Nikdy více se Smart Wings

Zamčeno
Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

Thisway píše:PANENKO SKÁKAVÁ!
Já celkem rozdejchám, když tady někdo píše kraviny. Ale nerozdejchám, když se tady začnou lidi vzájemně označovat za psychouše a ubožáky. :twisted:

Nevadí mi, že Fantomas/mucco, Florian aj. obhajují TVS. To je věc diskuse. Ale strašně, strašně mě s.re, když to tady podavají timhle způsobem. Kritika od vás, pánové, mi bude přímo lichotit. Pište si třeba o tom, že žula je druh vačnatce, ale proč to nenapíšete slušně :?: :twisted:

Když chci z někoho udělat blbce, mohu toho docílit jen slušným způsobem, jinak ho udělám ze sebe. Proč se tady opakovaně ponižujete :?:

Hele taky me to s.re ale podivej se co ten clovek tady pise za bludy!! Nechapu jak muze napsat neco tak absurdniho!! Muzem se bavit o konkretnim letu. Ano stane se, ze se opozdi x letu ale za vsim je duvod. Da se o tom bavit jestli to v TVS mohli udelat jinak, predvidat to zpozdeni atd Ale at nepise ze je normalni kdyz se ti posune dovolena o +/- 4 dny !!! to je fakt zabrzdenej nebo co? Proste BLB


Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Travel Service patří k mým oblíbeným společnostem. Dopracovat se v českém prostřední k 7X B738, 2X B735 a 1X B734, to musím obdivovat.
Způsob, jakým se dosahuje zisku, který toto zajišťuje, se mi ovšem nelíbí. Pravdou je, že pojetí výrazu "low-cost" je v tomto případě zavedeno témeř do extrému. Charterové lety jsou, myslím, minimálně na slušné úrovni.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Fantomas píše:
Thisway píše:PANENKO SKÁKAVÁ!
Já celkem rozdejchám, když tady někdo píše kraviny. Ale nerozdejchám, když se tady začnou lidi vzájemně označovat za psychouše a ubožáky. :twisted:

Nevadí mi, že Fantomas/mucco, Florian aj. obhajují TVS. To je věc diskuse. Ale strašně, strašně mě s.re, když to tady podavají timhle způsobem. Kritika od vás, pánové, mi bude přímo lichotit. Pište si třeba o tom, že žula je druh vačnatce, ale proč to nenapíšete slušně :?: :twisted:

Když chci z někoho udělat blbce, mohu toho docílit jen slušným způsobem, jinak ho udělám ze sebe. Proč se tady opakovaně ponižujete :?:

Hele taky me to s.re ale podivej se co ten clovek tady pise za bludy!! Nechapu jak muze napsat neco tak absurdniho!! Muzem se bavit o konkretnim letu. Ano stane se, ze se opozdi x letu ale za vsim je duvod. Da se o tom bavit jestli to v TVS mohli udelat jinak, predvidat to zpozdeni atd Ale at nepise ze je normalni kdyz se ti posune dovolena o +/- 4 dny !!! to je fakt zabrzdenej nebo co? Proste BLB

Psát, že to je normální, to je asi trochu přehnané. Ale pravdou je, že se to stává relativně často. Ale i přesto Vám radím:napište to slušně. Odpusťte si to zabrždění, toho BLBa a podobné výrazy. Kvalitního zaměstnance v letectví alespoň já poznám podle toho, že se nenechá opakovaně vytočit. A když jo, tak se nejdřív uklidní a pak své pocity převede do slušně napsané formy. Tak se tady celý TVS dostane do úplně jiného světla. Averzi některých členů toho fóra vůči TVS vyživuje každý jeho obhájce, který pošle kritika do p.dele a označí ho konečníkem.

Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

VeeOne píše:
Fantomas píše:Ty zase kecas !!! Jses ulhanej jak poslanec. Jak TVS meni odlet o 4 dny a letiste odletu? !!! Ty tak lzes ze to neni normalni!!! Se vzpamatuj. Pises tady o tom jak kdyby se to delo denne a to na kazdym letu. Nerikam ze se lita nacas ale urcite se nemeni den odletu o 4dny a let z Ostravy misto Prahy uz vubec NE!!! Jses psychous a zakomplexovanej (asi pilot, ktery nelita) NAPSAL JSI: ze +/- 4dny neni zadna vyjimka. Kazdy kdo je na tomhle foru bez ohledu jestli ma rad TVS nebo ne a kazdy kdo ma kousek vic v hlave nez toho mas ty, tak mu dojde ze pises bludy!!! Jses brutalne ULHANEJ nic vic !!! jinak jses vhodnej adept do TV Nova nebo do BLESKu


Hele, Mucco, a nebyls to náhodou ty, kdo nám tu za pomoci silných údovitých slov vehementně tvrdil, že TVS lítá na čas, a přitom stačilo vybrat jeden jediný let z Barcelony, aby bylo jasné, že neletí vůbec ani přibližně na čas, a že tedy to jsi ty, kdo lže jak poslanec ? Nebo to byl Fantomas ? Já teď už vůbec nevim... :oops: :lol:
Ale abychom nebyli na sebe tak zlí, musím tě i pochválit, ta tvoje věta Nerikam ze se lita nacas , to je taková první vlaštovka, takovej první posun k vykrystalizování tvého zatím úplně mylného názoru. Ještě dvě tři stránky v tomto threadu a také pochopíš, že létat s TVS je nepohodlné, nepraktické, nežádoucí a zbytečné. :D

Milacku ano popsal jsi to spravne v ten den to byl jediny zpozdeny let !!! A zase to podavas jako, ze jsi nahodne vybral jediny let a ten byl opozden jako dalsich 60 letu v ten den ... To je presne to o cem tady pisu: z jedinyho letu tady udelas boom a prodavas to tady jako hruuzu a pritom jses v podstate slepej... A JESTE K TOMU VEDLE...

VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

Fantomas píše:Milacku ano popsal jsi to spravne v ten den to byl jediny zpozdeny let !!! A zase to podavas jako, ze jsi nahodne vybral jediny let a ten byl opozden jako dalsich 60 letu v ten den ... To je presne to o cem tady pisu: z jedinyho letu tady udelas boom a prodavas to tady jako hruuzu a pritom jses v podstate slepej... A JESTE K TOMU VEDLE...

Ty jo, to je šichta. Nejde o jeden let nebo 60, vtip je v tom, že tady za pomocí slovníku dlaždiče tvrdíš, že zpoždění neexistuje, a stačí 15 vteřin na zjištění, že vůbec nemáš pravdu, víš, miláčku? Mlask. :wink:
Co tam máš dál? TVS objednává A380tky?? :D


Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

Ja se omlouvam za nektera slova ale bohuzel nemuzu kdyz nekdo LZE a to zpusobem ktery nechapu!!! Udelat z niceho NECO , neco co se dobre cte tak to dokaze fakt jen BLB. Sorry ale je to skutecne jak na NOVE nebo v BLESKu. Uz vidit prvni stranu sefredaktora Blesku pana V1 a ten napis: LETADLO SOUKROME SPOLECNOSTI MUSELO PRERUSIT VZLET PROTOZE MU PRASKNUL REMEN NA NAHON HLAVNICH KOL PODVOZKU. 180 PASAZERU V SOKU, TRAGEDIE... ctete na strane 3

asi nejak tak vypadaji prizpevky V1 na AIRWAYS.CZ

VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

Fantomas píše:Ja se omlouvam za nektera slova ale bohuzel nemuzu kdyz nekdo LZE a to zpusobem ktery nechapu!!!


No jo, ale ty jsi začal, vzpomínáš? Cituji: Momentalne u TVS zadne zpozdeni neexistuje.
Teda že ti není hanba, no fuj. :cry:

Ale jinak si myslím, že tvoje příspěvky jsou psané jazykem profesora Akademie věd. :P

Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

VeeOne píše:
Fantomas píše:Ja se omlouvam za nektera slova ale bohuzel nemuzu kdyz nekdo LZE a to zpusobem ktery nechapu!!!


No jo, ale ty jsi začal, vzpomínáš? Cituji: Momentalne u TVS zadne zpozdeni neexistuje.
Teda že ti není hanba, no fuj. :cry:

ANO vzpominam a hanba to urcite neni protoze dodnes je to 100% pravda!! V case kdyz jsem to psal ZADNE ZPOZDENI U TVS NEBYLO!!! Chapes ???, Ty jsi vytahl let nejak kolem 14te nebo tak nejak ja ale psal k veceru a v tom case zadne zpozdeni nebylooooooooo !!!! chapes?????????????????? nebo jeste stale ne? Psal jsem tam pak i to ze ten zpozdeny let z BCN nemel vliv na zadne lety dal protoze tam byl planovanej docela velkej prostoj a tim se ten delay srovnal a v case kdy jsem ja psal ze neni u TVS zadny delay tak to byla a je 100% PRAVDA pane!!! tak uz prestan prekroucet kazdy slovo a uklidni se, nenafukuj vse, neprehanej a koukej se i na nepritele jako na cloveka ... cus, mam praci ... OFF

VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

Fantomas píše:ANO vzpominam a hanba to urcite neni protoze dodnes je to 100% pravda!! V case kdyz jsem to psal ZADNE ZPOZDENI U TVS NEBYLO!!!


Ano, právě teď přišel čas na kouzlo internetové diskuze, která ukládá čas napsání příspěvku. Simsalabim... 8)
Podívejme se společně do historie. Ahááá.... hmnnn, no ano, tady jsou ty příspěvky plné č*-*ků, no nevím, měl by sis dát pozor, třeba si někdo bude myslet, že úroveň TVS je podobná úrovni tvého vyjadřování, ale to sem teď nepatří, hledáme něco jiného, momentíček, ano, už to mám. Strana číslo 7. Fantomas přesně 27. 07. 2006, 18:39, napsal, že: Dalsi spatna Zprava !!!
Vsech 10 letadel lita uz 4den absolutne nacas. Ani jedno zpozdeni!!!
To je hruuuza co s tim provedem? Uz nikdy vice SmartWings ani TravelService ... ha ha blbouni

Jenže v 18:39 už i ten starý pán co sváží vozíky v letištní hale na jedno místo moc dobře věděl, že TVS z Barcelony mělo ZASE skoro hodinu zpoždění.
Takže to byla lež jako věž !!! :shock: :shock:

Chááá chááá. :D

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Já si tady začínám připadat jak v mateřský školce :shock:

Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

VeeOne píše:
Fantomas píše:ANO vzpominam a hanba to urcite neni protoze dodnes je to 100% pravda!! V case kdyz jsem to psal ZADNE ZPOZDENI U TVS NEBYLO!!!


Ano, právě teď přišel čas na kouzlo internetové diskuze, která ukládá čas napsání příspěvku. Simsalabim... 8)
Podívejme se společně do historie. Ahááá.... hmnnn, no ano, tady jsou ty příspěvky plné č*-*ků, no nevím, měl by sis dát pozor, třeba si někdo bude myslet, že úroveň TVS je podobná úrovni tvého vyjadřování, ale to sem teď nepatří, hledáme něco jiného, momentíček, ano, už to mám. Strana číslo 7. Fantomas přesně 27. 07. 2006, 18:39, napsal, že: Dalsi spatna Zprava !!!
Vsech 10 letadel lita uz 4den absolutne nacas. Ani jedno zpozdeni!!!
To je hruuuza co s tim provedem? Uz nikdy vice SmartWings ani TravelService ... ha ha blbouni

Jenže v 18:39 už i ten starý pán co sváží vozíky v letištní hale na jedno místo moc dobře věděl, že TVS z Barcelony mělo ZASE skoro hodinu zpoždění.
Takže to byla lež jako věž !!! :shock: :shock:

Chááá chááá. :D

ano byl to jeden jediny zpozdeny let. STACI? To jsem tam potom psal taky ale to uz ti nejak uniklo... Protoze ti to takhle vyhovuje. LZES jak stara baba. Psal jsem tam ten den i to ze o zpozdeni z BCN jsem nevedel , nejsem z TVS a nevim o kazdem letu. Vse si dohledam zpetne nebo si to najdu aktual v praci. Nedelej si uz hanbu a bez si hrat nekam jinam, treba si natahuj bambuse nebo bez do gay klubu.

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Ukončení diskuse

Příspěvek od Admin »

Vzhledem k tomu, že se tato diskuse vyčerpala a proměnila se jen ve vzájemné osočování diskutujících, rozhodl jsem se tuto diskusi ukončit.

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

moje rec

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

3X hurá to Admin. Začínalo se to tady rozjíždět hodně špatným směrem.


Zamčeno