým synem, který zejména zpáteční let nesnášel zrovna nejlépe, v náručí přes celé letiště. Jinak cesta tam 738MAX fungl nový pěkný, zato cesta zpět OK-TSI s interiérem opravdu hodně unaveným. Ale dobytčáky to jsou oba, měřím 177 cm a rezerva místa na nohy 0, jak v tom cestuje někdo, kdo má dva metry si radši nechci ani představovat. Plus nechápu, proč na té jejich slavné wifi není alespoň airshow. Ale řízky byly fajn.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od flyingblue »

3 ... 2 ... 1 ... JackBrno plamenna obhajoba?

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od Pavel »

pivko píše:Bohužel se musím k tomuto vláknu se svým zážitkem připojit. Právě jsem se vrátil z koupáckého zájezdu na TFS a musím říct, že mě TVS vytočil hned dvakrát. Nejdřív tím, že nám do TFS dorazily zavazadla durch mokrý (to se mi zatím nestalo nikde) a ani na letu tam ani na letu zpět nezafungovalo u kočárku delivery at aircraft (zajímalo by mě, proč to tím polepujou, když to pak stejně nedodrží) takže nás čekala cesta s naším dvouletým synem, který zejména zpáteční let nesnášel zrovna nejlépe, v náručí přes celé letiště. Jinak cesta tam 738MAX fungl nový pěkný, zato cesta zpět OK-TSI s interiérem opravdu hodně unaveným. Ale dobytčáky to jsou oba, měřím 177 cm a rezerva místa na nohy 0, jak v tom cestuje někdo, kdo má dva metry si radši nechci ani představovat. Plus nechápu, proč na té jejich slavné wifi není alespoň airshow. Ale řízky byly fajn.


... protože ta slavná wifi je v testovacím provozu a ještě tam není vše

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

flyingblue píše:3 ... 2 ... 1 ... JackBrno plamenna obhajoba?

Není důvod. V příspěvku není nic, co nemůže být pravda a ani nic, co se netýká ostatních evropských charterů :) Manipulace s kufry je záležitost handlingu letiště, letecká společnost to nijak neovlivní a asi nebude nikdo tvrdit, že stewardi za letu kufry v nákladovém prostoru kropí vodou :D Co se týče WiFi, tak většina charterů ji nemá vůbec. Takže to že TVS něco takového postupně rozjíždí, bych asi nepovažoval úplně za nedostatek ;) Že jsou chartery dobytčák v maximální konfiguraci, to taky není u TVS žádná výjimka. Takže já v tom příspěvku nevidím žádnou zvláštní kritiku TVS :)

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od zdenda »

JackBrno píše:
flyingblue píše:3 ... 2 ... 1 ... JackBrno plamenna obhajoba?

Není důvod. V příspěvku není nic, co nemůže být pravda a ani nic, co se netýká ostatních evropských charterů :) Manipulace s kufry je záležitost handlingu letiště, letecká společnost to nijak neovlivní a asi nebude nikdo tvrdit, že stewardi za letu kufry v nákladovém prostoru kropí vodou :D Co se týče WiFi, tak většina charterů ji nemá vůbec. Takže to že TVS něco takového postupně rozjíždí, bych asi nepovažoval úplně za nedostatek ;) Že jsou chartery dobytčák v maximální konfiguraci, to taky není u TVS žádná výjimka. Takže já v tom příspěvku nevidím žádnou zvláštní kritiku TVS :)

Ano. Plamenny obhajce TS opet trosku demagogickym způsobem zaargumentoval, aby z toho Dobytcak airlines zas vyšel neposkvrnenej jako lilie:-)

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:Ano. Plamenny obhajce TS opet trosku demagogickym způsobem zaargumentoval, aby z toho Dobytcak airlines zas vyšel neposkvrnenej jako lilie:-)

A fanatický hejtr Zdenda jako obvykle bez jediného argumentu není schopen sdělit, co jsem napsal špatně. Takže zase jen nicneříkající slint...

atr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 134
Registrován: 05. 09. 2004, 15:36
Stav: Offline

Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od atr »

JackBrno píše:
flyingblue píše:3 ... 2 ... 1 ... JackBrno plamenna obhajoba?

Manipulace s kufry je záležitost handlingu letiště, letecká společnost to nijak neovlivní ...


Už mě tyto výmluvy "serou". Nikdo za nic nemůže a vlastně je vše v naprostém pořádku. Já si od někoho objednám komplexní službu a nehodlám řešit nějaké (případně jaké mají) subdodavatele. Toto má řešit letecká společnost s handlingem, protože právě ji to u zákazníků poškozuje.
Zmoknout to samozřejmě může, ale nenechat to dlouho stát pod širým nebem, když prší, se asi řešit dá ...

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Tragédie servis opět zasahuje

Příspěvek od JackBrno »

atr píše:
JackBrno píše:
flyingblue píše:3 ... 2 ... 1 ... JackBrno plamenna obhajoba?

Manipulace s kufry je záležitost handlingu letiště, letecká společnost to nijak neovlivní ...


Už mě tyto výmluvy "serou". Nikdo za nic nemůže a vlastně je vše v naprostém pořádku. Já si od někoho objednám komplexní službu a nehodlám řešit nějaké (případně jaké mají) subdodavatele. Toto má řešit letecká společnost s handlingem, protože právě ji to u zákazníků poškozuje.
Zmoknout to samozřejmě může, ale nenechat to dlouho stát pod širým nebem, když prší, se asi řešit dá ...

Máš možnost to zkusit ;) Ale můžu tě ujistit, že pokud handling má zavedené nějaké postupy manipulace s kufry a 99 aerolinek si nestěžuje, tak kvůli jedné stěžující si aerolince je měnit nebudou. Ty tady tu svoji mantru o "komplexních službách" opakuješ celkem často, jak jsem si všimnul a taky jsem si všimnul, že ti někdo nabídnul srovnání s autobusovým zájezdem do země, kde mají rozbité silnice :) Taky kvůli tomu jednomu autobusu a tvé "komplexní službě" se ministerstvo dopravy té země nepodělá a nenacpe hned miliardy eur do lepších silnic pro tvoji "komplexní službu" :D A totéž se dá říct i o letišti TFS, o kterém tady byla řeč. Zjisti si, kolik společností tam léta a kolik procent ze všech letů tam tvoří letadla TVS. Z toho ti možná dojde, jak moc si tam může TVS diktovat ;) Řekl bych, že asi tak, že kdyby začal vyhrožovat, že tam přestane lítat, tak jim letiště akorát řekne sbohem ;)


Odpovědět