Livery Travel Servis

Odpovědět
vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Možná měli mezi přední dveře a nápis O2 umístit velkou "hřibovitou" bublinu, aby ten prostor nebyl tak prázdný


Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Jay píše:
O2 není špatná livery, ale vůbec se mi nelíbí reklama na Česko, ta se nepovedla vůbec. Teda aspoň podle mě.

Myslíš TVD?

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

vita píše:Možná měli mezi přední dveře a nápis O2 umístit velkou "hřibovitou" bublinu, aby ten prostor nebyl tak prázdný

Je fakt, že ten prostor je trochu prázdná, ale nijak zvlášť mi to nevadí.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Další fotografie O2:

http://www.airliners.net/open.file/1186113/M/

http://www.airliners.net/open.file/1186097/M/


Myslím, že je to opravdu moc pěkné.


8) :)

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

vitezslav píše:Wampa+Wojwy: To myslíte vážně, že za to nebudou prachy?? A proč by to jinak dělali - jako charitu? :D Mluví se o 30 mil. od O2, ale upozorňuji, že je to neoficiální informace.

Ja jen rikal ze to nemusi byt prachy primo v cash.(proc jim davat prachy, kdyz jim muzes dat neco jineho, co te tolik nezatizi).

Take bych si nikdy nemyslel ze by TVS delal nekdy neco z ceho by neco nemel.


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

wampa: Ale oni za to dali prachy.... :D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

pkuran píše:Nejhezčí B737 široko daleko http://www.planes.cz/cs/photo/1013221/


Promiň, ale mě to přijde, jako že z motorů uniká palivo.

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od PavelD »

Ve světě O2 můžeš i bez paliva
:lol: :lol: :lol:

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Tak podle Planes.cz už jde TVCčko na pronájem k Wizzairu do Katowic - z toho musejí být u Telefonicky nadšení, takový prachy za nátěr a letadlo teď v Praze nebude.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

vita píše:Tak podle Planes.cz už jde TVCčko na pronájem k Wizzairu do Katowic - z toho musejí být u Telefonicky nadšení, takový prachy za nátěr a letadlo teď v Praze nebude.


Doslova je tam uvedeno, že Zahraniční zdroje předpokládají, že se pronajatým letounem stane OK-TVC v barvách O2. Takže zpráva z kategorie JPP (jedna paní povídala). Nechce se mi věřit, že by v O2 byli tak naivní a smluvně si neošetřili to, že když si zaplatí reklamu na letadle, takže to konkrétní letadlo aerolinka obratem nepronajme někam do Tramtárie.

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

Zlin142 píše:
vita píše:Tak podle Planes.cz už jde TVCčko na pronájem k Wizzairu do Katowic - z toho musejí být u Telefonicky nadšení, takový prachy za nátěr a letadlo teď v Praze nebude.


Doslova je tam uvedeno, že Zahraniční zdroje předpokládají, že se pronajatým letounem stane OK-TVC v barvách O2. Takže zpráva z kategorie JPP (jedna paní povídala). Nechce se mi věřit, že by v O2 byli tak naivní a smluvně si neošetřili to, že když si zaplatí reklamu na letadle, takže to konkrétní letadlo aerolinka obratem nepronajme někam do Tramtárie.


Nezapomeňte, že O2 je globální značka, takže asi nebudou tak cimprlich, kde přesně v Evropě ta mašina lítá...spíš bych si tipnul, že pestrost v destinacích pro ně bude zajimavější než kdyby lítalo pouze točky PRG-Hurghada-PRG...

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Zlin142 píše:
vita píše:Tak podle Planes.cz už jde TVCčko na pronájem k Wizzairu do Katowic - z toho musejí být u Telefonicky nadšení, takový prachy za nátěr a letadlo teď v Praze nebude.


Doslova je tam uvedeno, že Zahraniční zdroje předpokládají, že se pronajatým letounem stane OK-TVC v barvách O2. Takže zpráva z kategorie JPP (jedna paní povídala). Nechce se mi věřit, že by v O2 byli tak naivní a smluvně si neošetřili to, že když si zaplatí reklamu na letadle, takže to konkrétní letadlo aerolinka obratem nepronajme někam do Tramtárie.


Potvrzuji,že TVC je skutečně do KTW naplánováno.Pokud se nic většího nestane tak tam koncem měsíce odletí.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Taky bych v tom neviděl žádny problém. O2 je globální značka a to letadlo poutá pozornost všude tam kde přistane. Myslím, že Telefonica se určitě nebude stěžovat, právě naopak. Jestli bude lítat pro Wizz tak to bude taky hodně linek do UK a tam má O2 taky svoje aktivity a je to známa značka. Letectví je hodně mezinárodní business a tak bych neviděl problém.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Na logojetu PRG už je označení TVS:

http://www.planes.cz/cs/photo/1013793/

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

Thisway píše:Na logojetu PRG už je označení TVS:

http://www.planes.cz/cs/photo/1013793/


tohle se mi moc nelibi, ale jako kompenzaci bych prijal dalsi letadlo s nastrikem Vysokych Peci.....eventuelne dolu Paskov :)


Odpovědět