Dnešní linky Smart Wings

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Peter1 píše:Ahoj, múžete mi prosím někdo poradit, jak zjistím že nebyly zrušeny moje lety QS0036 Praha-Paříž,17.8 v 18 55 a QS 0035 Paříž-Praha, 26.8 v 8 25, podle stránek smartwings to na letový řád sedi a v nabídce rezervací tyto lety pořád jsou, žadný email mi nedošel, ale obávám se, že na mě nemají emailovou adresu, letenku jsem totiž rezervoval přes student agency...díky moc


Já jen k tomu student agency. Mě to přijde jako s prominutím pěkná vychcanost, že systém orbix, který SA používají, vyhledává pouze lety full service airlines + smartwings...je mi jasný, že maj nějaký smlouvy, je to asi nejpoužívanější a podle mě i nejlepší server na rezervaci letenek u nás, ale vůči spotřebiteli je to s těma smartama dá se říci podvod.


Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

American píše:
Peter1 píše:Ahoj, múžete mi prosím někdo poradit, jak zjistím že nebyly zrušeny moje lety QS0036 Praha-Paříž,17.8 v 18 55 a QS 0035 Paříž-Praha, 26.8 v 8 25, podle stránek smartwings to na letový řád sedi a v nabídce rezervací tyto lety pořád jsou, žadný email mi nedošel, ale obávám se, že na mě nemají emailovou adresu, letenku jsem totiž rezervoval přes student agency...díky moc


Já jen k tomu student agency. Mě to přijde jako s prominutím pěkná vychcanost, že systém orbix, který SA používají, vyhledává pouze lety full service airlines + smartwings...je mi jasný, že maj nějaký smlouvy, je to asi nejpoužívanější a podle mě i nejlepší server na rezervaci letenek u nás, ale vůči spotřebiteli je to s těma smartama dá se říci podvod.

Napsoto souhlasím.

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Peter1 píše:Ahoj, múžete mi prosím někdo poradit, jak zjistím že nebyly zrušeny moje lety QS0036 Praha-Paříž,17.8 v 18 55 a QS 0035 Paříž-Praha, 26.8 v 8 25, podle stránek smartwings to na letový řád sedi a v nabídce rezervací tyto lety pořád jsou, žadný email mi nedošel, ale obávám se, že na mě nemají emailovou adresu, letenku jsem totiž rezervoval přes student agency...díky moc


Co jim zkusit zavolat?
900 166 565 (16 Kč/min)
Po - Pá 08:00 - 20:00
So 08:00 - 14:00

Je to sice drahé volání, ale snad ti tam poradí...

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Když už jsme u toho volání, nezkoušel jste někdo volat na kontaktní linku pro volání ze zahraničí?

Zahraničí:
+420 255 700 827
Po - Pá 08:00 - 20:00
So 08:00 - 14:00

Myslím samozřejmě z Čech - je to klasické pražské číslo, takže mnohem levnější než 16Kč/min :wink:

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

P.T. píše:Když už jsme u toho volání, nezkoušel jste někdo volat na kontaktní linku pro volání ze zahraničí?

Zahraničí:
+420 255 700 827
Po - Pá 08:00 - 20:00
So 08:00 - 14:00

Myslím samozřejmě z Čech - je to klasické pražské číslo, takže mnohem levnější než 16Kč/min :wink:


...tuto "fintu" mají pochopitelně ošetřenou. Systém pozná, když voláš z českého čísla a plechová huba ti přeříká, že máš volat "do klubu na erotickou linku za 16 Kč/min." a pak tě odstřihnou.... :wink:


Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Zkus volat letištní linku TVS: +420 220 11 6514

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Jafa píše:
P.T. píše:Když už jsme u toho volání, nezkoušel jste někdo volat na kontaktní linku pro volání ze zahraničí?

Zahraničí:
+420 255 700 827
Po - Pá 08:00 - 20:00
So 08:00 - 14:00

Myslím samozřejmě z Čech - je to klasické pražské číslo, takže mnohem levnější než 16Kč/min :wink:


...tuto "fintu" mají pochopitelně ošetřenou. Systém pozná, když voláš z českého čísla a plechová huba ti přeříká, že máš volat "do klubu na erotickou linku za 16 Kč/min." a pak tě odstřihnou.... :wink:


A co volat z mobilu se skrytým číslem? :lol:

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

P.T. píše:
Jafa píše:
P.T. píše:Když už jsme u toho volání, nezkoušel jste někdo volat na kontaktní linku pro volání ze zahraničí?

Zahraničí:
+420 255 700 827
Po - Pá 08:00 - 20:00
So 08:00 - 14:00

Myslím samozřejmě z Čech - je to klasické pražské číslo, takže mnohem levnější než 16Kč/min :wink:


...tuto "fintu" mají pochopitelně ošetřenou. Systém pozná, když voláš z českého čísla a plechová huba ti přeříká, že máš volat "do klubu na erotickou linku za 16 Kč/min." a pak tě odstřihnou.... :wink:


A co volat z mobilu se skrytým číslem? :lol:


...můžeš to prubnout...záleží, jak to mají nakonfigurováno...

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

Xatem píše:Můžeš napsat Vikovi ať si zaplatí jednoho special člověka, který bude sedět celý den u PC a kdykoliv nastane změna v letovém řádu tak jej bude pro méně chápající upravovat!!!


Dobrý nápad, ale chtěla bych vidět toho, kdo by to šel dělat.... Ten hlavní kiks bude v prodeji letenek na internetu (pochybuju, že je někdo kupuje přes tu jejich erotickou linku za 19 Kč/min.), pak to stačí jednou nezaktualizovat a problém je hned na světě! S tím special človíčkem máš recht, ale zatraceně by se nadřel...

Lidi, já vám dám menší doporučení! Když chcete letenku od SW, tak radši zajděte do nějaké té cestovky, tam je prodávají a přímo na místě vám ji i vystaví a mnohdy i vidí do přesných letových řádů, takže celkem bez problémů... Jenže i tady platí pravidlo "něco za něco", jak píšu výš, letenku seženete sice hned a vesměs i s poměrně přesnými informacemi, ale SW dá cestovce pouze netto cenu a ta si k tomu nasadí mnohdy i dost mastné ceny navrch, takže to chce obejít takových cestovek víc (takže nejenom ztráta času, ale i peněz).

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

Jafa píše:
P.T. píše:
Jafa píše:
P.T. píše:Když už jsme u toho volání, nezkoušel jste někdo volat na kontaktní linku pro volání ze zahraničí?

Zahraničí:
+420 255 700 827
Po - Pá 08:00 - 20:00
So 08:00 - 14:00

Myslím samozřejmě z Čech - je to klasické pražské číslo, takže mnohem levnější než 16Kč/min :wink:


...tuto "fintu" mají pochopitelně ošetřenou. Systém pozná, když voláš z českého čísla a plechová huba ti přeříká, že máš volat "do klubu na erotickou linku za 16 Kč/min." a pak tě odstřihnou.... :wink:


A co volat z mobilu se skrytým číslem? :lol:


...můžeš to prubnout...záleží, jak to mají nakonfigurováno...


V tomhle případě to systém určitě rozezná, tak hloupí určitě nebudou, aby si tohle nenastavili.... Takže to asi "neochčiješ", ale nebudu tě podceňovat, zktráka český člověk přijde na všechno.... Tak good luck :wink:

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Xatem píše:Můžeš napsat Vikovi ať si zaplatí jednoho special člověka, který bude sedět celý den u PC a kdykoliv nastane změna v letovém řádu tak jej bude pro méně chápající upravovat!!!


To už zajišťuje pan Pánek, ne :D

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Ziti píše:Lidi, já vám dám menší doporučení! Když chcete letenku od SW, tak radši zajděte do nějaké té cestovky, tam je prodávají a přímo na místě vám ji i vystaví a mnohdy i vidí do přesných letových řádů, takže celkem bez problémů... Jenže i tady platí pravidlo "něco za něco", jak píšu výš, letenku seženete sice hned a vesměs i s poměrně přesnými informacemi, ale SW dá cestovce pouze netto cenu a ta si k tomu nasadí mnohdy i dost mastné ceny navrch, takže to chce obejít takových cestovek víc (takže nejenom ztráta času, ale i peněz).


A kolik si přiráží tvoje cestovní kancelář?

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Anabel Lee »

Ziti píše:
Xatem píše:Můžeš napsat Vikovi ať si zaplatí jednoho special člověka, který bude sedět celý den u PC a kdykoliv nastane změna v letovém řádu tak jej bude pro méně chápající upravovat!!!


Dobrý nápad, ale chtěla bych vidět toho, kdo by to šel dělat.... Ten hlavní kiks bude v prodeji letenek na internetu (pochybuju, že je někdo kupuje přes tu jejich erotickou linku za 19 Kč/min.), pak to stačí jednou nezaktualizovat a problém je hned na světě! S tím special človíčkem máš recht, ale zatraceně by se nadřel...

Lidi, já vám dám menší doporučení! Když chcete letenku od SW, tak radši zajděte do nějaké té cestovky, tam je prodávají a přímo na místě vám ji i vystaví a mnohdy i vidí do přesných letových řádů, takže celkem bez problémů... Jenže i tady platí pravidlo "něco za něco", jak píšu výš, letenku seženete sice hned a vesměs i s poměrně přesnými informacemi, ale SW dá cestovce pouze netto cenu a ta si k tomu nasadí mnohdy i dost mastné ceny navrch, takže to chce obejít takových cestovek víc (takže nejenom ztráta času, ale i peněz).


velice casto chodi lidi s letenkama od cestovek (IATA BSP) a placou, ze nemuzou najit svuj let, jezto byl zrusen, takze cestovky mozna vidi do letovych radu, ale urcite ne to planu TVS. tim tve doporuceni jaksi ztraci na vyznamu

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

presne tak, TVS pak posle avizo o zruseni letu cestovce a kdyz to je nejaka cestovka typu "suprtravel" takse muze stat ze se ta informace uz nedonese cestujicimu. Je to bezny jev, cestovky ktere prodavaji i jine lowcosty udelaji casto chybu v bookingu, neposlou dal info o zruseni-posunuti letu a pod. a je vymalovano. Na okenku kazdeho lowcostu vam pak reknou ze si muzete letenku reklamovat u cestovky nebo koupit novou za svoje.

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Jafa píše:
P.T. píše:
Jafa píše:
P.T. píše:Když už jsme u toho volání, nezkoušel jste někdo volat na kontaktní linku pro volání ze zahraničí?

Zahraničí:
+420 255 700 827
Po - Pá 08:00 - 20:00
So 08:00 - 14:00

Myslím samozřejmě z Čech - je to klasické pražské číslo, takže mnohem levnější než 16Kč/min :wink:


...tuto "fintu" mají pochopitelně ošetřenou. Systém pozná, když voláš z českého čísla a plechová huba ti přeříká, že máš volat "do klubu na erotickou linku za 16 Kč/min." a pak tě odstřihnou.... :wink:


A co volat z mobilu se skrytým číslem? :lol:


...můžeš to prubnout...záleží, jak to mají nakonfigurováno...


Otestováno - nefunguje :-( :-) Ale zkusit jsem to musel :wink:


Odpovědět