Co poletí?

Odpovědět
Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

flyingblue píše:
Pavel píše:
flyingblue píše:
... s nekolikahodinovymi zpozdenimi.

Tim nikterak nesnizuju nasazeni lidi, kteri to nakonec zajistili. Jen konstatuju uroven sluzeb, kterou aerolinka poskytla zakaznikum.

Těžko luskneš prstem a hned máš náhradní letadlo na minutu včas, no nic nemá to cenu :-)


Klidne to muzes jit rict tem cestakum, co cekaj na QS1150 :-) Mozna to pro ne cenu bude mit.

Na to jsou jiní, mimochodem už jim změnili stroj


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od flyingblue »

Pavel píše:
flyingblue píše:
Pavel píše:Těžko luskneš prstem a hned máš náhradní letadlo na minutu včas, no nic nemá to cenu :-)


Klidne to muzes jit rict tem cestakum, co cekaj na QS1150 :-) Mozna to pro ne cenu bude mit.

Na to jsou jiní, mimochodem už jim změnili stroj


Super, tak snad odleti drive. "Flexibilni planovani".

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od JackBrno »

flyingblue píše:
Nehlidam to a nesleduju, ale kdyz me tady pan "TVSjenejlepsinasveteanikdynemazpozdeniajsemzbrna" vyzval, tak jsem mu uvedl to, co aktualne vidim.

Kazde zpozdeni ma nejake duvody, pokud k tomu chces neco podotknout, urcite Ti v tom nikdo nebude branit. System, ze ktereho beru data, mi delay code nedava.

Ale kdyz uz Te tu mame, predpokladam spravne, ze nam nebudes ochoten sdelit duvod kolotoce 24.6. 2018 ?

A k čemu ty informace jsou, bez uvedení procenta zpožděných letů, aby se to dalo s něčím srovnat? Nebo snad chceš tvrdit, že toto se jiným charterům nestává? Jinak vážně netuším, co tím chceš říct, informační hodnota nulová. Ale to píšu snad už podesáté. Takové situace najdeš bez výjimky u každé aerolinky, obzvláště u charterů mnohokrát za sezonu, protože blbé počasí se nevyhne nikomu, sloty taky ne a jelikož je letadlo s malými rezervami plánované na celý den, tak je logické, že když se jedno někde z jakéhokoli důvodu zasekne, tak to dokáže nabourat letový na celý den. Potom se to řeší samozřejmě flexibilně, což je podle tebe taky blbě, přestože to dělají taky všechny aerolinky. Takže ty vlastně už sám nevíš, co vlastně je špatně a co ne :)
Jinak k té přezdívce, cos mi vymyslel můžu napsat jen to, že jsi kardinální blb, protože já jsem tady nikdy z TVS nedělal žádný zázrak, celou dobu jen opakuju, že je to běžný evropský charter, který dopravuje standardně cesťáky z bodu A do bodu B a není žádný důvod se jim vyhýbat, protože žádný charter ti nenabídne o nic víc... Takže mi laskavě přestaň podsouvat něco, co jsem nikdy neřekl a ani nic takového netvrdím.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od flyingblue »

JackBrno píše:
flyingblue píše:
Nehlidam to a nesleduju, ale kdyz me tady pan "TVSjenejlepsinasveteanikdynemazpozdeniajsemzbrna" vyzval, tak jsem mu uvedl to, co aktualne vidim.

Kazde zpozdeni ma nejake duvody, pokud k tomu chces neco podotknout, urcite Ti v tom nikdo nebude branit. System, ze ktereho beru data, mi delay code nedava.

Ale kdyz uz Te tu mame, predpokladam spravne, ze nam nebudes ochoten sdelit duvod kolotoce 24.6. 2018 ?

A k čemu ty informace jsou, bez uvedení procenta zpožděných letů, aby se to dalo s něčím srovnat? Nebo snad chceš tvrdit, že toto se jiným charterům nestává? Jinak vážně netuším, co tím chceš říct, informační hodnota nulová. Ale to píšu snad už podesáté. Takové situace najdeš bez výjimky u každé aerolinky, obzvláště u charterů mnohokrát za sezonu, protože blbé počasí se nevyhne nikomu, sloty taky ne a jelikož je letadlo s malými rezervami plánované na celý den, tak je logické, že když se jedno někde z jakéhokoli důvodu zasekne, tak to dokáže nabourat letový na celý den. Potom se to řeší samozřejmě flexibilně, což je podle tebe taky blbě, přestože to dělají taky všechny aerolinky. Takže ty vlastně už sám nevíš, co vlastně je špatně a co ne :)
Jinak k té přezdívce, cos mi vymyslel můžu napsat jen to, že jsi kardinální blb, protože já jsem tady nikdy z TVS nedělal žádný zázrak, celou dobu jen opakuju, že je to běžný evropský charter, který dopravuje standardně cesťáky z bodu A do bodu B a není žádný důvod se jim vyhýbat, protože žádný charter ti nenabídne o nic víc... Takže mi laskavě přestaň podsouvat něco, co jsem nikdy neřekl a ani nic takového netvrdím.


No ale ja netvrdim, ze je neco "spatne", to si jenom "notorickyfandaTVSajezbrna" plete ve sve vasnive obhajobe, s kym diskutuje :-)

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od jencik »

Prečo si generátor náhodných slov stále pletie TVS a legacy aerolinky? Inak mi je vcelku u p****e, prečo lietadlo priletelo neskoro, ani piloti to nezvyknú špecifikovať, preto túto oblasť nechám generátoru. Posledne som pristával v AMS ráno, podobne všetky lety KLM, a dôvod meškania ČSA bolo zlé počasie v Amsterdame, takže to počasie je relatívne, jeden v ňom poletí druhý nie. Nakoniec snáď len pridám, že pokiaľ človek mešká na/z dovolenky, tak mu to môže byť nepríjemné, ale prežije. Pokiaľ ale potrebuje hneď po prílete riešiť dôležité veci, tak ho meškania v radoch hodín naštvú, pretože môže prísť o klienta či musí dobiehať program, čo nie je vždy žiadúce. A pri postoji posádky, že kapitán sa ozve s novými info a potom je celý čas ticho, tak to len nejak odzrkadľuje služby.


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od JackBrno »

flyingblue píše:
JackBrno píše:
flyingblue píše:
Nehlidam to a nesleduju, ale kdyz me tady pan "TVSjenejlepsinasveteanikdynemazpozdeniajsemzbrna" vyzval, tak jsem mu uvedl to, co aktualne vidim.

Kazde zpozdeni ma nejake duvody, pokud k tomu chces neco podotknout, urcite Ti v tom nikdo nebude branit. System, ze ktereho beru data, mi delay code nedava.

Ale kdyz uz Te tu mame, predpokladam spravne, ze nam nebudes ochoten sdelit duvod kolotoce 24.6. 2018 ?

A k čemu ty informace jsou, bez uvedení procenta zpožděných letů, aby se to dalo s něčím srovnat? Nebo snad chceš tvrdit, že toto se jiným charterům nestává? Jinak vážně netuším, co tím chceš říct, informační hodnota nulová. Ale to píšu snad už podesáté. Takové situace najdeš bez výjimky u každé aerolinky, obzvláště u charterů mnohokrát za sezonu, protože blbé počasí se nevyhne nikomu, sloty taky ne a jelikož je letadlo s malými rezervami plánované na celý den, tak je logické, že když se jedno někde z jakéhokoli důvodu zasekne, tak to dokáže nabourat letový na celý den. Potom se to řeší samozřejmě flexibilně, což je podle tebe taky blbě, přestože to dělají taky všechny aerolinky. Takže ty vlastně už sám nevíš, co vlastně je špatně a co ne :)
Jinak k té přezdívce, cos mi vymyslel můžu napsat jen to, že jsi kardinální blb, protože já jsem tady nikdy z TVS nedělal žádný zázrak, celou dobu jen opakuju, že je to běžný evropský charter, který dopravuje standardně cesťáky z bodu A do bodu B a není žádný důvod se jim vyhýbat, protože žádný charter ti nenabídne o nic víc... Takže mi laskavě přestaň podsouvat něco, co jsem nikdy neřekl a ani nic takového netvrdím.


No ale ja netvrdim, ze je neco "spatne", to si jenom "notorickyfandaTVSajezbrna" plete ve sve vasnive obhajobe, s kym diskutuje :-)

To není vášnivá obhajoba, to je pouze snaha vytáhnout z kritiků nějaké konkrétní informace a důvody, které je je kritice vedou. A to se jim bohužel stále ne a ne podařit. Neustále vytahují věci, které se dějí úplně stejně i u ostatních aerolinek :)

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od JackBrno »

jencik píše:Prečo si generátor náhodných slov stále pletie TVS a legacy aerolinky? Inak mi je vcelku u p****e, prečo lietadlo priletelo neskoro, ani piloti to nezvyknú špecifikovať, preto túto oblasť nechám generátoru. Posledne som pristával v AMS ráno, podobne všetky lety KLM, a dôvod meškania ČSA bolo zlé počasie v Amsterdame, takže to počasie je relatívne, jeden v ňom poletí druhý nie. Nakoniec snáď len pridám, že pokiaľ človek mešká na/z dovolenky, tak mu to môže byť nepríjemné, ale prežije. Pokiaľ ale potrebuje hneď po prílete riešiť dôležité veci, tak ho meškania v radoch hodín naštvú, pretože môže prísť o klienta či musí dobiehať program, čo nie je vždy žiadúce. A pri postoji posádky, že kapitán sa ozve s novými info a potom je celý čas ticho, tak to len nejak odzrkadľuje služby.

TVS a legacy aerolinky si pleteš ty, já od začátku tvrdím, že TVS je charter a pokud od nich někdo čeká něco jiného, tak je prostě vůl a může si za to sám :)

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od jencik »

Takže ČSA je charter? To sú mi novinky L-) :wtf: :wave:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od JackBrno »

jencik píše:Takže ČSA je charter? To sú mi novinky L-) :wtf: :wave:

Sorry, ale ty jsi jak dement z páté třídy pomocné školy :) Kromě tebe asi všichni ví, že ČSA patří pod TVS a když si kupuješ letenku ČSA, tak vědomě přijímáš možnost, že to bude operovat TVS. Pokud se ti to nelíbí, nekupuj u ČSA. Co víc na to říct ;)

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od beardie »

Tak je TVS charter alebo nie keď operuje pravidelne linky miesto OK? ci to považujes za wet lease?

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

beardie píše:Tak je TVS charter alebo nie keď operuje pravidelne linky miesto OK? ci to považujes za wet lease?

Přesně tak, linky operované pro ČSA jsou v podstatě wet lease

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

JackBrno píše:
jencik píše:Takže ČSA je charter? To sú mi novinky L-) :wtf: :wave:

Sorry, ale ty jsi jak dement z páté třídy pomocné školy :) Kromě tebe asi všichni ví, že ČSA patří pod TVS a když si kupuješ letenku ČSA, tak vědomě přijímáš možnost, že to bude operovat TVS. Pokud se ti to nelíbí, nekupuj u ČSA. Co víc na to říct ;)

Už plácáš kraviny, to že obě firmy mají společného jednoho z vlastníků ještě neznamená,že je to jedna firma. Obě firmy stále fungují odděleně a kromě jiného si mezi sebou pronajímají letadla.

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od zdenda »

JackBrno píše:
jencik píše:Prečo si generátor náhodných slov stále pletie TVS a legacy aerolinky? Inak mi je vcelku u p****e, prečo lietadlo priletelo neskoro, ani piloti to nezvyknú špecifikovať, preto túto oblasť nechám generátoru. Posledne som pristával v AMS ráno, podobne všetky lety KLM, a dôvod meškania ČSA bolo zlé počasie v Amsterdame, takže to počasie je relatívne, jeden v ňom poletí druhý nie. Nakoniec snáď len pridám, že pokiaľ človek mešká na/z dovolenky, tak mu to môže byť nepríjemné, ale prežije. Pokiaľ ale potrebuje hneď po prílete riešiť dôležité veci, tak ho meškania v radoch hodín naštvú, pretože môže prísť o klienta či musí dobiehať program, čo nie je vždy žiadúce. A pri postoji posádky, že kapitán sa ozve s novými info a potom je celý čas ticho, tak to len nejak odzrkadľuje služby.

TVS a legacy aerolinky si pleteš ty, já od začátku tvrdím, že TVS je charter a pokud od nich někdo čeká něco jiného, tak je prostě vůl a může si za to sám :)

Jojo Jacku kdyz dochazeji na obhajobu TVS argumenty, prichazeji na radu vulgarity....

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:Jojo Jacku kdyz dochazeji na obhajobu TVS argumenty, prichazeji na radu vulgarity....

Já nepotřebuju argumentovat, já říkám, že TVS je běžný charter. Argumenty by měl dodat ten, kdo tvrdí, že není :) A to zatím nikdo z vás nedokázal, přitom už jste na to měli několik let :)

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od pavelpmi »

Ted, kdyz se divam na prg.aero, tak vsechny lety s kody QS a OK jsou zpozdeny.


Odpovědět