"Seberte jim křídla" - Smartwings

Odpovědět
Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od Roiman4 »

marthym píše:
Roiman4 píše:Stejně jim je to k ničemu.


Roiman4 píše:je o ničem, spíše ztráta času...


Mám za to, že diskutovat s někým zaujatým nemá smysl, ale... Pokud tobě přijde ztráta času někoho kritizovat za vyjádření názoru, tak je ztrátou času i tvá aktivita. Rozumíme si? Děláš totiž to samé - tvoje slova také nemají žádnou váhu. A taky je píšeš. :!: 8)


Zaujatý v čem ?
Při psaní toho prvního příspěvku mě to ani nenapadlo co napsal “Pettte”. Reagoval jsem pouze na petici. Toto mi podsouváte vy. Pokud vím, tak názor mužů vyjádřit i na kravinu. Ale na tomto fóře se v poslední době už asi nesmí napsat nic jiného co by vybočovalo z davu. :shh:


beijinka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 05. 2020, 10:55
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od beijinka »

zbozivulekral píše:
beijinka píše:
zbozivulekral píše:
Já tam teda žádnou vypsanou pozici nevidím...

Já tam mám toto:

Informace uchazeči

Zásady o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání a informace pro uchazeče o zaměstnání

1. Zpracování osobních údajů probíhá v Smartwings, a.s. (dále jen „SW“), IČ: 256 63 135, Praha 6, K Letišti 1068/30, 160 08, a to v souvislosti s Vašim zájmem stát se součástí týmu SW. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je proto nábor nových zaměstnanců SW. SW můžete ve věci Vašich poskytnutých osobních údajů kontaktovat v jejím sídle, nebo prostřednictvím emailu law@smartwings.com. Pověřencem pro ochranu osobních údajů v SW je společnost KUBEČKA & PROKOP, advokátní kancelář s.r.o., kterou můžete kontaktovat emailem dpo@smartwings.com.
Více zde

Aktuálně nabízené pracovní pozice:
Letecký personál
Technické pozice
Obchodní pozice
Administrativní pozice
Provozní pozice
Ostatní


Super, nadpisy jednotlivých kategorií, ale nabízená pozice žádná.

Je vysoce neprofesionální tam mít v současné době nějaké pozice vůbec takto napsané. Smazat je, by byla práce na minutu pro správce webu. Opětovné vložení taktéž, to by zvládl i "cvičený foxteriér". :-) Hlavně, že jede kampaň Neberte nám křídla.
Naposledy upravil(a) beijinka dne 16. 05. 2020, 12:11, celkem upraveno 1 x.

beijinka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 05. 2020, 10:55
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od beijinka »

A jen přihazuji takovou hezkou grafiku, kde jsou pěkně popsané vlastnické struktury ve Smartwings: http://yirina.net/fotky_ostatni/2020_05 ... AITssq.jpg
Zajímavý je i tento článek: https://zdopravy.cz/cesi-si-podle-pruzk ... ice-48926/

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od Pavel »

beijinka píše:
zbozivulekral píše:
beijinka píše:Já tam mám toto:

Informace uchazeči

Zásady o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání a informace pro uchazeče o zaměstnání

1. Zpracování osobních údajů probíhá v Smartwings, a.s. (dále jen „SW“), IČ: 256 63 135, Praha 6, K Letišti 1068/30, 160 08, a to v souvislosti s Vašim zájmem stát se součástí týmu SW. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je proto nábor nových zaměstnanců SW. SW můžete ve věci Vašich poskytnutých osobních údajů kontaktovat v jejím sídle, nebo prostřednictvím emailu law@smartwings.com. Pověřencem pro ochranu osobních údajů v SW je společnost KUBEČKA & PROKOP, advokátní kancelář s.r.o., kterou můžete kontaktovat emailem dpo@smartwings.com.
Více zde

Aktuálně nabízené pracovní pozice:
Letecký personál
Technické pozice
Obchodní pozice
Administrativní pozice
Provozní pozice
Ostatní


Super, nadpisy jednotlivých kategorií, ale nabízená pozice žádná.

Je vysoce neprofesionální tam mít v současné době nějaké pozice vůbec takto napsané. Smazat je by byla práce na minutu. Opětovné vložení taktéž, to by zvládl i "cvičený foxteriér". :-) Hlavně, že jede kampaň Neberte nám křídla.

I průměrný člověk pochopí, že pokud je některá z aktuálních pozic aktuální, tak je to rozklikávací a jsou tam pod pozicí uvedené podmínky.... i ten foxteriér by to pochopil :-P

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od Pavel »

beijinka píše:Ale dle webu : https://www.smartwings.com/kariera/ pořád hledají zaměstnance..Zkuste se jim hlásit zpátky. :wink:
Každopádně v roce 2015 zaměstnávala společnost Travel Service (předchůdce Smartwings) 56% mužů a 44% žen. Majorita žen byla ve věkové kategorii do 30 let a většina mužů ve věkové kategorii do 40 let, (Zdroj: Wikipedie, Karin Vašáková, Marketing letecké společnosti Případová studie Travel Service, a.s., bakalářská práce, Univerzita Hradec Králové,2015, s.37-38) takže jak napsáno v mém předchozím příspěvku - studenti za které se neplatí odvody státu.

Kolik procent z toho je studentů?


zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od zbozivulekral »

beijinka píše:Je vysoce neprofesionální tam mít v současné době nějaké pozice vůbec takto napsané. Smazat je, by byla práce na minutu pro správce webu. Opětovné vložení taktéž, to by zvládl i "cvičený foxteriér". :-) Hlavně, že jede kampaň Neberte nám křídla.


Jj, takže kvůli jednomu méně chápavému jedinci měli překopat celý web?

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od pettte »

zbozivulekral píše:
beijinka píše:Je vysoce neprofesionální tam mít v současné době nějaké pozice vůbec takto napsané. Smazat je, by byla práce na minutu pro správce webu. Opětovné vložení taktéž, to by zvládl i "cvičený foxteriér". :-) Hlavně, že jede kampaň Neberte nám křídla.


Jj, takže kvůli jednomu méně chápavému jedinci měli překopat celý web?


Tak když jsou tou "vizitkou České republiky" a musíme je zachránit tak určitě překopat!

soundman73
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 53
Registrován: 12. 07. 2014, 11:04
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od soundman73 »

zbozivulekral píše:Jj, takže kvůli jednomu méně chápavému jedinci měli překopat celý web?


Je-li kategorie prázdná, nezobrazovat kategorii - jako sorry, to je práce na pár úhozů do klávesnice. Tak má být systém napsaný standardně, potom netřeba nic překopávat.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od marthym »

Romain4: Já nic nepodsouvám.

Zaprvé jsem napsal, že jsi zaujatý (snad se nezlobíš za tykání) 8) Jestli nevíš jak zaujatý, tak to usnadním. Nepřímo a částečně tě živí Smartwings. A k tomu dalšímu - když jsi to nepochopil... Ztrátou času je podle tebe petice, já namítám, že stejnou ztrátou času je tedy i to, že to kritizuješ. Taková trochu hlava 22 :D

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od Roiman4 »

Já se nezlobim za tykání :D Je to tu jeden kolektiv ne, který se tak nějak zná a snad si muže tykat.
Dlouho ani nebudou, zítřejší lety co meli naplánované, tak letí pouze FRA ATR, ale to se taky možná zruší...

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od Pavel »

Roiman4 píše:zítřejší lety co meli naplánované, tak letí pouze FRA ATR, ale to se taky možná zruší...

Nějak ti blbne věštecká koule :-)

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od krakra »


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od Globik »

krakra píše:Hezky napsáno

Doporučuji přečíst
http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-lipav ... 41j03_kSxs


"Stačí" tohle:
7) Výrok Marie Benešové o dobrých hospodářích
Ministryně spravedlnosti Marie Benešová v reakci na otázku ohledně státních náhrad škod vůči podnikatelům odpověděla: “Přijatá opatření byla přiléhavá situaci. Ale že nemůže podnikat, s tím musí každý podnikatel počítat, musí mít tak zvanou vatu na přežití.” Předpokládám, že se do množiny podnikatelů, kteří měli mít připravenou “vatu na přežití,” patří také společnosti Smartwings a ČSA. Pokud je tomu skutečně tak, je snaha zbytku vlády jednoho takového podnikatele pomocí miliard ze státního rozpočtu zachránit překvapivá. Jak je možné, že společnost, která je podle české vlády, zřejmě kvůli své kvalitě, významu a ekonomické výkonnosti, údajnou vizitkou Česka, nemají právě takovou vatu na přežití a žádají záchranu od státu?

Ano, v některých odstavcích má pravdu. Ale ohánět se tou vatou Benešové?

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od Roiman4 »

Pavel píše:
Roiman4 píše:zítřejší lety co meli naplánované, tak letí pouze FRA ATR, ale to se taky možná zruší...

Nějak ti blbne věštecká koule :-)


Taky jsem si všiml :D musím jí opravit, ale dvouciferné čísla na třech letech prý.

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: "Seberte jim křídla" - Smartwings

Příspěvek od krakra »

Globik píše:
krakra píše:Hezky napsáno

Doporučuji přečíst
http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-lipav ... 41j03_kSxs


"Stačí" tohle:
7) Výrok Marie Benešové o dobrých hospodářích
Ministryně spravedlnosti Marie Benešová v reakci na otázku ohledně státních náhrad škod vůči podnikatelům odpověděla: “Přijatá opatření byla přiléhavá situaci. Ale že nemůže podnikat, s tím musí každý podnikatel počítat, musí mít tak zvanou vatu na přežití.” Předpokládám, že se do množiny podnikatelů


Ano, v některých odstavcích má pravdu. Ale ohánět se tou vatou Benešové?


V tom má Benešová pravdu - krize se týká nás všech.


Odpovědět