Bratislava - Oujda

Odpovědět
damasig
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 05. 2017, 14:04
Stav: Offline

Bratislava - Oujda

Příspěvek od damasig »

Zdravím,
v září 2017 jsem letěl s TVS z Bratislavy do Oujdy na dovču, což jep ro mě z Brna přijatelnější autem jak se trmácet po D1 do Prahy.
Bohužel při objednávání dovolení na září 2019 mě nikdo odlet z Bratislavy nenabídl jen a jen výhradně Praha. Netušíte co se stalo, že se odlet z Bratislavy zrušil? Podle všeho to byla celkem vytížená linka.


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Bratislava - Oujda

Příspěvek od Lkprak »

Linka to nejspíše nebyla, byl to asi charter, který si objednala nějaká cestovka a stalo se nejspíš to, že si ten charter už žádná cestovka neobjednala.

speedy_r
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 73
Registrován: 08. 05. 2018, 15:41
Oblíbené typy letadel: A350
Pohlaví: muž
Bydliště: BTS/VIE
Stav: Offline

Re: Bratislava - Oujda

Příspěvek od speedy_r »

damasig píše:Zdravím,
v září 2017 jsem letěl s TVS z Bratislavy do Oujdy na dovču, což jep ro mě z Brna přijatelnější autem jak se trmácet po D1 do Prahy.
Bohužel při objednávání dovolení na září 2019 mě nikdo odlet z Bratislavy nenabídl jen a jen výhradně Praha. Netušíte co se stalo, že se odlet z Bratislavy zrušil? Podle všeho to byla celkem vytížená linka.


Veľmi vela CK na Slovensku ešte nemá katalóg na nadchádzajúcu sezónu a neverím, že Kartago (Exim) by s tým skončilo.

edit: samozrejme, Kartago ešte nemá spustený predaj a Maroko majú aj na titulke katalógu.


Odpovědět