Co poletí?

Odpovědět
vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Bzzz píše:Jo alespoň jedna dobrá věc . . . letěl jsem s OK-TVG :o)


Tak to bych si dvě a půl hodinky počkal :)


MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Bzzz píše:To MK: Zas tak velkou kliku jsem neměl, páč jsme nakonec měli let QS0278 (?) s odletem z PRG v 8:00 a nakonec jsme odletěli až před polednem.

JJ, to je QS278...Plánovaný odlet 0800, odletělo 1054. BTW: A jak vám zdůvodnili to, že jste neletěli tím ranním?? Nepamatuješ se, jestli to TC-TJC ten let co jsi s ním měl letět nakonec letělo nebo ne?

Bzzz píše:
Ještě mám otázku, má tu TVS (SW) vůbec nějaký "pětikilo"? Kde maj teď vůbec všechna letadla? Kámoška letí zítra QS1010, víte, co jí pošlou?


QS1010 zatím vůbec nevidím, takže nevím...To je linka PRG-FCO, že??

No momentální rozvržení letadel je takovýhle (ono to může být za 12 hodin ale zas úplně jinak :D):
PRG: OK-TVA, OK-TVB, OK-TVD, TC-TJC, TC-APJ, OM-ASB...zítra ráno by tu měl být i OK-TVC a OK-TVF...
OK-TVG léta momentálně pro Wizzair, OK-TVQ létá pro Oman Air, HA-LKB je v BUDce, OK-SWU v ATH pro Olympic Airlines (druhý pětikilo nevidím, ale nešlo k Jet2??)

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

SWV je momentálně v C-checku v Bacau(Rumunsko)

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

PV píše:SWV je momentálně v C-checku v Bacau(Rumunsko)


Díky za info! :wink:

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

To MK: Nám to bylo pouze oznámeno, protože to bylo přes Lufthansa City Centre, ale co se týká TC-TJC, tak jsem ho ten den viděl cca v 10:15 u C7 (C10?), což by asi stihnul na otočku CDG, ne?

Já jsem žil v domění, že TVS má víc letadel "rozpůjčovaných". Překvapilo mě kolik letadel si "půjčujou" (TC-TJC, TC-APJ, OM-ASB, teď jsem viděl na planes i něco od Jet Time). Jak to bude probíhat v létě?


MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Bzzz píše:To MK: Nám to bylo pouze oznámeno, protože to bylo přes Lufthansa City Centre, ale co se týká TC-TJC, tak jsem ho ten den viděl cca v 10:15 u C7 (C10?), což by asi stihnul na otočku CDG, ne?

Já jsem žil v domění, že TVS má víc letadel "rozpůjčovaných". Překvapilo mě kolik letadel si "půjčujou" (TC-TJC, TC-APJ, OM-ASB, teď jsem viděl na planes i něco od Jet Time). Jak to bude probíhat v létě?


Tak to asi letělo teda...to mi ale fakt nejde do hlavy, proč jste neletěli hned tím... :roll:
Jak to bude v létě, na to jsem taky docela zvědavý...na to, co dalšího si ještě někde půjčí :)

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

MK píše:
Bzzz píše:To MK: Nám to bylo pouze oznámeno, protože to bylo přes Lufthansa City Centre, ale co se týká TC-TJC, tak jsem ho ten den viděl cca v 10:15 u C7 (C10?), což by asi stihnul na otočku CDG, ne?

Já jsem žil v domění, že TVS má víc letadel "rozpůjčovaných". Překvapilo mě kolik letadel si "půjčujou" (TC-TJC, TC-APJ, OM-ASB, teď jsem viděl na planes i něco od Jet Time). Jak to bude probíhat v létě?


Tak to asi letělo teda...to mi ale fakt nejde do hlavy, proč jste neletěli hned tím... :roll:
Jak to bude v létě, na to jsem taky docela zvědavý...na to, co dalšího si ještě někde půjčí :)


Třeba nějaký "Tůčko", to by bylo super :o)))

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Bzzz píše:Třeba nějaký "Tůčko", to by bylo super :o)))


Jen aby si nepůjčili spíš nějakou Karosu-Vrakosu a nevozili koupáky vidlibusem :wink:

netchat
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 09. 08. 2006, 01:08
Stav: Offline

Příspěvek od netchat »

no plánování u TVS je záhadou pro mnoho lidí i na letišti tam ani pomalu hodinu před odletem nemáš jistotu čím poletíš. Loni když jsem s nimi letěl tak nám změnili letadlo 30 minut před odletem než nám začal nástup do letadla.

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

ahoj, vite nekdo jaky typ zitra poleti poprve do LKKV z Rhodosu?popř. znacku diky

netchat
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 09. 08. 2006, 01:08
Stav: Offline

Příspěvek od netchat »

Poletí OK-TVG :wink:

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

RHO

Příspěvek od Skyfan »

Zůstal bych u toho, že má letět :-) Ale vzhledem k tomu, že má po ALA dost velkou díru, tak to bude on.

netchat
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 09. 08. 2006, 01:08
Stav: Offline

Příspěvek od netchat »

no jasně u TVS je možné vše :lol:

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

díky :D

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

vite prosim jaky typ leti dnes na Dalaman v 19:10?


Odpovědět