Chování palubního personálu TVS k cestujícím

Jaký je váš názor na PP TVS?

Mám s nimi jen dobré zkušenosti
54
43%
Nepěju ódu na radost, ale jinak OK
33
26%
Chtělo by to razantní obměnu
11
9%
Děs a běs, kvůli nim už nikdy s TVS nepoletím!
4
3%
Nedokážu posoudit, s TVS jsem dosud neletěl
25
20%
 
Celkem hlasů: 127

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Chování palubního personálu TVS k cestujícím

Příspěvek od Ziti »

Ahojky zlatíčka, jak si tak pročítám jednotlivá témata u TVS, zajímalo by mě, jaký máte názor na chování palubního personálu této společnosti k vám jako cestujícím... Jestli jste s nimi zažili něco obzvláště peprného nebo naopak velmi pozitivního, určitě se pochlubte :wink:


Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Já jsem letěl s TVS 2X na dovolenou a nikdy jsem neměl žádný problém, i když je pravda, že z vyprávění svých známých i členů tohoto fóra člověk slýchává různé věci.

Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

...s TVS uz jsem letel asi 5x a nikdy jsem nenarazil na nic spatneho. Vzdycky se chovali vyborne. Pokud by se snad zacali chovat nekdy hrube, tak by na svem miste urcite nebyli dlouho. Mohlo by tady byt take hlasovani o chovani cestujicich k palubnimu personalu :D

pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

Skytravel píše:...s TVS uz jsem letel asi 5x a nikdy jsem nenarazil na nic spatneho. Vzdycky se chovali vyborne. Pokud by se snad zacali chovat nekdy hrube, tak by na svem miste urcite nebyli dlouho. Mohlo by tady byt take hlasovani o chovani cestujicich k palubnimu personalu :D


...svatá pravda ! Někdy být pp tak snad vyhazuju některé pasanty za letu ! ...i když ta dekompese :oops:

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Moje zkušenost s PP TVS/SW je zatím jen ta nejlepší. Nezávidím jim co si musí vyslechnout kvůli stylu podnikání, který volí management TVS.


stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

Vzhledem k tomu, ze TVS nemam v oblibe, tak posadky maj naprosto sqely. Zazil sem letadlo plny deti- letusky si s nima poradily na jednicku, pedagovove ve skolce by se od nich mohli ucit. :lol: Pri dalsim letu na PMI po 6ti hodinach zpozdeni jeden podrazdenej PAX neurvale nadaval letusce. Ta se zachovala uplne profesionalne a uklidnila ho. Potom mu jeji kolegyne nedopatrenim vylila vino do klina. :D Ten clovek se rozlitil nanovo. Letuska se mu hluboce omluvila, odskodnila ho lahvi vina a byl klid. :)
Naposledy upravil(a) stevard dne 27. 06. 2007, 20:42, celkem upraveno 1 x.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

S Tvs jsem letěl mnohokrát a PP se vždy choval naprosto profesionálně. S naprosto skvělou posádkou jsem letěl charter v roce 2001 PRG-CDG. Tehdy ještě bylo šampáňo na uvítanou atd... A taky se létalo na čas. Nezávidím jim, že musí snášet nadávky za prekérky, které jim nachystá jejich zaměstnavatel.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Rád bych se zeptal, jaké občerstvení podává TVS na letech pro Čedok do Varny a Burgasu??


(odmítl jsem zájezd s nějakou VVVTour z Pardubic do Varny s Bulgarian Air Charter(MD-82) a radši beru s Čedokem s TVS a hlavně z Prahy(ne, že bych se nechtěl podívat do Pardubic na letiště a s BAC bych se taky proletěl, ale TVS předemnou zatím úzkostlivě schovává B738 a vždy jsem měl smůlu na B734, tak jím prostě chci letět :)) )

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

vita píše:Rád bych se zeptal, jaké občerstvení podává TVS na letech pro Čedok do Varny a Burgasu??


(odmítl jsem zájezd s nějakou VVVTour z Pardubic do Varny s Bulgarian Air Charter(MD-82) a radši beru s Čedokem s TVS a hlavně z Prahy(ne, že bych se nechtěl podívat do Pardubic na letiště a s BAC bych se taky proletěl, ale TVS předemnou zatím úzkostlivě schovává B738 a vždy jsem měl smůlu na B734, tak jím prostě chci letět :)) )


...co když ti ho na poslední chvíli čirou náhodou vymění...? :P :lol:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Já s nimi mám dobré zkušenosti pokud se jedná o denní let. Jakmile se letí v noci, tak je vidět, že už by nejradši leželi v posteli a taky se tak chovaj. Nepříjemně, neochotně, tím pádem i neprofesionálně. Je to můj názor a určitě tím neshrnuju všechny, jen ty, se kterými sem měl možnost letět. Výhodu mají v tom, že když sou holky nepříjemný, tak sváteční letec na ně nejspíš nevyjede. Kdyby to byla business lientela, tak by tam děvčata moc dlouho nevydržela.

Xatem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 07. 2005, 15:27
Stav: Offline

Příspěvek od Xatem »

[quote="vita"]Rád bych se zeptal, jaké občerstvení podává TVS na letech pro Čedok do Varny a Burgasu??


Na těchto letech se podává teplé jídlo, studené nealko nápoje, pivo, víno, káva, čaj. V době ranních odletů vaječná omeleta s masovou směsí, přes den krokety a kuřecí nebo krůtí směs. Na zpáteční let pečené brambory a kuřecí nebo krůtí směs.

Natalyr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 20. 08. 2006, 10:46
Stav: Offline

Názor na personál

Příspěvek od Natalyr »

Letěla jsem mnohokrát, personál je o.k. Bohužel často jsem slýchavala takové to: "Prosím, omluvte naše zpoždění, které bylo způsobeno pozdním příletem z předchozí destinace." Ale s tímto musím do jiného TÉMA...

Bbarberka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 21. 08. 2006, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bbarberka »

No upřímně s Travel Servicem létám pravidelně a nikdy jsem nenarazila na palubní personál, který by se k mé osobě choval špatně, vždy jsem se setkala s příjemným a milým vystupováním a hlavně s ochotou palubního personálu, upřímně řečeně, někdy by se mělo trošku brát v úvahu, že Ti lidé také nemusí zrovna mít dobrý den, není jim zrovna dvakrát, ale letět musí. A také ne každý den se zrovna musí dobře vyspat, každý to známe, takže prosím berte je s rezervou všichni. Znám palubní personál z Travelu, tedy alespoň některé a vím, že oni tuto práci mají rádi a jsou schopni se přetrhnout, aby všem vyhověli, ale jsou i tací lidé, kteří prudí pořád i když je všechno v pořádku a oni se mohou přetrhnout aby jim vyhověli a to je rozhodí. Věřte mi, že oni odvádějí výbornou práci!!!

Lolle
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 03. 01. 2007, 19:36
Stav: Offline

Příspěvek od Lolle »

Personál u Travelu se choval mile...Určitě lepší než letušky u ČSA!

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Zalezi, kdy letis, kdo je CC a jak dlouho jsou ve sluzbe. Ja nemel problem ani s CSA ani s TVS, ale letel jsem jen pres den...litaji u TVS i letusaci? :)


Odpovědět