Piloti TS

Zamčeno
x.j
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 01. 2007, 16:05
Stav: Offline

Piloti TS

Příspěvek od x.j »

neznate nekdo jmena pilotu Travel Service? uz nekolikrat jsem to zkousela hledat na internetu,ale nasla jsem jen par jmen... a zrovna ty, ktery bych potrebovala ne :) jestli mi s tim nekdo pomuzete tak predem dik


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Piloti TS

Příspěvek od pepa007 »

x.j píše:neznate nekdo jmena pilotu Travel Service? uz nekolikrat jsem to zkousela hledat na internetu,ale nasla jsem jen par jmen... a zrovna ty, ktery bych potrebovala ne :) jestli mi s tim nekdo pomuzete tak predem dik


hehe, a něchtěla bys to i s adresama a telefonníma číslama? :D

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Známe - ale důvěrné informace neposkytujeme :roll:

FlightDetent
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1007
Registrován: 20. 04. 2003, 13:11
Stav: Offline

Re: .

Příspěvek od FlightDetent »

x.j.: Proste to treba ber tak, ze zrovna ti pani si delaji svoji praci, zivi se svym zamestnanim a pro velkou cast z nich je letani i zivotnim konickem. Aby si o nich povidali uplne cizi (nic ve zlem, ale to je fakt) lide na internetu, by jim nemuselo byt zrovna prijemne.

A zrovna tady je urcite mnoho ctenaru/prispevatelu, kteri to chapou a proto se jim ten dotaz zdal, rekneme, podivny.

Kdyby se nekde na Xku objevil dotaz na jmena vsech tramvajaku ktreri v 50. tydnu roku 2006 jezdili sude linky, bylo by to velice obdobne.

Je tu urcite nekolik lidi, kteri by ten seznam umeli dat dohromady, ale rozhodne to neudelaji. Urcite vis proc. Pokud hledas nekoho konkretniho, tak s konkretnejsim dotazem treba muzes uspet, nebo aspon sehnat kontakt. Ale zatim se hlavne nenech rozcilit, skoda zdravi.


Zamčeno