Co poletí?

Odpovědět
Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

tvstourist píše:Tak na těch motorech mi asi vadí to stáří - můj názor. Neříkám, že staré letadlo je nebezpečné. Můj názor je, že bych nerad se starším strojem letěl. A neptal jsem se na žádnou "imatrikulačku" letadla, ale na výrobce. A taky to, co jsem o těch airbusech četl nebylo zrovna moc pozitivní, takže asi tak. A jestli vám vadí, že jsem se zeptal na výrobce letadla 2 měsíce dopředu, tak potom nevím, proč je tady napsaný dotaz na letadlo až na září.

co je na nich starého, ty žiješ v představě,že motor je tam jeden a ten samý po celou životnost draku????
...a se stářím letadla to opravdu není jak se stářím auta


tvstourist
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 13. 06. 2010, 10:54
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od tvstourist »

Aha, beru na vědomí, to je dobré vědět. Já nesrovnávám auta a letadla, říkám jenom svůj názor.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

tvstourist píše:Aha, beru na vědomí, to je dobré vědět. Já nesrovnávám auta a letadla, říkám jenom svůj názor.

a včera v příspěvku ,který si hned smazal, si tak trošku srovnával jabka a hrušky, motor pro A320 a pro A321

tvstourist
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 13. 06. 2010, 10:54
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od tvstourist »

To jsem taky hned zjistil, a tak jsem to vymazal, abych nepsal "bludy"

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

tvstourist píše:To jsem taky hned zjistil, a tak jsem to vymazal, abych nepsal "bludy"

ok


codex
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 105
Registrován: 11. 08. 2009, 17:36
Oblíbené typy letadel: B737NG, A32S Family, B747-400, Airbus A340-600, B777-200/300, Airbus A380, Blaník l - 13 :-)
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od codex »

tvstourist píše:Tak na těch motorech mi asi vadí to stáří - můj názor. Neříkám, že staré letadlo je nebezpečné. Můj názor je, že bych nerad se starším strojem letěl. A neptal jsem se na žádnou "imatrikulačku" letadla, ale na výrobce. A taky to, co jsem o těch airbusech četl nebylo zrovna moc pozitivní, takže asi tak. A jestli vám vadí, že jsem se zeptal na výrobce letadla 2 měsíce dopředu, tak potom nevím, proč je tady napsaný dotaz na letadlo až na září.


Moje chyba. Na imatrikulačku se ptal lukasun. Těch nováčků je tady ted hodně..

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Fabo »

Jak uz rikal myslim Pavel, uc se o letadlech trochu vic, stari neni u letadel problem, v pripade dobre udrzby (kterou v Evrope musej delat jeste lepsi)

Jinac jste teda v Cechach hodne rozmazleni, s vyjimkou OM-TVA by AAX byl snad to nejnovejsi co u nas chartry lita :)

zukin
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 31. 05. 2009, 12:33
Oblíbené typy letadel: B737, DC8, B707, T154
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od zukin »

Zdravíčko vespolek, už jsem zde před několika dny psal dotaz na mašinu nasazenou 3.7. na lince TVS AYT - BRQ (respektive linku BRQ - OSR - AYT). Tehdá to vypadalo na OK-TVO. Nevíse jak to je teď?

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Richiee »

zukin píše:Zdravíčko vespolek, už jsem zde před několika dny psal dotaz na mašinu nasazenou 3.7. na lince TVS AYT - BRQ (respektive linku BRQ - OSR - AYT). Tehdá to vypadalo na OK-TVO. Nevíse jak to je teď?


pořád to platí :)

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Bzzz »

tvstourist píše:Tak na těch motorech mi asi vadí to stáří - můj názor. Neříkám, že staré letadlo je nebezpečné. Můj názor je, že bych nerad se starším strojem letěl. A neptal jsem se na žádnou "imatrikulačku" letadla, ale na výrobce. A taky to, co jsem o těch airbusech četl nebylo zrovna moc pozitivní, takže asi tak. A jestli vám vadí, že jsem se zeptal na výrobce letadla 2 měsíce dopředu, tak potom nevím, proč je tady napsaný dotaz na letadlo až na září.


Jenom přidám vlastní zkušenost z pohledu cestujícího . . . letěl jsem Airbusem G-STRP a vůbec bych mu nehádal jeho věk a to vč. interiéru, který mi přišel v daleko lepším stavu než např. OK (OM)-TVA, kterým jsem letěl v březnu a to je letadlo o cca 10 (?) let mladší.

A3xx
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 29
Registrován: 09. 06. 2005, 18:00
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od A3xx »

Poradte prosim co poleti 3.7. QS 1016 do Catanie. Diky

burák
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 04. 01. 2008, 21:03
Bydliště: MUC
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od burák »

3.7 Ostrava-Hurghada QS668 v 11:55 díky

dave0306
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 01. 08. 2007, 13:15
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od dave0306 »

Nevíte někdo prosím jaké letadlo poletí 13.7.2010 let QS680 v 17:00 z Prahy do Marsa Alam a 27.7.2010 let QS681 ve 23:30 z Marsa Alam do Prahy. Díky moc.

ja00ni
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02. 07. 2010, 13:46
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od ja00ni »

Nevíte, co poletí 19.7. do Taby (QS690) a 29.7. zpět (QS691) ?

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Richiee »

burák píše:3.7 Ostrava-Hurghada QS668 v 11:55 díky


OK-TVP


Odpovědět