Smart Wings - soutěž o letenky ?

Odpovědět
Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Smart Wings - soutěž o letenky ?

Příspěvek od Skyfan »

Smart Wings má zas soutěž o letenky s nejasnejma pravidlama ? Mohl by mi někdo vysvětlit, jak ta soutěž funguje ?


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Smart Wings - soutěž o letenky ?

Příspěvek od Kamyl »

Skyfan píše:Smart Wings má zas soutěž o letenky s nejasnejma pravidlama ? Mohl by mi někdo vysvětlit, jak ta soutěž funguje ?

Ja blbec naivni chvilku po zacatcich SW taky naletel na tuto hovadinu. Pokud se nic nezmenilo, tak je to naprosto o nicem. Ja vyhraval zcela suverenne a v pohode a tak jsem si teda vyhral 4 letenky (rekl jsem si, ze pro me a pritelkyni tam a zpatky), dostal jsem nejake ty vyherni kody na e-mail s tim, ze mam zavolat na linku SW (stalo to myslim 16 Kc/min.) domluvit se na vyhre. Tak jsem tam druhy den volal, parkrat si me prepojili od certa k dablu a po cca 20 minutach hovoru a vysvetlovani jsem se dozvedel, ze to je o tom, ze proste tu letenku budu mit za 990,- kdykoliv, kdy si nahlasim datum letu. Takze ne, ze bych ji mel zadarmo, nebo zaplatil jen poplatky. Ja vyhral jen to, kdyz bych se napr. rozhodl, ze poletim pristi tyden v pondeli, tak jsem mel letenku za 990 korun i presto, ze na webu by me na ten termin staly treba 1500. No coz je teda vyhra o nicem, protoze bych s poplatkama dal za tu letenku tehdy nejakych 2400,- x 4 = temer 10000,-. Az tak jsem jim naletel. No takze vysledek byl ten, ze jsem je po provolani 300 Kc poslal do prd.le a dal si za rohem par facek za naivitu :wink: :evil:

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Smart Wings - soutěž o letenky ?

Příspěvek od Kamyl »

Jinak zpusob inzerovani teto zouteze je dost zavadejici - viz:
Soutěžte se Smart Wings o letenky. /02.03.2007/

Společnost Smart Wings Vám nabízí možnost vyhrát letenky za cenu 990* korun.

Stačí jen, abyste se zúčastnili naší hry, splnili podmínky a letenky za 990 korun jsou vaše.

Neváhejte a naplánujte si dovolenou se Smart Wings.

* cena nezahrnuje poplatky

No ono je to dost nejednoznacne a ja z toho tehdy pochopil, ze vyhraju zdarma letenky v hodnote 990,- a ze si zaplatim jen popatky. Coz by pri 4 segmentech stalo za to. No ale skutecnost je trochu jina :?
Jinak vyhrat tu soutez, to zvladne kazde dite starsi 2 let, zkousel jsem to tedka a asi na 3 pokus jsem "vyhral":
Dobrý den,

gratujujeme k úspěšnému absolvovaní soutěže na www.smartwings.net

váš kód pro ověření výhry je: b72252

Pro objednání letenky volejte na:
900 166 565 (16 Kč/min)
Po - Pá 08:00 - 18:00

Timto davam svuj kod do placu, muzete si ho vzit :D

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Děkuju,nechci :-)
Ale jestli je to zadání tak jak píšeš,tak v něm není nic o tom,že by ty letenky byly zdarma.... Vyhraješ letenku za 990,-
Bohužel sis to blbě vysvětlil.

jirkapilot
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 28. 01. 2003, 10:16
Stav: Offline

Příspěvek od jirkapilot »

Myslim si /mozna by to i potvrdil pravnik/, ze ten hlavni zadrhel bude ve spojeni slov "vyhrat letenky ZA cenu 990 korun"....coz je neco jineho, nez kdyby tam bylo "vyhrat letenky V cene/hodnote 990 korun".

Tak ci onak, je to velmi zavadejici....a ja jsem rad, ze vloni mi se Smarty vysel ten Rim tam i zpet za 856 korun vc. poplatku....timto ale stejne doporucuji se teto spolecnosti radeji vyhnout. 8)


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Bože to je ale pitomost :roll: to jsme fakt tak blbý národ a na tohle někdo skočí. Snad ne. Úplně nejlepší ta linka za 16Kč/min. Fakt nechápu. To jako Vik zjišťuje tupost národa??? To má fakt někdo tak otupující pocit, že něco vyhraje?

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

dider píše:Bože to je ale pitomost :roll: to jsme fakt tak blbý národ a na tohle někdo skočí. Snad ne. Úplně nejlepší ta linka za 16Kč/min. Fakt nechápu. To jako Vik zjišťuje tupost národa??? To má fakt někdo tak otupující pocit, že něco vyhraje?

No jak vidis, ja jsem te tuposti zdarnym prikladem :oops: :? Jeste jsem v te dobe nebyl tady na foru, takze jsem nevedel, co jsou SW zac. A ver mi, ze takovych je spousta, co na to skoci. Nemuzes soudit podle sebe, ze ty uz vis davno, co je to za spolecnost...

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Kamyl píše:No jak vidis, ja jsem te tuposti zdarnym prikladem :oops: :? Jeste jsem v te dobe nebyl tady na foru, takze jsem nevedel, co jsou SW zac. A ver mi, ze takovych je spousta, co na to skoci. Nemuzes soudit podle sebe, ze ty uz vis davno, co je to za spolecnost...


Jo, soráč jsem se včera normálně n****l jak jsem to četl.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

dider píše:Jo, soráč jsem se včera normálně n****l jak jsem to četl.

Se nemas za co omlouvat, vsak mas pravdu, ja si taky za rohem za blbost naliskal po tlame :lol:


Odpovědět