Rotace letadel Travel service & Smart Wings

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Rotace letadel Travel service & Smart Wings

Příspěvek od Skybob »

Neví nikdo jak to je? Našel jsem toto:

http://www.flightlevel350.com/Aircraft_ ... -6755.html

Tak teď nevím jak to je.To už se lítá i s těma pětikilama?Aspoň minimalni využiti když ne spojování linek.


Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Re: Rotace letadel Travel service & Smart Wings

Příspěvek od Jafa »

Skybob píše:Neví nikdo jak to je? Našel jsem toto:

http://www.flightlevel350.com/Aircraft_ ... -6755.html

Tak teď nevím jak to je.To už se lítá i s těma pětikilama?Aspoň minimalni využiti když ne spojování linek.


Má někdo telefon na tu letušku v přední části kabiny...? :oops: :lol:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Rotace letadel Travel service & Smart Wings

Příspěvek od American »

Skybob píše:Neví nikdo jak to je? Našel jsem toto:

http://www.flightlevel350.com/Aircraft_ ... -6755.html

Tak teď nevím jak to je.To už se lítá i s těma pětikilama?Aspoň minimalni využiti když ne spojování linek.


Nechci si dělat reklamu, ale to je moje práce. :lol: A letuška v přední části kabiny byla pěkně nepříjemná a vynadala mi, že si jí točim, když klečele u vozíku s jídlem, ale já při tom točil ten hnusnej řízek a salát, co se nedá tim plastem ukrojit. :lol: Jinak je to asi logický. Proč by cestovka platila za 8 kilo kdyz i v 5 kilu byly 4 posledni rady uplne volny?

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

To záleží kolik CK si objedná menší letadlo. Co sem tady slyšel, tak konkrétně Djerba je pro CK Firo většinou s SW a dokonce sem slyšel, že se na některých frekvencích dělají přelety bez cesťáků do Monastiru a odtamtud naložený do Prahy.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Letadla Smartů lítají chartery poměrně dost často,např SWU se dneska mrknul 2x na CFU a SWV na Malorcu 8)


Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

Doslo Vam to docela brzo. 8) Letadla SW litaji charter uz od zacatku vzniku SW a 800kila litaji linky SW kdyz se proda vic letenek. TVS neni charita a nemuze si dovolit aby letadla sedela na zemi. Koupit letadla a nechat je sedet na stojance 10 hodin denne to je kseft mozna pro CSA nebo SKY...
Ja zaviram kancl. Kousek si odpocinete odemne, zitra letim sluzebne mimo CR na 9dni (se SKY) tak si tady muzete blafat bludy kolik chcete.
Hezkej den ...Musel jsem to upravit a poslat jeste jednou, nekdo mi tu upravuje moje psani !!!!!! demokrace !!!

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Fantomas: Tak už se, mucco, nevracej a propaguj TVS v zahraničí.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Fantomas: jsi chtěl spíš napsat že 800kila lítaj linky SW třeba když se těch letenek prodá málo, a spojí se dvě destinace a těch 2x 75 lidí se do -500 nevejde.
Ba ne, třeba takovou BCN lítá -800 celkem často.

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Aspoň nějaké využití.

Xatem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 07. 2005, 15:27
Stav: Offline

Příspěvek od Xatem »

To American: A nevadí Ti, když se tady tím tak chlubíš, že když jsou zapnuté světelné transparenty "Připoutejte se" a to zejména během startu a přistání musí být všechny elektronické přístroje tedy i kamery vypnuté. A je dobře, že ti vynadala, já bych ti a věřím, že kdokoliv z nás, vynadal taky. My jsme tam v práci a nemáme zájem vystupovat v nějakém home videu, které se pak potažmo dostane na net. :x Předpokládám, že tebe v práci taky nikdo na kameru nenatáčí. V Tescu si taky prodavačku natočit nepůjdeš.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Xatem píše:To American: A nevadí Ti, když se tady tím tak chlubíš, že když jsou zapnuté světelné transparenty "Připoutejte se" a to zejména během startu a přistání musí být všechny elektronické přístroje tedy i kamery vypnuté. A je dobře, že ti vynadala, já bych ti a věřím, že kdokoliv z nás, vynadal taky. My jsme tam v práci a nemáme zájem vystupovat v nějakém home videu, které se pak potažmo dostane na net. :x Předpokládám, že tebe v práci taky nikdo na kameru nenatáčí. V Tescu si taky prodavačku natočit nepůjdeš.


:?: :?: :?: Tak zaprvý se tady ničím nechlubím. Byl sem naštvanej, že ji to vadilo, během letu, kdy se to samozřejmě smí používat. Byla jediná, který to kdy vadilo. Letectví není OC Tesco a když něco miluješ, tak není co řešit. :lol: Rozhodně dnes z těch 5 milionů lidí co letí letadlem nebude jen jeden, kdo si je natáčí, potažmo natáčí start, přistání. Na internetu je hromada snímků z jumpseatu, myslíš, že to těm pilotům vadilo? Ne, protože oni vědí, co je to láska k letadlům a to u spousty PP postrádám. Letušku, která létání opravdu miluje, poznáš na první pohled a naštěstí sem jich pár potkal i u QS i na tom zmíněném letu. Ty se k natáčení staví úplně jinak, protože to chápou a jsou hrdý na to co dělaj. A jentak mimochodem zaměstnanci obchodních center jsou celý den snímání kamerami a existuje nejeden případ, kdy toho ostraha sedící u obrazovek zneužila. Já do práce ještě nechodím, studuju, ale dám si příště pozor, až budu na dovolený natáčet stánek se suvenýrama, aby to náhodou prodavačce nevadilo. :lol: Svět by byl milionkrát krásnější bez morousů, jakým si asi ty.

Xatem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 07. 2005, 15:27
Stav: Offline

Příspěvek od Xatem »

Pokud se někdo slušně zeptá tak není problém. Ale většina cesťáků nastupuje do letadla s kamerou u oka, kterou míří rovnou na nás. Myslím si, že ani tobě by toto nebylo příjemné. Zkus se do nás trošku vžít. A co se týče natáčení během startu, jasně to je zakázáno. Jeden člověk jistě nevadí, ale co kdyby to udělali všichni?! Nikde není prokázáno, že to může nějak vadit ale taky není nikde 100% vyloučeno, že to nevadí a nemůže to nijak ohrozit bezpečnost.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Xatem píše:Pokud se někdo slušně zeptá tak není problém. Ale většina cesťáků nastupuje do letadla s kamerou u oka, kterou míří rovnou na nás. Myslím si, že ani tobě by toto nebylo příjemné. Zkus se do nás trošku vžít. A co se týče natáčení během startu, jasně to je zakázáno. Jeden člověk jistě nevadí, ale co kdyby to udělali všichni?! Nikde není prokázáno, že to může nějak vadit ale taky není nikde 100% vyloučeno, že to nevadí a nemůže to nijak ohrozit bezpečnost.


Jasně, já chápu, že to může někomu vadit, ale 99% letušek neřekne ani slovo a já se většinou při nástupu zeptám, ale to už je letuška natočená. :lol: Z vyprávěním vím, jaký problémy s cesťákama máte, je to určitě dost o nervy, ale každej do toho s tim šel a musí to umět snášet a být pořád příjemný, i když to není určitě lehký. Ohledně těch elektrických zařízení (kamery, foťáky,...) si já osobně myslím, že to je hlavně, abys někoho nemajznul do hlavy, když to "cukne". Ale většinou vedle mě sedí někdo známej. :wink:

Xatem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 07. 2005, 15:27
Stav: Offline

Příspěvek od Xatem »

Jak jsem řekl, vadí mi to jen z principu, že se lidi nezeptají. Zakázáno je to proto, že v určitém % to může ovlivnit chod některých palubních přístojů a zařízení a způsobit to nějaký problém. A je to také v doporučeních přímo od výrobce letadla, tedy fa Boeing. Z historie je známo, že zapnutý CD na sedadle nad křídly u motoru způsobil tech problém a následnou nehodu tohoto letounu. Bohužel přesně nevím co a kde to bylo.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Xatem píše:Jak jsem řekl, vadí mi to jen z principu, že se lidi nezeptají. Zakázáno je to proto, že v určitém % to může ovlivnit chod některých palubních přístojů a zařízení a způsobit to nějaký problém. A je to také v doporučeních přímo od výrobce letadla, tedy fa Boeing. Z historie je známo, že zapnutý CD na sedadle nad křídly u motoru způsobil tech problém a následnou nehodu tohoto letounu. Bohužel přesně nevím co a kde to bylo.
To možná u přístrojů, které nesmějí být zapnuty po celou dobu letu, ale ty, které pouze při zapnuté signalizaci podle mě opravdu budou "jen" kvůli fyzické bezpečnosti ostatních cestujících.


Odpovědět