Stránka 1 z 1

Odbavení PRG T2

Napsal: 12. 07. 2018, 23:15
od tomassanto
Zdravím, vypozoroval jsem, že na Ruzyni v Terminálu 2 mají poslední dobou všechny lety TVS/Smart wings letící v podobnou dobu otevřené stejné odbavovací přepážky, např. 236-249. Dle aplikace letiště jsou vždy informace, že odbavení pro konkrétní let se neotevřelo 2 hod před odletem, ale mnohem dříve (např. po poledni pro večerní lety). Nevíte někdo jak to teď je, jestli dřív než 2 hod před odletem nemá význam jezdit, nebo se už můžu zbavit kufrů o něco dřív, zajít si v klidu na pivo a užít si trochu ruchu letiště a nemít už na krku zavazadla?

Re: Odbavení PRG T2

Napsal: 13. 07. 2018, 05:41
od Tomas28
tomassanto píše:Zdravím, vypozoroval jsem, že na Ruzyni v Terminálu 2 mají poslední dobou všechny lety TVS/Smart wings letící v podobnou dobu otevřené stejné odbavovací přepážky, např. 236-249. Dle aplikace letiště jsou vždy informace, že odbavení pro konkrétní let se neotevřelo 2 hod před odletem, ale mnohem dříve (např. po poledni pro večerní lety). Nevíte někdo jak to teď je, jestli dřív než 2 hod před odletem nemá význam jezdit, nebo se už můžu zbavit kufrů o něco dřív, zajít si v klidu na pivo a užít si trochu ruchu letiště a nemít už na krku zavazadla?


Všechny lety TVS se z T2 odbavují formou common check-inu. Každý den se ráno otevírají odbavovací přepážky pro všechny lety odlétající z T2. Někdy jede až 14 přepážek, někdy jen 1, ale určitě je možné tam být dříve. Vždy bude na tom check-inu někdo sedět.