Travel Service pro CK Fischer

Odpovědět

S jakou leteckou společností nejraději létáte na zájezdy CK? Neberte prosím v potaz vaší oblíbenou CK a její výběr, ale čistě leteckou společnost.

ČSA
45
58%
Travel Service
27
35%
Jiní (Tunisair, Nouvelair, Karthago, ....)
6
8%
 
Celkem hlasů: 78

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Travel Service pro CK Fischer

Příspěvek od American »

Tak je to tady. Někdo to tady tuším psal již dříve, že se o tom uvažuje. Po vypršení roční smlouvy CK Fischer s ČSA začnou její klienti létat s Travel Servicem. :cry: :roll: Fischer se v poslední době chlubil všude logem ČSA, my létáme s Českými aeroliniemi, zajímalo by mě, jak dostane do reklamy nevzhledné logo společnosti bez tradice a onou slavnou pověstí. Chudák pan Fischer, že se na tohle musí dívat.


PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Pan VF určitě nesedí s rukama v klíně,možná se dočkáme doby,kdy nás ještě překvapí :lol:

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

osobne si myslim, ze je to RUN na CSA, uvidime co bude dal. EXIM se tez nemuze rozhodnout s kym bude letat. O penezich to asi nebude.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Foxx »

Mě naopak příjde že to bude hlavně o těch penězích 8)

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

PV: Také mám ten dojem, přestože Tvé indicie budou asi mnohem přesnější... Už aby to bylo! Každopádně sílí můj dojem, že Komárek zabil největší českou cestovku.


pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

Bárka ČSA se potápí, tak krysy opouštějí loď :twisted:

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

vitezslav píše:PV: Také mám ten dojem, přestože Tvé indicie budou asi mnohem přesnější... Už aby to bylo! Každopádně sílí můj dojem, že Komárek zabil největší českou cestovku.

No jakási analogie mezi cestovkou a leteckou společností určitě je. Komárek začíná zjišťovat,že i provozování CK může stát hodně peněz a to on nerad.Začíná hledat levnější varianty.

FlightDetent
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1007
Registrován: 20. 04. 2003, 13:11
Stav: Offline

Re: Travel Service pro CK Fischer

Příspěvek od FlightDetent »

American píše:Tak je to tady. Někdo to tady tuším psal již dříve, že se o tom uvažuje. Po vypršení roční smlouvy CK Fischer s ČSA začnou její klienti létat s Travel Servicem. :cry: :roll: Fischer se v poslední době chlubil všude logem ČSA, my létáme s Českými aeroliniemi, zajímalo by mě, jak dostane do reklamy nevzhledné logo společnosti bez tradice a onou slavnou pověstí. Chudák pan Fischer, že se na tohle musí dívat.


To logo az tak tragicke neni a bude se ted chlubit ze letaji s nejnovejsimi letouny v CR a nejvetsim CHT prepravcem, takze pro bezneho zakaznika (ktery vetsinou ani nema moznosti ZJISTIT s kym poleti) je to jedno.

Spis je to docela rana pro CSA, protoze mimosezonni Kanary docela tahly provoz 321. Pravda je, ze udajne se chytili Kapverdy a prestoze je Exim stahnul o dva tydny drive, puvodni plan byl je naopak na podzim otevrit o dva tydny drive.

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

PV píše:
vitezslav píše:PV: Také mám ten dojem, přestože Tvé indicie budou asi mnohem přesnější... Už aby to bylo! Každopádně sílí můj dojem, že Komárek zabil největší českou cestovku.

No jakási analogie mezi cestovkou a leteckou společností určitě je. Komárek začíná zjišťovat,že i provozování CK může stát hodně peněz a to on nerad.Začíná hledat levnější varianty.


Myslím, že Komárkovi nejde o to, aby Fischera zabil, ale aby ho zachránil, proto je to přesně tak, jak říkáš - hledá levnější varianty. A mezi touroperátorskými cenami letenek ČSA a TVS jsou zatraceně velké rozdíly... Takže se mu nediv 8)

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Travel Service pro CK Fischer

Příspěvek od Ziti »

FlightDetent píše:
American píše:Tak je to tady. Někdo to tady tuším psal již dříve, že se o tom uvažuje. Po vypršení roční smlouvy CK Fischer s ČSA začnou její klienti létat s Travel Servicem. :cry: :roll: Fischer se v poslední době chlubil všude logem ČSA, my létáme s Českými aeroliniemi, zajímalo by mě, jak dostane do reklamy nevzhledné logo společnosti bez tradice a onou slavnou pověstí. Chudák pan Fischer, že se na tohle musí dívat.


To logo az tak tragicke neni a bude se ted chlubit ze letaji s nejnovejsimi letouny v CR a nejvetsim CHT prepravcem, takze pro bezneho zakaznika (ktery vetsinou ani nema moznosti ZJISTIT s kym poleti) je to jedno.

Spis je to docela rana pro CSA, protoze mimosezonni Kanary docela tahly provoz 321. Pravda je, ze udajne se chytili Kapverdy a prestoze je Exim stahnul o dva tydny drive, puvodni plan byl je naopak na podzim otevrit o dva tydny drive.


To, s kým poletíš na dovolenou se dá zjistit poměrně snadno: buď to má cestovka uvěřejněno na svých stránkách nebo si tam budeš muset brnknout. Pokud ti to neřeknou, tak to o jejich serióznosti moc nevypovídá a nezbyde ti nic jiného, než se obrátit na jinou cestovku....

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

Tusim ze byl prijat nejaky zakon narizujici sdelit s jakou leteckou spolecnosti se poleti

Lakakomi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 16. 05. 2006, 20:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Lakakomi »

By mě teda ani nenapadlo letět na dovolenou a nevědět s kym... Ale jestli vydrží exluzivita TVS pro Fischera stejně dlouho jako vydržela ČSA, tak příští léto jezdí klienti Fischera busem, na Kanáry si budou muset pučit lodičku nebo si to doplavat a do Egypta je třeba hodí velbloud.

pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

Lakakomi píše:By mě teda ani nenapadlo letět na dovolenou a nevědět s kym... Ale jestli vydrží exluzivita TVS pro Fischera stejně dlouho jako vydržela ČSA, tak příští léto jezdí klienti Fischera busem, na Kanáry si budou muset pučit lodičku nebo si to doplavat a do Egypta je třeba hodí velbloud.


...no já myslím že charterových dopravců je v okolní Evropě víc než dost, takže si cestovky určitě můžou vybírat. Bude to asi fakt spíš otázka ceny.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Lakakomi píše:By mě teda ani nenapadlo letět na dovolenou a nevědět s kym... Ale jestli vydrží exluzivita TVS pro Fischera stejně dlouho jako vydržela ČSA, tak příští léto jezdí klienti Fischera busem, na Kanáry si budou muset pučit lodičku nebo si to doplavat a do Egypta je třeba hodí velbloud.


Nevěřil bys kolika lidem je to jedno. Měl sem brigádu v jedný CA a lidi hlavně zajímá, jak daleko bude pláž, kde se najedi apod.

pkuran
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 14. 05. 2006, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od pkuran »

American píše:
Lakakomi píše:By mě teda ani nenapadlo letět na dovolenou a nevědět s kym... Ale jestli vydrží exluzivita TVS pro Fischera stejně dlouho jako vydržela ČSA, tak příští léto jezdí klienti Fischera busem, na Kanáry si budou muset pučit lodičku nebo si to doplavat a do Egypta je třeba hodí velbloud.


Nevěřil bys kolika lidem je to jedno. Měl sem brigádu v jedný CA a lidi hlavně zajímá, jak daleko bude pláž, kde se najedi apod.


...tohle je první pravdivý příspěvek v téhle diskuzi. Běžnému koupákovi je šuma fuk s kým a čím letí.


Odpovědět