No TVS je vazne vtipalek :-)))

michalsn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 48
Registrován: 16. 08. 2006, 12:20
Stav: Offline

Příspěvek od michalsn »

Byl tu, Fantomas :lol:

To ja kdybych vedel ze se chudak tak rozcili tak tohle forum vubec nezakladam :lol: Ja mam napriklad TVS docela rad...to se zase musi nechat ze sou ta "dynamicka spolenost" :lol:


Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

Koukam ze se jenom potvrdilo moje tvrzeni: PREHANITE a NIC vic nedovedete !!!
kdyz si normalni clovek precte prvnich asi 16 odkazu v tomhle tematu, tak mu dojde ze jste fakt MIMONI. Bez vedomosti, znalosti pricin udalosti hazete hnuj na TVS. Zaujatost z Vas udelala slepce, neobjektivne hodnotici vse kolem. Uvedomte si ze zpozdeni u TVS nedela nikdo schvalne a delat z vice nez 500 zamestnancu TVS kok..., cur... neni fer.
Spajeni destinaci je take jenom sikovnost obchodniku TVS a je to vse na prani CK, a o tom je obchod, neni umeni udelat ztratu 500mil nebo miliardu za pul rok... Tohle je umeni- prezit- vydelat penize, udrzet spolecnost...
Tohle tema presne potvrdilo co jsem psal uz davno: jste hodne mimo, nevidite do problemu, nechapete souvislosti, PREHANITE , vase zpravy pripominaji styl TV NOVA. Prectete si prosim tech prvnich 16 prizpevku, pak FAKTA od Xatema a pochopite o cem tady stale uz od zacatku pisu. Ted jste se ukazali v pravem svetle. Neznalost souvislosti, neoverene informace, nenavist k TVS z Vas udelala neprofesionalni stádo, šelmy.

Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

michalsn píše:Byl tu, Fantomas :lol:

To ja kdybych vedel ze se chudak tak rozcili tak tohle forum vubec nezakladam :lol: Ja mam napriklad TVS docela rad...to se zase musi nechat ze sou ta "dynamicka spolenost" :lol:

a a a a dalsi blbecek do sbirky ... :lol:

Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

O S T U D A !!!!!!

Příspěvek od Fantomas »

koncim tady. jste absolutne mimo. Kdyz nemate argumenty, fakta, jenom kecate bludy, koukejte si precist co jste napsali na zacatku tohodle tematu!!!! ostuda nejvetsiho kalibru panove. na tohle forum se neda koukat, je to amaterizmus !!! lidi ktery si nedovedou priznat chybu- zaostalost. JE TO NA BLITI .

Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

nastesti od tohodle fora nezavisi budoucnost TVS a ani ji nijak neohrozi takze si tady vytvarejte iluze, utvrzujte se ve vlastnem lhani a pekne se u toho ukajejte.


American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Fantomas píše:
American píše:
Fantomas píše: pak FAKTA od Xatema.



Myslíš revoluční fakt, že cestující palubní průvodčí neplatí a proto na něj nemusí být milí? :twisted:

odvadis pozornost od vlastni hlouposti, tim ze pises nesmysly !!! bez uz spat fakane!!! az si vylecis svuj komplex tak napis neco co bude mit hlavu i patu


Odvádím pozornost? Kecám hlouposti? Ještě někdo si tady myslí, že to Xatem neprohlásil? Fantomasi, jestli chceš bejt vulgarni (fakan je na hraně) tak bys měl jít radši spát ty! Když lidem dojdou slova nebo prostě není jak reagovat, tak přejdou k urážkám. Proč jsou asi války? :roll:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: O S T U D A !!!!!!

Příspěvek od American »

Fantomas píše:koncim tady. jste absolutne mimo. Kdyz nemate argumenty, fakta, jenom kecate bludy, koukejte si precist co jste napsali na zacatku tohodle tematu!!!! ostuda nejvetsiho kalibru panove. na tohle forum se neda koukat, je to amaterizmus !!! lidi ktery si nedovedou priznat chybu- zaostalost. JE TO NA BLITI .


Zato ty chyby přiznáváš vid? Tady lidi aspoň házej věcný argumenty, teď s Veronou došlo k chybě a já sem schopný přiznat chybu. Ty tady plácáš, jak jsou SW dokonalý i když ti tady lidi dali jasný příklady chování SW po zrušení letu apod. A sám si psal, že si teď letěl se SkyEurope, takže tě omlouvá jen destinace, kam SW nelétá. Ty si jediný, kdo si tady neustále hystericky vylévá zlost, protože dobře ví, že ho nikdo nezná. Kdybys se nám aspoň představil a nehrál si pořád na Fantomase.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Fantomas píše:Koukam ze se jenom potvrdilo moje tvrzeni: PREHANITE a NIC vic nedovedete !!!
kdyz si normalni clovek precte prvnich asi 16 odkazu v tomhle tematu, tak mu dojde ze jste fakt MIMONI. Bez vedomosti, znalosti pricin udalosti hazete hnuj na TVS. Zaujatost z Vas udelala slepce, neobjektivne hodnotici vse kolem. Uvedomte si ze zpozdeni u TVS nedela nikdo schvalne a delat z vice nez 500 zamestnancu TVS kok..., cur... neni fer.
Spajeni destinaci je take jenom sikovnost obchodniku TVS a je to vse na prani CK, a o tom je obchod, neni umeni udelat ztratu 500mil nebo miliardu za pul rok... Tohle je umeni- prezit- vydelat penize, udrzet spolecnost...
Tohle tema presne potvrdilo co jsem psal uz davno: jste hodne mimo, nevidite do problemu, nechapete souvislosti, PREHANITE , vase zpravy pripominaji styl TV NOVA. Prectete si prosim tech prvnich 16 prizpevku, pak FAKTA od Xatema a pochopite o cem tady stale uz od zacatku pisu. Ted jste se ukazali v pravem svetle. Neznalost souvislosti, neoverene informace, nenavist k TVS z Vas udelala neprofesionalni stádo, šelmy.



Zkuste v textu zaměnit slova "Fantomas" za "Paroubek" a "TVS" za 'ČSSD". Ta podoba s Ducem jak v dikci tak výrazivu je fascinující... :wink:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Á. mucco se nám vrátil z dálav... :D :D Kdy si zase změníš jméno?? Zajímavé je, že tady kdekoho urážíš, ale objev admina o tvém dvojím jménu jsi odbyl tak debilní poznámkou, že by jí nevymyslel ani žák druhý třídy ZŠ :lol: !!

Ranger
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 35
Registrován: 19. 08. 2006, 17:55
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Ranger »

Taky bych rád přispěl svou troškou do mlýna. Toto fórum jsem objevil celkem nedávno, a zajásal jsem, že tady najdu spřízněné duše, jako že jsem zatvrzelý nepříznivec TVS. Letěl jsem s TVS 12x v životě, jako koupák. Vím, že to není nic na chlubení, ale někdy vzít rodinu k moři musím. Jinak toho mám dost za sebou na linkách včetně low-cost.
Ale poté, co z deseti letů byl načas jen jeden, a z těch devíti zpožděných bylo 4x přes 6 hodin, už si vybírám CK podle toho, s kým letí. Ale je to těžké, ony mají všechny v podmínkách výhradu změny dopravce, takže jsem loni chytil na Sardinii TVS zas. Odlet tam do hodiny, prolétl jsem se OK-SWV - Smartama jsem dříve letěl 1x, ještě když lítaly s těma půjčenýma od Lufthansy, OK-SWY mi přišlo o třídu lepší - ale nazpět přišel trest: Zpoždění zas přes 6 hodin, přiletěli pro nás slováci s tou jejich dvoustovkou OM-RAN (aspoň jsem se s ní svezl) protože Smart se zas někde vysypal. A to jsme z CAG ještě mezipřistávali v Olbii, takže Praha se zpožděním 8 h. Klasicky jsme na letišti v CAG neměli partnera, delegát CK zmizel při odbavení a v Itálii v noci se nejde domluvit s nikým. Tak jsme si sami volali na horkou linku TVS do Čech, ale to je taky jako házet hrách na zeď. No zařídili nám poukázky na špagety... Já vím, museli z toho mít zamotanou hlavu, pokud to měli fakt rozsypaný, že i sháněli to Air Slovakia, já to ale hlavně chápu jako trest, že když se člověk jednou zařekne, tak si má za tím stát.
Letos jsem kupoval dovolenou u Fischera, aby bylo jisté ČSA, ale zas změna, na DJE jsme byli s Nouvelairem :)

FL330
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 19. 07. 2003, 14:39
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Příspěvek od FL330 »

Ranger píše:Ale poté, co z deseti letů byl načas jen jeden, a z těch devíti zpožděných bylo 4x přes 6 hodin, už si vybírám CK podle toho, s kým letí. Ale je to těžké, ony mají všechny v podmínkách výhradu změny dopravce, takže

Maly tip: ja u CK kupujem len ubytovanie, prip. aj transfer z letiska (ak su miestne taxiky drahe) a letenky si zabezpecujem sam u tej spolocnosti, ktoru si sam vyberiem. Ak mi je CK ochotna predat zajazd len s dopravou, ma smolu.
Nevyhoda je, ze niekedy musim letiet s prestupom, takze musim ratat s tym, ze kufre mozno pridu o dva dni. Treba si proste dat plavky a zubnu kefku do prirucnej batoziny... 8)

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

Ranger: A jak jsi byl spokojen s Nouvelairem?? Já s nimi párkrát letěl taky a celkem jim nemůžu nic vytknout /jídlo samozřejmě made in arabistán, ale s tím se počítá/. A hlavně vždy celkem na čas.

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Anabel Lee »

Ranger píše:Taky bych rád přispěl svou troškou do mlýna. Toto fórum jsem objevil celkem nedávno, a zajásal jsem, že tady najdu spřízněné duše, jako že jsem zatvrzelý nepříznivec TVS. Letěl jsem s TVS 12x v životě, jako koupák. Vím, že to není nic na chlubení, ale někdy vzít rodinu k moři musím. Jinak toho mám dost za sebou na linkách včetně low-cost.
Ale poté, co z deseti letů byl načas jen jeden, a z těch devíti zpožděných bylo 4x přes 6 hodin, už si vybírám CK podle toho, s kým letí. Ale je to těžké, ony mají všechny v podmínkách výhradu změny dopravce, takže jsem loni chytil na Sardinii TVS zas. Odlet tam do hodiny, prolétl jsem se OK-SWV - Smartama jsem dříve letěl 1x, ještě když lítaly s těma půjčenýma od Lufthansy, OK-SWY mi přišlo o třídu lepší - ale nazpět přišel trest: Zpoždění zas přes 6 hodin, přiletěli pro nás slováci s tou jejich dvoustovkou OM-RAN (aspoň jsem se s ní svezl) protože Smart se zas někde vysypal. A to jsme z CAG ještě mezipřistávali v Olbii, takže Praha se zpožděním 8 h. Klasicky jsme na letišti v CAG neměli partnera, delegát CK zmizel při odbavení a v Itálii v noci se nejde domluvit s nikým. Tak jsme si sami volali na horkou linku TVS do Čech, ale to je taky jako házet hrách na zeď. No zařídili nám poukázky na špagety... Já vím, museli z toho mít zamotanou hlavu, pokud to měli fakt rozsypaný, že i sháněli to Air Slovakia, já to ale hlavně chápu jako trest, že když se člověk jednou zařekne, tak si má za tím stát.
Letos jsem kupoval dovolenou u Fischera, aby bylo jisté ČSA, ale zas změna, na DJE jsme byli s Nouvelairem :)


loni pro me OM-RAN lital celkem casto, kolikrat byl dokonce radne naplanovan na smarti i charterove linky :D

Ranger
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 35
Registrován: 19. 08. 2006, 17:55
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Ranger »

>vitezslav
po oznámení letecké společnosti jsem si sháněl informace, mimochodem Nouvelair má dost slušný web.stránky s on-line sledováním pohybu letadel. Jsou dceřinnou společností francouzské firmy, tak jsem byl klidný. A prakticky vše v pohodě - měli jsme ranní lety, takže jen snídaně - průměr. Už jsem to tady teď někde četl - taky jsem ale nečekal asi v arabském světě normální stav - komplet mužský palubní personál. Oba lety A321, v pohodě, na čas taky, přednostní komunikace francouzsky. Ale už s nima asi nepoletím, do Tuniska zřejmě dlouho nepojedu.

>FL330
Taky už jsem o tom přemýšlel, jak radíš, zařídit si služby v místě a letět třeba s Air Berlin. Teď máme ale malé dítě a nechci to moc komplikovat, resp. riskovat. Hlavní potíž je v tom, že do klidnějších destinací, třeba na menší řecké ostrovy, se z Čech prakticky nedá sehnat přímá letenka, aby se obešlo TVS. (vím, občas to jde, např. Daniela Travel lítá na 4 Jónské ostrovy s ČSA)

FL330
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 19. 07. 2003, 14:39
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Příspěvek od FL330 »

Ranger píše:Taky už jsem o tom přemýšlel, jak radíš, zařídit si služby v místě a letět třeba s Air Berlin. Teď máme ale malé dítě a nechci to moc komplikovat, resp. riskovat. Hlavní potíž je v tom, že do klidnějších destinací, třeba na menší řecké ostrovy, se z Čech prakticky nedá sehnat přímá letenka, aby se obešlo TVS. (vím, občas to jde, např. Daniela Travel lítá na 4 Jónské ostrovy s ČSA)

Nuz ano, s bambinom je cestovanie aj tak dost narocne, nieto este prestupovat. Vyhoda toho, ze zijem v Blave je, ze VIE je za rohom a odtial sa da do vacsiny dovolenkovych destinacii letiet direct.

Inak, osobne si myslim, ze je len otazkou casu, kedy velke nemecke chartrove spolocnosti zacnu lietat aj z PRG a to sa potom budu musiet v TVS inak obracat, aby prezili.


Odpovědět