Webové stránky TVS

Odpovědět

Jste spokojeni s webovými stránkami Travel Service?

Ano
10
42%
Ne
14
58%
 
Celkem hlasů: 24

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Webové stránky TVS

Příspěvek od Thisway »

http://www.travelservice.aero/
Už nějakou dobu se na fóru řeší livery TVS, které mě osobně nijak zvláště nevadí. Co mě ale zaráží jsou webové stránky dopravce, které na mně působí poněkud "zastarale". Jaky je váš názor?


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Vzhled stránek sice nepatří k nejlepším, ale pořád se mi webovky zdají o něcop lepší než livery letadel a logo společnosti vůbec... Ale souhlasím s tím, že změna webu je rozhodně levnější než přetření všech letadel a změna celé corporate identity...

Milan

mucco
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 04. 06. 2005, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od mucco »

Web TVS vypada tak hlavne proto, ze TVS neprodava letenky a proto jejich vzhled nema vliv absolutne na nic. U ciste charteroveho dopravcu je v realu hloupost web stranky platit. Vyhozene penize...

Air-Spotter
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 09. 2005, 15:01
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Air-Spotter »

Souhlasim s Muccem, ale zajímalo by mě jaký maj web jiný chartrový firmy.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

mucco píše: U ciste charteroveho dopravcu je v realu hloupost web stranky platit. Vyhozene penize...


Já myslím, že mít jakousi formu webové prezentace - i když skrze ní nic neprodáváš nebo nenabízíš - je řekněme slušností a v roce 2006 snad i standardem, stejným jako že máš telefon a jsi uveden v tel. seznamu.
Estetická stránka webu TVS není nic užásného, ale taky nic děsivého (na rozdíl od grafického provedení zbarvení letadel).


Air-Spotter
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 17. 09. 2005, 15:01
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Air-Spotter »

Zlin142 píše:Estetická stránka webu TVS není nic užásného, ale taky nic děsivého (na rozdíl od grafického provedení zbarvení letadel).


Nejdůležítější jsou na webu podle mě informace :D . Je pěkný, když má stránka pěknej design, ale k čemu to je, když tam neni to co potřebuješ.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Air-Spotter píše:Je pěkný, když má stránka pěknej design, ale k čemu to je, když tam neni to co potřebuješ.


To důležité tam je:

Letištní přepážka Travel Service - Terminál 1
Tel: +420 220 11 6514 (non stop)

pro případ, že zůstaneš jako klient TVS trčet 16 hodin na letišti někde v Tramtárii... :wink:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Já také fandím TVS, ale opravdu si myslím, že jeho livery patří sice k těm méně líbivým, ale rozhodně ne nijak "příšerným". TVS je společnost, která k velkému množství věcí zachovává pragmatický postoj. Stačí se dnes podívat na OK-TVC/TVD, které teď budou celé léto létat v poněkud "neapetýtlich" zbarvení. Ale pravdou je, že utrácet za přebarvení na jednu sezónu by pro společnost velikosti TVS bylo poněkud neekonomické. Letouny TVS jsou navíc pronajímány jiným společnostem, u kterých by typické křiklavé barvy mnohých charterových společností působili nevhodně. U takových Conservative airways by růžová asi nebyla dobrá :?


Odpovědět