Travel Service pro CK Fischer

Odpovědět

S jakou leteckou společností nejraději létáte na zájezdy CK? Neberte prosím v potaz vaší oblíbenou CK a její výběr, ale čistě leteckou společnost.

ČSA
45
58%
Travel Service
27
35%
Jiní (Tunisair, Nouvelair, Karthago, ....)
6
8%
 
Celkem hlasů: 78

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

Češi za ty peníze radši all-inclusive v Tunisku nebo v Egptě


F U J :roll:


Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Příspěvek od Pavel »

Zdenek píše:
Češi za ty peníze radši all-inclusive v Tunisku nebo v Egptě


F U J :roll:


to fuj nějak nechápu.....v Tozeuru nebo Douz jsem měl možnost vidět a zažít velmi špičkové hotely :wink:

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Zdenek píše:
Češi za ty peníze radši all-inclusive v Tunisku nebo v Egptě


F U J :roll:


Ááááá,pán je fajnšmekr! :lol: Když neškudlíš,je Tunisko co se týče hotelů super .

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Pavel píše:to fuj nějak nechápu.....v Tozeuru nebo Douz jsem měl možnost vidět a zažít velmi špičkové hotely :wink:


Přesně tak. Měl sem před pár lety možnost strávit pár dní v hotelu snad "Les Dunes" (žádná 5* ale kvalitní) v Kebili kousek za Douz uprostřed pouště a bylo to jak z pohádky o Aladinovi. :lol: Hlavně v noci, když si vylezl na takový umělý minaret, tak kolem nebyla žádná světla měst, jen pod tebou ten hotel, velmi napínavé. :wink: Tunisko ztrácí tu pravou cestovatelskou atraktivitu, protože tam může téměř každý a nikdo se nepozastaví nad tím, když řeknete, že ste tam byli. Ale ono jižní Tunisko v oblasti Sahary je nádherný!

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Já byl naposled v Tabarce v H****na severu a taky si nemůžu na nic stěžovat.


letajicismoula
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 260
Registrován: 15. 03. 2003, 19:48
Stav: Offline

Příspěvek od letajicismoula »

dejavu píše:A jeste k tomu propojeni redakci a inzertnich oddeleni. Pracuji v mediich, tak o tom neco vim. V tomhle problem neni, inzertni odd. muzou kecat do layoutu stranek, muzou chtit inzertni plochy na ukor textu, ale jinak tam zadny tlak neni. Verte neverte, takhle to opravdu nefunguje :-) Ale pripoustim, ze pred takovymi deseti lety to mohlo vypadat leckde jinak.


Zvláštní, mám přesně opačnou zkušenost :)

patopro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 09. 2006, 15:50
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

ČSA je bordel!!!

Příspěvek od patopro »

Dobrý den,

já jsem docela rád že CK FISCHER již nebude létat se společností ČSA, jelikož letušky ČSA jsou jako spící panny a ty služby...

Když jsem poprvé letěl do Hurghady, bylo to ješě za čaů Fischer Air Czech Republic, dávali celozrnné bulky, kuřecí maso, horké mokré ubrousky, atd. nyní už jsem s ČSA letěl dvakrát a nic z toho co jsem uvedl výše, nepodali. Dále, mám přísnou dietu, při letu do HRG se mi omlouvali a řekli, že už se to nestane, že mi dietu nepodali, při letu do PRG mi dietu opět nepodali, a bylo to zásluhou Cateringu ČSA!

Já rozhodně budu létat do HRG znova a znova, jelikož tam mám doktorku /http://www.stratosfera.cz/clanek_w.php?id=42215/, a myslím si že nelétat z ČSA je správná volba!

O ČSA jsem si doposud myslel, jako i jiní, že jsou to České aerolinie, a.s., ale NEJSOU!!!

patrik :o)

patopro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 09. 2006, 15:50
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od patopro »

Ťeď právě čtu o tom, co si kdo myslí o hotelích v Egyptě, chodívám tam 2x za rok a hotely jsou na špičkové úrovni. http://www.stratosfera.cz/clanek_w.php?id=42215/ .

Doporučuji Egypt na dovolenou, neprší a horko je příjemné- ja tam jezdívám na měsíc a mohu to posoudit.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Re: ČSA je bordel!!!

Příspěvek od Thisway »

patopro píše:Dobrý den,

já jsem docela rád že CK FISCHER již nebude létat se společností ČSA, jelikož letušky ČSA jsou jako spící panny a ty služby...

Když jsem poprvé letěl do Hurghady, bylo to ješě za čaů Fischer Air Czech Republic, dávali celozrnné bulky, kuřecí maso, horké mokré ubrousky, atd. nyní už jsem s ČSA letěl dvakrát a nic z toho co jsem uvedl výše, nepodali. Dále, mám přísnou dietu, při letu do HRG se mi omlouvali a řekli, že už se to nestane, že mi dietu nepodali, při letu do PRG mi dietu opět nepodali, a bylo to zásluhou Cateringu ČSA!

Já rozhodně budu létat do HRG znova a znova, jelikož tam mám doktorku /http://www.stratosfera.cz/clanek_w.php?id=42215/, a myslím si že nelétat z ČSA je správná volba!

O ČSA jsem si doposud myslel, jako i jiní, že jsou to České aerolinie, a.s., ale NEJSOU!!!

patrik :o)

Ty jsi asi nikdy neletěl s Travel Service, že ne? ČSA je společnost, která byla OAGem vyhodnocena již potřetí v řadě jako nejlepší se sídlem ve střední a východní Evropě. Travel Service je u mnohých nechvalně známý svou honbou za ziskem, na kterou mnohdy doplácejí cestující zpožděných charterů i zpožděných či dokonce zrušených pravidelých linek Smart Wings. Někdy se Ti také může stát, že poletíš do Paříže neplánovaně přes Brusel, pak budeš vědět, o čem mluvím.
Ke cateringu mohu říci jen to, že napolsedy jsem se společností Travel Service letěl na dovolenou letos v červenci na Thiru. Odlet ve 4:00 ráno, na charterovém letu se objevil letoun B737-500 Smart Wings, který měl jako památku na předchozího provozovatele, americkou United Airlines, stále "díry" v opěradlech po palubních telefonech. Někdy, myslím, před pátou ráno bylo podáváno jídlo. Nevím, jestli to byla snídaně nebo večeře. Byl to řízek, který jsem téměř nedokázal rozkrojit, s bramborovým salátem. Ale jídlo možná objednává CK.

Před tím jsem roku 2004 letěl na Tenerife a cestou zpět pouštěli film. Byl to "drasťák jak bejk" plný krve a různých zvěrstev a koukalo tam na to možná několik desítek malých dětí.


Moji přátelé letěli s Travel Service v červnu do Monastiru a zpět. Na cestě tam 2 hodiny zpoždění, na cestě zpět odlet přesunut z pozdního večera na odpoledne a následně asi 40 minut zpožděn.

Neříkám, že to vše je pravidlo, ale přečti si pečlivě některá témata v tomto fóru.

Při vysokém vytížení letadel stačí málo k tomu, aby se zmeškal slot (přidělený čas k letu) a vznikne zpoždění, které se pak jen těžko dohání.
Přál bych si, aby se Travelu jednou dostalo kromě příznivých finančních výsledků také příznivějšího hodnocení od erudované veřejnosti.

ČSA jsou pro mně stále nejkvalitnější společností v ČR. A podle organizace OAG nejen v ČR, ale i v celém našem regionu.


Jinak Ti přeji mnoho štěstí a krásný zbytek léta.
Naposledy upravil(a) Thisway dne 20. 09. 2006, 18:15, celkem upraveno 3 x.

Lakakomi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 16. 05. 2006, 20:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: ČSA je bordel!!!

Příspěvek od Lakakomi »

patopro píše: Dále, mám přísnou dietu, při letu do HRG se mi omlouvali a řekli, že už se to nestane, že mi dietu nepodali, při letu do PRG mi dietu opět nepodali, a bylo to zásluhou Cateringu ČSA!
patrik :o)


Kupovali jste celý zájezd nebo letenku ČSA? Jestli nemohlo dojít k chybě v komunikaci mezi cestovkou a ČSA. Já osobně na FA nedám dopustit, ale moje zkušenosti s ČSA taky nejsou špatný.

A co se týče doporučení dovolené v Egyptě - já do Egypta po druhé nepojedu. Ale věřím, že pro někoho je to první volba. Takže všechno je o názorech jednotlivce.

FlightDetent
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1007
Registrován: 20. 04. 2003, 13:11
Stav: Offline

Re: ČSA je bordel!!!

Příspěvek od FlightDetent »

Thisway píše:Ty jsi asi nikdy neletěl s Travel Service, že ne? ČSA je společnost, která byla OAGem vyhodnocena již potřetí v řadě jako nejlepší se sídlem ve střední a východní Evropě.

...[deleted]

Já jsem velký fanda Travel Service, ale objektivně musím říci, že mnoho věcí bych jako člen vedení dělal jinak. P


TW: Ted places na spatnem hrobe ty. Pokud si Patrik mysli, ze CSA jsou horsi nez Fischer, to ze CSA dostaly z pravidelne prepravy nejakou cenu v nejakem regionu (prvni mezi kym?) s tim nema naprosto nic spolecneho. Ani to, ze s TVS jeste neletel. Pokud poleti ted s nimi do egypta, poleti -800 a pak nam klidne rekne jaky to bylo. Osobne bych se nedivil, kdyby se ukazalo se sluzby ala FA uz pri dnesnich cenach zajezdu proste neposkytuje nikdo, ale stejne se mu to libilo vic nez s CSA. Takze doporucil bych zatim vyradit...

FD.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Re: ČSA je bordel!!!

Příspěvek od Thisway »

FlightDetent píše:Ty jsi asi nikdy neletěl s Travel Service, že ne? ČSA je společnost, která byla OAGem vyhodnocena již potřetí v řadě jako nejlepší se sídlem ve střední a východní Evropě.

...[deleted]

Já jsem velký fanda Travel Service, ale objektivně musím říci, že mnoho věcí bych jako člen vedení dělal jinak. P


TW: Ted places na spatnem hrobe ty. Pokud si Patrik mysli, ze CSA jsou horsi nez Fischer, to ze CSA dostaly z pravidelne prepravy nejakou cenu v nejakem regionu (prvni mezi kym?) s tim nema naprosto nic spolecneho. Ani to, ze s TVS jeste neletel. Pokud poleti ted s nimi do egypta, poleti -800 a pak nam klidne rekne jaky to bylo. Osobne bych se nedivil, kdyby se ukazalo se sluzby ala FA uz pri dnesnich cenach zajezdu proste neposkytuje nikdo, ale stejne se mu to libilo vic nez s CSA. Takze doporucil bych zatim vyradit...

FD.[/quote]

to FlightDetent

Ale patrik přeci psal "Já jsem docela rád že CK FISCHER již nebude létat se společností ČSA ".
Nevidím na tom žádný důvod k radosti. Srovnávat Fisher air a ČSA je dost mimo mísu jednak proto, že Fisher air už nelétá, a jednak proto, že CK Fisher nepřešla "konečně zase k Fisher airu", ale k Travel Servicu.
Nejde o to, jestli bývaly kvalitnější chartery ČSA či Fisher airu, ale o to, zda je dobře, že CK Fisher již nebude létat s ČSA a přejde k TVS.
Pravda je, že Patrik nepíše, že je rád, že se bude létat s TVS, ale vyjádřil radost nad tím, že se nebude létat s ČSA, což za daných okolností osobně nepovažuji za důvod k velké radosti. A to píšu i přes to, že jsem tu jeden z mála fandů TVS. Nicméně jsem rád, že zpoždění evidentně ubývá.

Je to pro Vás uspokojivé vysvětlení?

Je to tady velice smutné místo, protože Vy a já jsme teď o sobě vzájemně přsvědčeni, že pláčeme na špatných hrobech :cry: :cry:
Naposledy upravil(a) Thisway dne 16. 09. 2006, 21:01, celkem upraveno 1 x.

pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

Fischer air byl tak dlouho super a poskytoval tak perfektní služby až skončil.....víme kde. Ty dvě B737 co stojí na Ruzyni jsou výmluvným mementem :cry:

Lanbub
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 431
Registrován: 15. 08. 2006, 06:12
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

B737

Příspěvek od Lanbub »

Nevite co se bude dít dál s těma B737? Ne koupi to někdo? Bude to tam jen ležet? Je škoda vydět takove stroje nevyužite :cry:

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Re: B737

Příspěvek od Thisway »

Lanbub píše:Bude to tam jen ležet?


Zatím to to tam stojí, ale jestli se o to nezačne nikdo starat, bude to tam za chvilku ležet :cry:


Odpovědět