Zastání pro TVS

Zamčeno
Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

Mimochodem, když už je tu o mně tak velký zájem, nechcete taky náhodou poslat moji fotku? :lol:


wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

Ziti píše:Mimochodem, když už je tu o mně tak velký zájem, nechcete taky náhodou poslat moji fotku? :lol:

myslim ze vetsine bude stacit jedna v tomhle odkazu
http://www.icq.com/people/about_me.php?to=267458483

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Ziti: To tě mohu ukázat hned teď /jelikož SW+TVS=totéž/: Stačí mrknout na dnešek-Tenerife, Korfu, Oslo, vše zpožděno, není na tabuli ani předpokládaný přílet. Ale s tebou nemá cenu diskutovat, protože letadlo TVS, které mělo přistát v 21.10 a teď ve 22.57 ještě není ani ohlášeno, což většinou znamená, že ještě ani nevzlétlo, stejně podle tebe NEMÁ ZPOŽDĚNÍ.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

WAMPA: Nemůžu jinak :D :D :D

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Ziti píše:Že bych toho věděla zase tolik, to se říct zase nedá, ale netvrdím, že jsem úplně blbá :lol: Žádné časopisy týkající se letecké dopravy neberu, spíš sbírám na internetu, takových stránek je hodně, ale jsou především pro odborníky, smrtelníkům nejsou přístupny, je mi líto. Na to musíš mít vstupní hesla. Dobré jsou i stránky časopisu COT, jenže tam prozměnu musíš mít předplatné (ale kdyby někdo chtěl, vřele doporučuju, fakt hodně zajímavý). Také čerpám informace ve škole a účastí na různých analytických výzkumech.


Co to je za stránky, že nejsou přístupny smrtelníkům? Jak sis zajistila nesmrtelnost :?:

Jestli čerpáš informace třeba z COT tak to jo...tak z 80% je to snůška zaplaceného PR.


Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

Pan Am píše:Co to je za stránky, že nejsou přístupny smrtelníkům? Jak sis zajistila nesmrtelnost :?:

Jestli čerpáš informace třeba z COT tak to jo...tak z 80% je to snůška zaplaceného PR.


Jak jsem si zajistila nesmrtelnost? To je jednoduchý, stačí se skamarádit s pánem Bohem :lol: :lol: :lol:

Čím pak tedy je COT taková snůška keců, podle tebe? Spíš možná proto, že ani nevíš, o čem se tam mluví, viď? Pro mě je taky něco, čemu nerozumím kupa volovin, máš mé plné pochopení 8)

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

wampa píše:
Ziti píše:Mimochodem, když už je tu o mně tak velký zájem, nechcete taky náhodou poslat moji fotku? :lol:

myslim ze vetsine bude stacit jedna v tomhle odkazu
http://www.icq.com/people/about_me.php?to=267458483


Aha, ale musím tě trošku zklamat, tahle je 3 roky stará :cry: :cry: :cry:

Koukám, vy ale o mně máte zájem, co?

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

vitezslav píše:Ziti: To tě mohu ukázat hned teď /jelikož SW+TVS=totéž/: Stačí mrknout na dnešek-Tenerife, Korfu, Oslo, vše zpožděno, není na tabuli ani předpokládaný přílet. Ale s tebou nemá cenu diskutovat, protože letadlo TVS, které mělo přistát v 21.10 a teď ve 22.57 ještě není ani ohlášeno, což většinou znamená, že ještě ani nevzlétlo, stejně podle tebe NEMÁ ZPOŽDĚNÍ.


Hele, jestli sis toho ještě nevšiml, tak já jsem tady nehájila zpoždění letadel TVS, ale tu špínu, která na ně byla ustavičně házena, tak tady aspoň nedělej z druhého blbce!

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

Zajímavý jenom je, že už vám fakticky docházejí argumenty, kterými byste ze mě dělali pitomce, tak se tady děláte zajímavými vytahováním informací ohledně mojí firmy, ale jen směle do toho, děláte mi výbornou reklamu a ještě ke všemu zadarmo! (kdybyste v těch vašich boulích na krku něco měli, tak by vám došlo, že ukazujete závist a žárlivost na něco, co jste sami nedokázali, což není v dnešní době nic nového.... :cry: )

Pokud by měl někdo zájem:
- poplatek za vystavení živnosťáku na provozování CA je 1000 Kč
- odborná způsobilost 3 roky u SŠ a 1 rok u VŠ vzdělání

Vždyť je to jednoduché, není třeba mi závidět, dejte se také do cestovky a třeba mi budete jednou rovnocenným konkurentem....

Takže přeji hodně štěstí :lol:

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Ziti píše:Jak jsem si zajistila nesmrtelnost? To je jednoduchý, stačí se skamarádit s pánem Bohem :lol: :lol: :lol:

Čím pak tedy je COT taková snůška keců, podle tebe? Spíš možná proto, že ani nevíš, o čem se tam mluví, viď? Pro mě je taky něco, čemu nerozumím kupa volovin, máš mé plné pochopení 8)


Prolistuj si někdy COT...když to nevidíš, tak je mi tě líto. Třeba časem na to přijdeš.

Ziti, rozhodl jsem se s tebou dál nediskutovat, protože to fakt nemá cenu. Svá tvrzení nejseš ani po několika výzvách doložit, jenom provokuješ, zesměšňuješ a urážíš.

Tvoje obhajoba je medvědí službou pro SW. Svým vystupováním si zesměšnila nejen sebe, ale i významné vodoinstalaterství z Benešova zabývající se prodejem zájezdů pod značkou Expandia Travel.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Ziti: Neber to nijak pejorativně, ale co se letectví týče, nemusí z tebe nikdo nic dělat, tady ses totálně zesměšnila, což je názor všech, krom tebe. Fakt bude nejlíp, když stejně, jako ses tu objevila, zase zmizíš navěky.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Ziti, jestli ti pár desítek lidí z tohohle fóra způsobilo "vysoký nárůst návštěnosti", tak to teda gratuluju :lol: :lol: Ale obávám se, že z těch lidí, co šli na tvůj web z tohole fóra asi nikdo tvých služeb nevyužije...

A s pravopisem mám před svým prahem celkem zameteno...

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Ziti: nehces toho nechat? tohle je forum o letecke doprave. Uz staci,ne? Letecke doprave fakt moc nerozumis a lidi co ti sem napisou neco co ma hlavu a patu odpalkujes systemem "zlaticko, bla, bla ,bla..." obdivuji tvoji sikovnost s provozovanim CA, ale letecka doprava je neco uplne jineho.
Jestli mas problem se seznamit tak zkus treba libim se ti....

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

dider píše:Ziti: nehces toho nechat? tohle je forum o letecke doprave. Uz staci,ne? Letecke doprave fakt moc nerozumis a lidi co ti sem napisou neco co ma hlavu a patu odpalkujes systemem "zlaticko, bla, bla ,bla..." obdivuji tvoji sikovnost s provozovanim CA, ale letecka doprava je neco uplne jineho.
Jestli mas problem se seznamit tak zkus treba libim se ti....


stručné, výstižné :wink:

mikki
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 21. 05. 2006, 19:42
Stav: Offline

Příspěvek od mikki »

caf Dider

Má averze vůči Sky plyne z toho, že jsem slyšel mluvit Slováka o tom, jak ovládnou české nebe (myslel to vážně). Co se týká zisku, z trochou trpělivosti pro Sky finančně důležitých osobností se podlě mě určitě do zisku dostane.


trochu off topic, len zmiernit trochu tvoju averziu
Sky nie je Sk firma(ak neberes to ze je zapisana v SK obchodnom registri), ak sa pozries na WEB skoro vsetky klucove pozicie v top managment boarde(panstvo) drzia neslovaci (vecsinou rakusaci) je tam myslim aj jeden slovak. To ze slovak hovoril o tom ze SKY ovladne ceske nebo -aspon to low-cost nebo,( no co si tak citam o vychcanych kridlach na tomto fore), zatial to tak vyzera.
Vescina drabov(stredny management)su sice slovaci (aby som zmiernil tvoju averziu najde sa aj nejaky ten cech),ale panstvo je odinakial.Plebs a stredni managerikovia su povecsinou miestna komunita(SK,HUN,POL a CZ) trochu pomiesany s inostrancami ( vecsinou zap.europania, ale najdu sa aj z kanady,us,myslim ze aj jeden australan, potom zaujmave typy ako rusak z vladivostoku s nemeckym pasom a argentincan s talianskym)

Takze vidis sam ze SKY nie je cisto SK firma.To ze to zacalo vsetko v SK co sa divis...bola tu diera na trhu(po tom ako sa CSA stiahlo z BTS, lietaly tu iba vrany a veteskov deblokacny tunel SA s dvoma prisne utajenymi destinaciami), kvalifikovany a hlavne lacny personal(Slovair a Tatra air padli a istu dobu bol v CSA SVK pas handicap -ale fakt iba chvilu...,zas to chapem ked mas domacich dost naco cudzinec)....

Takze opust narodnostne vasne, a kukni na to trosku z nadhladu...aspon ja nerobim rozdiel medzi tym kto odkial, mylsi mi je normalny cech ako slovak a blb.(a plati to aj opacne)...a ze to povedal slovak, no ako cecha v domneni ze SKY je slovenska firma ta to muselo vytocit az na N1 limit :wink: to si viem predstavit...zabudni na Cz-Sk komplex (nebudeme si tu predsa merat kto ma dlhsi ...su tu nabudene damy(ze Ziti zlatko)ktore pozyvaju tu zucastnenych na rande...

dufam ze som dider tvoju averziu voci SKY aspon trochu zmiernil...

teraz ako to vidim ja s ovladnutim neba...

SW to s customer care tak posulozilo ze naklady a namaha na vylepsenie znacky a hlavne ziskat spat nasranych zakaznikov nebudu v prostredi rastucej konkurencie take lahke a osobne si myslim ze uz im odzvonilo...

TVS ako chartrovka, ako to neposulozia ako so SW raz mozno budu velky charter lietajuci 340,330,777,747 a mozno 787,350 na tahiti a karibik, mozno sa raz s nimi preletim na australsku rivieru 8) mam tam par znamych...nie v aus ale v TVS.

SKY -hviezda zatial stupa a svieti jasnejsie a jasnejsie, otazka je dokedy budu mat investori a nalievaci bubakov trpezlivost prikladat prachy do ohna aby si mohli potom vychutnat dobre prepecene selatko v podobe tucnych ziskov, hlavne ked prichadza monzun zvany Ryanair a nedaleko rastie hurikanik Wizz.Mam obavy aby ten ohnik niekto nesplachol,hlavne ked ze si na tom ohniku aj ja pripekam svoju malu slaninku v podobe pravidelneho mesacneho prijmu.

a CSA -v kontexte poslednych udalosti...rozbiehaju sa dolu kopcom ak uz to tvrdik poriadne nerozbehol, verim v to ze sa im tu karu podari vcas zastavit ...bola by to skoda keby krachli.Uz badat iste snahy o brzdenie...uvidime( vykuria administrativu...na tie vykazovane objemy prepravy ma CSA az moc zamestnacov, nejaky ten outscoring cargo,catering... ak si zas niekto na tom nenamasti kapsu to moze vcelku pomoct a jedina zachrana pre CSA sucasnej podoby je rozvoj dialkovky,737NG vs. 320 to bol v danej situacii krok do prazdna a niekto si prisiel napekne prachy) dufam ze sa im to podari v zdravi prezit.

tot vsjo k Cz-Sk nebu

a aby to nebolo uplne off topic Ziti...o leteckej doprave vies kulove...ci si to priznas alebo nie...a je mi uplne jedno ci si zenska alebo chlap...a skor ako sa pustis do nejakej debaty skus trochu rozmyslat o tom co pises...niektory prispievatelia ani nerobia v let.biznise, su iba pravidelnymi cestakmi a vedia o tom viac ...takze ako 5. januara(ledna) Lenin povedal ...ucit sa,ucit sa, ucit sa...a skor ako na to odpises nejaku kravinu trochu porozmyslaj o tom ako to uz niekto napisal co asi znamena PRAVIDELNA LETECKA PREPRAVA OSOB.

Mimo ine, SW si tu spinu co sa na nich nesie plne zasluzia...presne tak ako by si ju zasluzili ostatny prepravcovia keby robili biznis rovnakym sposobom ako SW.(aj ked ten plebs v SW(crews atd.) za to nemoze, urcite sa snazia robit si svoju robotu poctivo a dobre a v konecnom dosledku doplatia na to ze manazmentu ide skor o rychle prachy...uz tym ze sa na nich vyvrsuju nasrany cestaci alebo tym ze SW padne a pridu o robotu).
My s bratrem, ktery zije v anglii davame bolsevikovi(SW) rok, maximalne dva 8)


Zamčeno