Nikdy více se Smart Wings

Zamčeno
PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Tak trochu mi pánové Grebeníček a Filip připomínají jednu vládní stranu 8) :lol: :twisted:


dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od dcvojta »

Tak k***a nelítejte s nízkonákladovými společnostmi. To se dá očekávat že když je to levnější že to nebude bez problémů.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

dcvojto: Tak sorry - to myslíš fakt vážně, že low cost = záruka problému???

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

S pár panákama v sobě nemá v letadle co dělat, jelikož teď také pracuji s lidma - dělám v divadle, tak člověka v podnapilém stavu a ještě agresivního bych z divadla taky vyhodil a je mi srdečně jedno, jestli si to zaplatil...Nehledě na to, že v letadle může takový člověk ohrozit i ostatní cestující.

dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od dcvojta »

vitezslav: To ne, ale je myslím že je low-costu je větší pravděpodobnost že bude problém. Jinak proti LOW-COSTum nic nemám, v červenci letím Condorem do Mnichova


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

PV píše:Proč vyplatit??? :roll: Za dvě hoďky máš nárok akorát na občerstvení.

Máš recht, sorry, přehlídnul jsem se v časech - myslel jsem, že to už bylo 5 hodin... :wink: (což na odletu ještě nebyl, ale na příletu asi jo, ale to už Směrnice neřeší... :? )

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

milan.grebenicek píše:Stěžovali si totiž nahlas posadce na uroven kvality služeb,a jelikož par panaku v sobě měli nasli si SMARTWINGS TENTO DUVOD ZAVOLALI LETISTNÍ POLICII A VYKAZALI JE Z PREPRAVY!!(Co ma asi clovek delat ze kdyz ceka neplanovaně na letisti 7HOdin).

...pokud ty panáky dostali jako součást odškodnění (občerstvení) za zpoždění od Smartů, tak to byl teda danajský dar.. :lol:

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

ty panaky bych dal i detem, at si zvykaj :)

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

Koukam ze tady nikdo necestuje vlakem s ČD, to clovek bere jakekoliv spozdeni jako samozdrejmost :lol: a nijak se tim moc nezabyva

pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

zakuj píše:Ja jsem jednou jedenkrat vyzkousel smartwings.Let tam 3 hodiny zpoždění,zpatky 4H.A abych v noci bloudil po městě a hledal nocleh,to mě za to nestojí.Ono tady podle některych z vas znamena levna letenka-nekvalitní servis-vše v pořadku????


Takhle je to bohužel u nás v česku se vším ! Kdyby nízká cena znamenala nízkou kvalitu tak by Ryan, easyJet a další už byli dávno pod drnem. V té civilizovanější části světa je prostě určitá kvalita standard.

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Smazání příspěvků

Příspěvek od Admin »

Příspěvky uživatelů milan.grebenicek a zakuj byly v této diskusi smazány. Důvodem je to, že byly psány ze stejného počítače jako příspěvky uživatele pavel filip.

Administrátor fóra

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Re: Smazání příspěvků

Příspěvek od P.T. »

Admin píše:Příspěvky uživatelů milan.grebenicek a zakuj byly v této diskusi smazány. Důvodem je to, že byly psány ze stejného počítače jako příspěvky uživatele pavel filip.

Administrátor fóra


Tak přece...

tl2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 19. 04. 2006, 19:15
Stav: Offline

Příspěvek od tl2 »

Skytravel píše:Koukam ze tady nikdo necestuje vlakem s ČD, to clovek bere jakekoliv spozdeni jako samozdrejmost :lol: a nijak se tim moc nezabyva


To teda NE, NE a NE. Za prve, CD maji obcas zpozdeni, ale jsou prekvapive dobre. Zpozdeni v radu hodin na konkretni lince je vyjimkou, ze by operativne upravovali jizdni rad a rusili linky je vylouceno. Pri vsi neefektivite a nepruznosti CD, jejich jizdni rad plati a jejich chovani je predvidatelne. Dokonce pripojne linky skutecne navazuji. Vite kolik CD operuji de-facto hubu kde na sebe cekaji pripojne linky?

Krome toho s low cost si kupuji mozna nizsi kvalitu sluzeb (bez obcerstveni, nacpanejsi kabina s minimam mista mezi sedadly atd.), ale nizka uroven sluzeb neni neplneni slibu. Kdyz si nekdo koupi letenku a aerolinky mu ji prodaji, tam mu tim implicitne slibuji, ze ta linka existuje a bude obslouzena. Neslibuji mu kdovijake sluzby a luxus, ale slibuji mu existenci konkretniho letu. Sorry, z tohoto se low costy nevylzou. Nizka uroven sluzeb neni totez, co prodej sluzby a nasledne odmitnuti tuto sluzbu poskytnout.

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Příspěvek od Skyfan »

Mně se vůbec líbí to spojování linek SW poslední dobou, to se pak odněkud letí místo hodiny 4, protože to má ještě někde zastávku, ale tak pořád lepší čekat tři hodiny na zpožděný letadlo než neletět vůbec, že jo ?

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

to tl2

myslel jsem to trosku zertovne :) . v podstate mi slo o jedinou vec. vubec nekritizuju CD, naopak si myslim, ze kvalita sluzeb je lepsi nez kdykolik predtim. at uz jezdis Pendolinem nebo nejakou lokalkou musis pocitat s moznym zpozdenim. muze se pokazit lokomotiva, nebo muze lezet na kolejisti strom, srazka na prejezdu.
Jsou to veci, ktere CD nemuze ovlivnit. Stejne jako SW, nemyslim si, ze jakakoliv spolecnost, at uz je to low-cost nebo normalni aerolinky nerusi lety dobrovolne. u CD kdyz vysadi motor, souprava pocka na dalsi masinu. u letadla je to pruser.
Kazi to image, ale co se da delat.....tyhle problemy te muzou potkat vsude 8)


Zamčeno