Zastání pro TVS

Zamčeno
vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Ziti: Jsi úplně mimo hrnec. O tom ,ZLATO, že má každá společnost občas poruchu, tady nikdo nenapsal ani slovo. Nám jde o vědomé rušení linek, protože je to pto TVS nevýhodné. A kritizovat někoho, že neví nic o letadlech a koukat na ně z povzdálí VŠ, to už ani nekomentuji.


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Ziti: Jsi úplně mimo hrnec. O tom ,ZLATO, že má každá společnost občas poruchu, tady nikdo nenapsal ani slovo. Nám jde o vědomé rušení linek, protože je to pto TVS nevýhodné. A kritizovat někoho, že neví nic o letadlech a koukat na ně z povzdálí VŠ, to už ani nekomentuji.

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »



Po pravdě řečeno mě docela překvapilo, že easyJet začal rušit některé lety. Pokud vím, tak tolik jejich letů z Prahy bylo v červenci a srpnu zrušeno poprvé. Smart Wings ruší takto své lety již více než rok...Proto jsem taky napsal "Napiš prosím názvy dalších nízkonákladových aerolinií, které dlouhodobě selektivně ruší lety na základě nízké obsazenosti".

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

American píše:
infiniti píše:Ziti myslím,že jsi svým příspěvkem trefila "hřebíček na hlavičku",ale samozřejmě jsi narazila na tvrdé jádro zdejšího fora.Tito lidé se zde dušují,že u ČSA nepracují ovšem jejich averze vůči QS je přesně taková jako u skalních čésáků.K tvé práci ti mohu poskytnout některé informace ze zákulisí leteckých společností,ale výhradně přes soukromou zprávu.Zdejší fanoušky letecké dopravy nemá smysl zatěžovat neboť mají ve všem jasno a jiný názor neuznávají.


Tak to pozor! Ti co neuznávají jiné názory, jsou zdejší zastánci QS! Pokud si toto myslíš, tak zřejmě nevíš, co je názor. Tvůj názor není, že SW létají na čas, to je prostě faktická chyba. Stejně tak jako není názor, že nelétají na čas. To je totiž fakt!


Víte, mně se strašně moc líbí každý začátek reakce na moje příspěvky: "nejsem zaměstnancem ČSA...", takhle se akorát všichni dokonale prokecáváte! :lol: :lol: :lol: Jasně, že se to nikomu nelíbí, když tady začne najednou někdo někoho přesvědčovat o tom, že by tak něco mohlo být i jinak, než je o sám přesvědčen....

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

vitezslav píše:Ziti: Jsi úplně mimo hrnec. O tom ,ZLATO, že má každá společnost občas poruchu, tady nikdo nenapsal ani slovo. Nám jde o vědomé rušení linek, protože je to pto TVS nevýhodné. A kritizovat někoho, že neví nic o letadlech a koukat na ně z povzdálí VŠ, to už ani nekomentuji.


Další, srdíčko, které si hraje, že spolklo všechnu moudrost světa,
a přitom je chytré jak zprávy na Nově, výborně, kamaráde! Neboj, já na to nekoukám jenom z VŠ, ale občas taky od někud jinud (považujme to třeba za záchodové okénko...) Takže, pokud nedokážeš vysvětlit, proč jsem tedy mimo hrnec, tak raději mlč!


P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

to airbus320:

Pořádně si přečti, co PanAm napsal:
Napiš prosím názvy dalších nízkonákladových aerolinií, které dlouhodobě selektivně ruší lety na základě nízké obsazenosti. Zatím si toto neobhájila.

A teď citace z článku o EasyJetu:
Podle mluvčí easyJetu Samanthy Day je to kvůli tomu, že noví zaměstnanci na palubách easyJetu nemají všechna povolení. "Došlo ke zpoždění ve vydávání nezbytných identifikačních dokumentů pro nové členy posádky easyJet," vysvětlila Day.

... easyJet však na linkách zaznamenal zhruba pětiprocentní nárůst.


Zřejmě nejde o rušení z důvodů nízké obsazenosti linek a ani to není dlouhodobě...

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

Pan Am píše:
Ziti píše:Jo, a ještě bych zapomněla! Pro ostatní, co mě chtějí jakýmkoli způsobem vyvádět z omylu a tvrdí mi, že tady píšu ptákoviny, dezinformace apod., tak když už tohle napíšete, tak bych byla velmi ráda, abyste mi to také zdůvodnili! Pokud tady budete i nadále psát, že se mýlím, ale nebudete schopni to obhájit, tak tomu budu přikládat důležitost lejna v trávě, do kterého si vy sami akorát šlapete! Ráda se nechám vyvést z omylu, pokud někdo dokáže zdůvodnit, proč se mýlím....


Ziti, já bych byl taky docela rád, kdybys tady svá předchozí tvrzení doložila. Kdo tu není schopen něco doložit seš ty. Jedná se např. o toto tvrzení:

Rušení letů je neduh low-cost aerolinek a za 190 Kč se s tímhle holt počítat musí...

Napiš prosím názvy dalších nízkonákladových aerolinií, které dlouhodobě selektivně ruší lety na základě nízké obsazenosti. Zatím si toto neobhájila.

tak pak není divu, že sem nalezli zaměstnanci ČSA, kteří se tady všemi možnými způsoby snaží TVS a SW znemožnit

Tohle to obvinění bylo už dostatečně vyvráceno ostatními diskutujícími a na místě by byla omluva.

Věřím, že s tebou TVS jednal slušně, ale byla si trochu v jiné pozici, jako CK sis objednávala letadlo. Sama si napsala, že si s SW ještě neletěla. Co kdybys ses proletěla třeba se Smart Wings a další let ukutečnila s jakoukoliv jinou nízkonákladovou společností (SkyEurope, Germanwing, EasyJet...), abys měla nějakou praktickou zkušenost.


Miláčku, snažit se vyhnout se vysvětlování tím, že se zase odpálkuješ zpátky ke mně, je srabárna! Ty si opravdu myslíš, že tady nikdo z ČSA není? Že Ziti byla tak zlá a prozradila je? Tak sám vidíš, že je tomu tak! Schválně, já totiž tolik miluju příspěvky začínající "nejsem zaměstnancem ČSA..." Kým jiným tedy seš, když to tak vehementně popíráš? Sorry, ale omlouvat se někomu za to, že jsem ho prokecla, nebudu... Nemám ve zvyku měnit své argumenty ve prospěch druhých, já hraju pouze sama za sebe, víš zlatíčko?

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Ziti píše:Zlato, na jednu stranu tady kážeš vodu a piješ víno, jen se na to schválně podívej! Když podle tebe někdo informoval o neserióznosti SW, tak proč to tady tedy neuvedeš na pravou míru?! Napsat tohle umí každý! Schválně si zkus tu vytíženost letadel TVS představit: mají 10 letadel, takže musíš nejen ty, ale i všichni ostatní vzít na vědomí, že už tak je to pro ně dost velká zadíračka, to při tomto počtu zvládnout, a když se holt některé éro rozhodne "si odpočinout", tak je to jenom stroj a nefunkčnost ti nikdo nezaručí. Spíš bych být tebou byla ráda, že se ta závada projeví na zemi a ne ve vzduchu, to už by tady za chvíli neměl kdo tyhle hlody psát. Je vidět, že nevíš, o čem tady je řeč, mimochodem to, jak to chodí u low-cost dopravců jsem tady už nejednou psala a tak to chodí, a to nejenom u SW, schválně si o tom někde přečti a pak mi můžeš napsat, v čem a proč nemám pravdu, ráda si to přečtu...

Mimochodem, jestli chceš psát, že tady píšu ptákoviny, tak buď tak laskav a zdůvodni to, psát to dokáže každý, ale obhájit to, to už tak jednoduchý není, viď? Příště bych ti také doporučovala si pořádně přečíst, o čem tady vlastně píšu a nehraj si na to, že jsi spolknul všechnu moudrost světa, nikdo není chytrý jak zprávy na Nově.... Na jednu stranu píšeš, že ze sebe tady dělám vola, ale proč, to už jsi uvést nedokázal, takže nakonec vidíš, že toho vola ze sebe děláš akorát ty sám. Takže ještě jednou: Kdo chce kázat vodu, ať nepije víno!

Neboj, při psaní diplomky si vždycky na své věrné kamarády tady najdu čas :lol: Můžeš si klidně ověřit, že žádná Zita Hlaváčková (já) u TVS nedělá, on ti to tady někdo určitě rád pošeptá do ouška :wink:, jenom jsem se jich musela zastat, když tady čtu tu špínu, kterou na ně tak s oblibou každý hází, aniž by o tom něco věděl... Tak pa pa


Ziti, mě už moc nebavíš...Doložíš už konečně:

Rušení letů je neduh low-cost aerolinek a za 190 Kč se s tímhle holt počítat musí...


A už si konečně udělej nějaký výlet někam se Smart Wings a nějakou další nízkonákladovou aerolinií, ať víš o čem píšeš. Zatím si TVS moc neobhájila...

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Já nerad píši sáhodlouhé meditace o ničem, jako Ty. Prostě TVS+SW mají běžně největší zpoždění a ruší naprosto nehorázn počet linek. Kdyby to tak nebylo, nepsalo by tu tolik postižených.Co je k tomu vede je mi jakožto cestujícímu absolutně jedno. A to, žes je požádala o spolupráci na diplomce a oni s Tebou nevyrazili dveře nemá s tímto problémem vůbec nic společného.

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

pepa007 píše:
Ziti píše:Tu kritiku na ČSA chápu, ale čím pak tě TVS tak štve? Žes to tady zatím nedokázal zdůvodnit....

Přečti si starší fóra. Co na tom nechápeš?

Proč si mám číst starší fóra? Nemyslíš si, že je to trapný, takhle to zahrávat do autu, místo toho, abys to teda na mě z plna hrdla vychrlil?

Ziti píše:Já to samozřejmě chápu, že ikdybys tím zaměstnancem ČSA byl, tak by sis popel na hlavu nesypal. To si přiznejme oba. Mimochodem neříkám "jen zaměstnanci ČSA", ale i další závistivci...

Tuhle myšlenku nechápu, můžeš upřesnit?


Můžu, pořádně si to přečti, bohužel se už primitivnějším způsobem vyjadřovat neumím....

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Nemá někdo k dispozici údaj kolik Smart Wings zrušil letů např. za poslední měsíc a jaké procento letů letí načas?

P.T.
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 08. 04. 2005, 22:41
Stav: Offline

Příspěvek od P.T. »

Ziti píše:
vitezslav píše:Ziti: Jsi úplně mimo hrnec. O tom ,ZLATO, že má každá společnost občas poruchu, tady nikdo nenapsal ani slovo. Nám jde o vědomé rušení linek, protože je to pto TVS nevýhodné. A kritizovat někoho, že neví nic o letadlech a koukat na ně z povzdálí VŠ, to už ani nekomentuji.


Další, srdíčko, které si hraje, že spolklo všechnu moudrost světa,
a přitom je chytré jak zprávy na Nově, výborně, kamaráde! Neboj, já na to nekoukám jenom z VŠ, ale občas taky od někud jinud (považujme to třeba za záchodové okénko...) Takže, pokud nedokážeš vysvětlit, proč jsem tedy mimo hrnec, tak raději mlč!


Příklad toho, kdy jsi "mimo mísu" - na co zřejmě narážel vitezslav:

Ziti píše:Schválně si zkus tu vytíženost letadel TVS představit: mají 10 letadel, takže musíš nejen ty, ale i všichni ostatní vzít na vědomí, že už tak je to pro ně dost velká zadíračka, to při tomto počtu zvládnout, a když se holt některé éro rozhodne "si odpočinout", tak je to jenom stroj a nefunkčnost ti nikdo nezaručí. Spíš bych být tebou byla ráda, že se ta závada projeví na zemi a ne ve vzduchu, to už by tady za chvíli neměl kdo tyhle hlody psát.

Mluvíš o tom, že se občas vyskytne porucha, kvůli které se zpozdí/zruší let. Ano, souhlasíme myslím všichni, a samozřejmě to chápeme. Ale my celou dobu mluvíme o tom, že SW ruší lety "jen tak", protože se jim to zrovna nehodí... A Tobě se nelíbí, že za to SW a potažmo QS kritizujeme.

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

Thisway píše:
Skybob píše:A nebo taky o dostatečné inteligenci. 8)

Inteligentí člověk z tebe udělá blba bez urážení...


Moudřejší ustoupí, řekl mozek Ziti a ustoupil.....

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Pan Am »

Ziti píše:Miláčku, snažit se vyhnout se vysvětlování tím, že se zase odpálkuješ zpátky ke mně, je srabárna! Ty si opravdu myslíš, že tady nikdo z ČSA není? Že Ziti byla tak zlá a prozradila je? Tak sám vidíš, že je tomu tak! Schválně, já totiž tolik miluju příspěvky začínající "nejsem zaměstnancem ČSA..." Kým jiným tedy seš, když to tak vehementně popíráš? Sorry, ale omlouvat se někomu za to, že jsem ho prokecla, nebudu... Nemám ve zvyku měnit své argumenty ve prospěch druhých, já hraju pouze sama za sebe, víš zlatíčko?


Dolož prosím tvrzení:

Rušení letů je neduh low-cost aerolinek a za 190 Kč se s tímhle holt počítat musí...

několika konkrétními případy, aby se skutečně dalo říct ano je to normální praxe v sektoru nízkonákladových aerolinií a s rušením letů pro nízké vytížení holt cestující musí počítat.

airbus320
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 04. 08. 2006, 15:04
Stav: Offline

Příspěvek od airbus320 »

Tak pardon, nevsim jsem si toho "dlouhodobe",
TO: P.T.
Podle mne mluvci EZY pouze mlzi


Zamčeno