Zastání pro TVS

Zamčeno
vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Ziti, zlato naše, představ si, že jsem včera přilétl s EZY z DTM /jako obvykle přesně načas/ a hádej, co se dělo na Ruzyni?? Cestující, čekající na odlet letadly TVS do Kavaly a na Zakinthos v 10.50 a 11.00 byli ještě v 15.00 na letišti. Ujišťuji tě, že se jim to moc nelíbilo... Doufám, že byli i z tvé agentury.


pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

vitezslav píše:Ziti, zlato naše, představ si, že jsem včera přilétl s EZY z DTM /jako obvykle přesně načas/ a hádej, co se dělo na Ruzyni?? Cestující, čekající na odlet letadly TVS do Kavaly a na Zakinthos v 10.50 a 11.00 byli ještě v 15.00 na letišti. Ujišťuji tě, že se jim to moc nelíbilo... Doufám, že byli i z tvé agentury.


Kdepak, Ziti má u TVS protekci :lol: Jinak totiž dost dobře nechápu proč za ně tak "kope"

VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

Ziti píše:Hele, a smím vědět, co děláš ty, když se máš líp jak já? To to kydání hnoje tak vynáší? Sakra, že jsem si radši nezaložila JZD :lol:


Ziti, ono jde spíš o to, že ty tady pořád machruješ, jaká jsi super byznysmenka, jaká je cestovní agentura vejvar a jak jsi přímo nadpozemsky geniální, žes to dokázala rozject. Až se někdy dostaneš do společnosti, a tím nemyslím bál s tombolou ve vaší sokolovně, kde jsi jistě vždy za hvězdu zazobanou podnikatelku, což ti dělá neobyčejně dobře, ale normální nevidláckou společnost, tak si třeba všimneš, že není tak úplně taktní, chlubit se svými úspěchy a vyptávat se na práci a výplatní pásku ostatních. Není rok 1992, kdy fotříci v zelených kalhotech, vínových sáčkách, v bílých ponožkách v hnědých mokasínech a se zlatými hodinkami na ruce si hráli na podnikatele. Dneska už je to fakt jinak, a ty jsi s celým tím tvým byznysem už trošku únavná. Tohle fórum je o TVS a ne o úspěších provinční podnikatelky.
Prodávej si svoje zájezdy, pilně studuj, napiš do svojí práce o TVS jak je to supr společnost, ono je to ve finále úplně jedno, protože to stejně nikdo číst nebude, a buď si jistá, že odsud nikdo s TVS stejně už nikdy nikam nepoletí, a to ani kdyby ses na hlavu stavěla a zlatým mercedesem jezdila. Pápáááá.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

:D :D :D ...bravo V1

Presne tak nenapsal bych to lip...

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

VeeOne píše:Ziti, ono jde spíš o to, že ty tady pořád machruješ, jaká jsi super byznysmenka, jaká je cestovní agentura vejvar a jak jsi přímo nadpozemsky geniální, žes to dokázala rozject. Až se někdy dostaneš do společnosti, a tím nemyslím bál s tombolou ve vaší sokolovně, kde jsi jistě vždy za hvězdu zazobanou podnikatelku, což ti dělá neobyčejně dobře, ale normální nevidláckou společnost, tak si třeba všimneš, že není tak úplně taktní, chlubit se svými úspěchy a vyptávat se na práci a výplatní pásku ostatních. Není rok 1992, kdy fotříci v zelených kalhotech, vínových sáčkách, v bílých ponožkách v hnědých mokasínech a se zlatými hodinkami na ruce si hráli na podnikatele. Dneska už je to fakt jinak, a ty jsi s celým tím tvým byznysem už trošku únavná. Tohle fórum je o TVS a ne o úspěších provinční podnikatelky.
Prodávej si svoje zájezdy, pilně studuj, napiš do svojí práce o TVS jak je to supr společnost, ono je to ve finále úplně jedno, protože to stejně nikdo číst nebude, a buď si jistá, že odsud nikdo s TVS stejně už nikdy nikam nepoletí, a to ani kdyby ses na hlavu stavěla a zlatým mercedesem jezdila. Pápáááá.


Zlatíčko, já opravdu nevím, kdo si tady začal s mou cestovkou, to tvý kolegové, kteří už nevěděli jak na mě, tak tady uboze začali vytahovat informace a mysleli si, jak na mě nahážou špínu, jenže spíš mi tím udělali dokonalou reklamu a zadarmo, a to já umím ocenit :lol: :lol: :lol: Hlavně musím ocenit administrátorovu toleranci :wink: Samozřejmě, že tohle je fórum o TVS, ale kdo tady začal uhýbat od tématu? No, co vy na to? Už se těším zase na nějakou inteligentní poznámku :lol:

Prosím tě, raději nech těch rozumů a přestaň mi tady vykládat, jak něco je a není výnosným businessem, všechno to závisí na tvých schopnostech, kamaráde, a když stojí za h***o, tak bude stát za h***o i tvůj business, a pak je úplně jedno, jestli je to cestovka nebo kšeft s čímkoli jiným. Uvědom si to už konečně a přestaň tady s těmi tvými moudry! Prostě a jednoduše řečeno: Jaký si to uděláš, takový to máš....


Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

skater píše:Já ti úspěch přeju...dokonce si myslím, že tvá činnost je záslužná...každému se jednou může rozbít doma voda a sehnat kvalitního a úspěšného vodoinstalatéra může být někdy fuška..takže je dobře, že tvá firma existuje...
Horší už je to s tvým vedlejšákem, kde tvá cestovní agentura mi uživatelsky přívětivým vyhledávačem letenek nabídla za 65 tis. to, co jinde mi jiná cestovní agentura sehnala za 25 tis. (PRG-SJO-PRG v 04/2007).


Spíš jsi tady ještě zapomněl napsat, že když jsi mi psal soukromky, tak jsi mě žádal, abych ti detailně popsala funkčnost onoho rezervačního systému, takže bůhví co sis to vlastně vyhledal... Jo, a ještě bych zapomněla, nenabídla jsem ti ty letenky já, ale KRÁLOVNA.CZ :lol:

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

vitezslav píše:Ziti, zlato naše, představ si, že jsem včera přilétl s EZY z DTM /jako obvykle přesně načas/ a hádej, co se dělo na Ruzyni?? Cestující, čekající na odlet letadly TVS do Kavaly a na Zakinthos v 10.50 a 11.00 byli ještě v 15.00 na letišti. Ujišťuji tě, že se jim to moc nelíbilo... Doufám, že byli i z tvé agentury.


To je 8. div světa, viď? TVS se zpozilo éro :lol: Je pravda, že ti klienti si mohli dovču koupit u nás, ale každopádně se to týká pouze cestovních kanceláří, cestovní agentury jsou POUZE PRODEJCI jejich zájezdů a s tím nemají nic společného. Není to žádné zříkání se odpovědnosti za něco, nýbrž holý fakt!

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Ziti píše:- být někým, kdo rád háže špínu na druhé nebo se o to jakýmkoli
způsobem pokouší (vytahuje informace, které se netýkají tématu atd.)


Že by kritika do vlastních řad??? :?:

VeeOne
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 20. 09. 2004, 10:17
Stav: Offline

Příspěvek od VeeOne »

Ziti píše:Prosím tě, raději nech těch rozumů a přestaň mi tady vykládat, jak něco je a není výnosným businessem, všechno to závisí na tvých schopnostech, kamaráde, a když stojí za h***o, tak bude stát za h***o i tvůj business, a pak je úplně jedno, jestli je to cestovka nebo kšeft s čímkoli jiným. Uvědom si to už konečně a přestaň tady s těmi tvými moudry! Prostě a jednoduše řečeno: Jaký si to uděláš, takový to máš....

Ziti, asi jsi to vůbec nepochopila. Nás opravdu ale VŮBEC ANI TROŠKU nezajímá, jestli je tvoje agentura výnosný byznys. Je nám to fakt úplně šumafuk. I kdybys řídila nadnárodní korporaci z jachty kotvící v Monaku, nám to bude úplně jedno, tady byznys nehraje žádnou roli. Důležité je, žes zatím předvedla, jak nemáš ani základní představy o mechanismech fungování letecké přepravy osob. To nás právě tak bavilo. Teď když vychvaluješ sama sebe a svojí firmičku, už je to nuda. Takže, máš tam ještě něco k TVS nebo to můžem ukončit?


Zamčeno