Chartery TVS

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

BOEING737 píše:
FISCHER AIR LOVER píše:ono i tak 12 hodin bejt zavrenej v jakymkoliv letadle je nic moc :wink:


To sice jo, ale přeci jenom v 340 nebo 747 je víc uliček, záchodů atd.. Sedět napěchovanej v 737 - to musí být silný kafe....
Můj otec teď má letět do Manily a koupil si radši letenku s třemi mezipřistáními, aby se trochu prošel, dal si pivko a cigáro... To je asi nejlepší řešení jak přežít dlouhý let..


A k čemu je mi víc uliček? A k čemu víc záchodů, když je tam víc PAX? V 340 jsem čekal, až se uvolní WC, stejně jako v 737. O rozteči sedadel samozřejmě nemluvím, to je jiná věc.


FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

Globík píše:A k čemu je mi víc uliček? A k čemu víc záchodů, když je tam víc PAX? V 340 jsem čekal, až se uvolní WC, stejně jako v 737. O rozteči sedadel samozřejmě nemluvím, to je jiná věc.


ona taková rozteč v B747 Lufthansy je snad ještě horší než v TVS :roll:

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

Globík píše:Já tam hledám nějakou senzaci, jak TVS udělal z dálkového letu horor a ono nic. I jsem kvůli tomu poslouchal tu slepičí reportáž z PRG. Nikde není napsáno, v čem ten horor spočíval. Já bych to neletěl, aby bylo jasno, ale drtivá většina čtenářů Super asi nechápe, o co jde.


A presne tim si TVS udela reklamu, protoze lidem pak muze rict ze kdyz tak s nima letemi ucastnice miss, tak proc by nemohli i oni.

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

wampa píše:A presne tim si TVS udela reklamu, protoze lidem pak muze rict ze kdyz tak s nima letemi ucastnice miss, tak proc by nemohli i oni.


ja nak nechápu, co účastnice miss čekaly ... ? :lol:

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Účastnice miss, jakožto pravé CELEBRITY :D , zřejmě čekaly 1.třídu od Emirates... A ejhle, mačkaly se jako každý český průměrný koupák v 738 /jak kdysi už jedna inteligentní krasavice v TV prohlásila "letěli jsme takovým malinkatým letadlem a byla to hrůza"/. Já mám trochu jiný názor než FAL - dálkovku s 747 Lufthansy jsem jednou letěl - ty rozteče fakt nejsou nic moc, ale prostor ve "velkém" letadle je neoddiskutovatelný. Přece jen je tam spousta míst, kam se člověk může projít, zajít si pro pití atd. Dokonce si pamatuji, že mezi bloky sedadel byla sem tam mezera /že by u nouzáků?/, takže kdo neseděl u okna, mohl klidně postávat třeba čtvrt hodinky u těchto "volných" oken a dívat se ven, což při dvanáctihodinovém letu celkem bodne.


Bumpy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 85
Registrován: 16. 02. 2007, 11:12
Stav: Offline

Příspěvek od Bumpy »

Prosim vas, je to bulvar... Nikde jsem v tom clanku nevidel, ze by si konkretne na neco stezovali...proste asi byly utahany z letu, coz je asi po 12ti hodinach logicky. :roll:

Xatem
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 07. 2005, 15:27
Stav: Offline

Příspěvek od Xatem »

Přesně tak je to bulvár, takže ...
Když to bylo takové utrpení tak proč jim vedení soutěže nezaplatilo bussines, tam by místa měly dost a nemusely by se "chudinky" mačkat v economy...

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Já bych je poslal přes Rusko a Čínu vlakem :D :D

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

VÍTĚZSLAV píše:Já bych je poslal přes Rusko a Čínu vlakem :D :D


lepšie 26 hodín v čínskom vlaku ako 12 hodín v 777 :-)

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

context píše:lepšie 26 hodín v čínskom vlaku ako 12 hodín v 777 :-)


Pokud jsou cinske zeleznice a vlaky stejne jako vietnamske, tak bych radeji volil tu 777. A to jsme tim vlakem jeli jen 8 hodin.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

wampa píše:
context píše:lepšie 26 hodín v čínskom vlaku ako 12 hodín v 777 :-)


Pokud jsou cinske zeleznice a vlaky stejne jako vietnamske, tak bych radeji volil tu 777. A to jsme tim vlakem jeli jen 8 hodin.


neviem aké sú vietnamské ale čínske sú super. dobré veľké postele. 4x LCD s digitálnou TV. (IP zo servera vo vagóne takže žiadna analógová slučka ako 777 AF)

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Já, protože vlaky nesnášim, tak jsem s ním jel naposledy asi před deseti lety. Ale předpokládám, že se na železnici nic nezměnilo /k lepšímu/ :D .

pilot737
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 31. 12. 2007, 23:21
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od pilot737 »

Na české železnici určitě ne,s spíše naopak... :)


Odpovědět