Co poletí?

Odpovědět
qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od qwertyx64 »

Nebolo lietadlo. Najprv otocili Korfu s tym lietadlom a potom Maroko. Dostali 6€ kupon na jedlo.


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od beardie »

maju narok na kompenzaciu, nie?

vasek.janout
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 06. 09. 2004, 17:51
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od vasek.janout »

Ahoj,
Neví někdo, nějaká změna na QS1182 29.8.?
Děkuju

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od beardie »

Keby bola, ako to tvoje rozhodnutie letieť ovplyvní?

vasek.janout
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 06. 09. 2004, 17:51
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od vasek.janout »

Neovlivni, je tak koukam na rotace a tak...


Rofledman
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 29. 09. 2016, 10:45
Oblíbené typy letadel: B773, B744
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Rofledman »

Ahoj,

mám na Vás prosbu, jestli nemáte nějaké tajné zdroje starých letů. Na netu je obvykle freeware max měsíc. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nedokáže dohledat konkrétní registraci 380ky z letu BA268 19.5.2017.

Díky ^:)^

Hafan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 16. 03. 2017, 21:08
Oblíbené typy letadel: B747
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Hafan »

Rofledman: G-XLEF

damasig
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 25. 05. 2017, 14:04
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od damasig »

qwertyx64 píše:Nebolo lietadlo. Najprv otocili Korfu s tym lietadlom a potom Maroko. Dostali 6€ kupon na jedlo.


Proboha jak dlouho tam čekali? To snad ani není možné, že v klidu takhle lidi okradou o část dovolené a za to dostanou je kupon na jídlo.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od JackBrno »

damasig píše:
qwertyx64 píše:Nebolo lietadlo. Najprv otocili Korfu s tym lietadlom a potom Maroko. Dostali 6€ kupon na jedlo.


Proboha jak dlouho tam čekali? To snad ani není možné, že v klidu takhle lidi okradou o část dovolené a za to dostanou je kupon na jídlo.

Jak okradli? Naopak zdarma prodloužili, ne? :)

Mailand
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 192
Registrován: 01. 04. 2017, 12:27
Oblíbené typy letadel: A340, A380, B717
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Mailand »

Jestli myslel PTO, tak okradli.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od jencik »

Keď mešká lietadlo do Maroka, tak sa dovolenka logicky skracuje, ale to majú CK ošetrené, že prvý a posledný deň sa nepočíta. Opačne to je tiež peklo hotel do 12 človek sa potom len poflakuje a nemôže nič len čakať a dúfať, že nie na Godota

janis
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 04. 2011, 11:10
Stav: Offline

Re: RE: Re: Co poletí?

Příspěvek od janis »

Petr31 píše:
JackBrno píše:
janis píše:Miat je prostě hrozné. Jak letadlo tak posádka. Let s nima je zážitek. Odlet 3.7 z TIA. Pane bože. Už jsem se modlil aby byl nad mraky. Tak vystrašené cestující jsem nikdy neviděl. Mongoly nebrat

A jak se to projevilo? Proč myslíš, že s jiným letadlem/posádkou by to bylo lepší?


...diskuse s podobnými exoty je naprosto zbytečná. Z toho co píšou ve svých příspěvcích je jasně vidět, že o dopravním letectví netuší zhola nic a diskusi na základě věcých a odborných argumentů nikdy nepřipustí, neboť jim je jasné, že na ni nemají. Smyslem jejich příspěvků je pouze trollit a škodit.Ale naprosto chápu, že se občas neudržíš..já taky ne.... :D

JackBrno, objevilo se to tak ze potom co skončil boarding v TIA, přišel mongolský vedoucí kabiny (to že je mongol je mi to úplně jedno) s tím že lidi v prvních 3 řadách, včetně mě, se mají přesednout do posledních řad kvůli vyvážení letadla. Na čemž některé lidi reagovali že ani náhodou, za místo v privni řadě připlatili. Prý že to ať si pak vyřeší na letiště, bla bla že jinak nepoletí. Prý se po vzletu se můžeme vrátit na svá místa. V TIA počasí krásné, 30 stupňů a žádný vítr. Letadlo vzlétl s tím že se odlepil o mnohem později než je zvykem (v TIA to je do pruhovaného bunkru) ale v pořádku, Po necelých 5 minutách, i když z kabiny nebyly vidět mraky, začalo házet, opravdu dost. ZA chvíli se dostalo do mraku (teda při pohledu z kabiny tam byly asi 2 mračky celkem) a začalo házet opravdu tak ze lítali věci kolem a u toho začali některé cestující křičet strachy. I když nemám strach z létání tohle jsem zažil poprvé. Následně když se dostalo nad mraky (letadlo MIAT nemá Airshow takže nevím výškou a rychlost) zase bylo vidět kolem že nejsou jiné mraky tak nevím. Některé cestující, právě z těch posledních řad, se dotazovali českého FA co to jako mělo být a odpověď byla ze Mongolové mají "jiný styl létání". Proč to teda neobletěl ty 3 mráčky, v malý výšce u tirany kde není ani vojenský provoz žádný ani civilní. Prý to oni nedělají. Letím docela často. zažil jsem i nouzového přistání, velké turbulence tad, ale tohle jsem nezažil aby takhle křičeli lidí a přiznávám se ani já jsem tak silné turbulence nezažil.
Ano, ptal jsem se co poletí kvůli MIAT jelikož přítelkyně řekla že když uvidí stejné letadlo na RHO tak nepoletí a vím že by to udělala takže kdyby letělo MIAT tak bych měl 1-2 dní čas přeookovat letenky.
Petr31 - jelikož při tvy inteligence bys to nemohl pochopit: já nechci TVS skodit. po všech těch letenkách, šampusech, řízků, atd by to od mně bylo navíc hodně nefér. Ale co je špatně to je prostě špatně.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od micaello »

To, že nejsou mraky neznamená, že se nemůže projevit turbulence. Zažil jsem už několikrát.

To, že vzlet trval déle může mít x faktorů, od tlaku vzduchu až po plné nádrže nebo cargo.

A řeči nějakého FA bych nebral zas tak úplně vážně.

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Brut »

micaello píše:To, že nejsou mraky neznamená, že se nemůže projevit turbulence.

+1

janis píše:Ano, ptal jsem se co poletí kvůli MIAT jelikož přítelkyně řekla že když uvidí stejné letadlo na RHO tak nepoletí a vím že by to udělala takže kdyby letělo MIAT tak bych měl 1-2 dní čas přeookovat.

Urcite se dalo do RHO letet i jinak nez s TVS. Pak bys to mel bez stresu.

lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od lukaskr »

letěl jsem s MIAT asi 5x a nikdy nebyl žádný problém...


Odpovědět