Chartery TVS

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

Bzzz píše:Chtěl jsem se zeptat. Váhový limit pro zavazadla je 20 kg na osobu. Je možný mít jednu tašku vážící 40 kg, když letim s manželkou? Předem díky za info.


nie, max váha jednej tašky je 32kg


wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

Bzzz píše:Chtěl jsem se zeptat. Váhový limit pro zavazadla je 20 kg na osobu. Je možný mít jednu tašku vážící 40 kg, když letim s manželkou? Předem díky za info.


To by mne zajimalo co v tom vezete? cihly? A vydrzi to vubec ta taska? Ani mne nenapada co bych vezl tak tezkeho na dovolenou, nehlede na to ze mate pekne naposilovano, kdyz takove zavazadlo budete nekam tahat (i kdyz to bude jen jedno patro v hotelu).

Sice jsem u nekolika spolecnosti videl moznost pocitat vahu na skupinu lidi (trebas 2 lide se zavazadli 30 a 10), ale i tak je myslim tech 32 kg jako hranice na jedno zavazadlo.

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Příspěvek od context »

Bzzz píše:Chtěl jsem se zeptat. Váhový limit pro zavazadla je 20 kg na osobu. Je možný mít jednu tašku vážící 40 kg, když letim s manželkou? Předem díky za info.


zatial mi žiaden dopravca neodmietol sčítanie povolených hmotností batožín. samozrejme pokial ideme 2 na krátku dobu tak berieme iba 1 kufor. Pokial je to na 2 týždne tak je lepšie 2 "normálne" kufre ako jedno superjumbo z nasledovných dôvodov:

-s menším a ľahším kufrom sa lepšie manipuluje -transfer, bus, hotel letisko
-lahší a kompaktnejší kufor je menej náchylný na poškodenie
-v prípade oneskorenia/straty je menší problém ( ak sa veci balia prekladane do oboch kufrov tak ešte menší)
-partnerka sa viac kontroluje pri balení ked vie, že si to bude tahat sama :-)

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

Díky moc za info. Manželka si objednala novou tašku a přišla jí obrovská hokejová, tak jsem si myslel, že jí prubnem co vydrží :o) a vycestujem s jednou :o)

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Chtěl bych se zeptat - jak je to s MP3 přehrávačema, jsou během letu, pokud nesvítí transparent "Připoutejte se" povoleny, třeba jako gameboye a walkmany?


Cherokee
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 446
Registrován: 18. 07. 2006, 18:34
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cherokee »

vita píše:Chtěl bych se zeptat - jak je to s MP3 přehrávačema, jsou během letu, pokud nesvítí transparent "Připoutejte se" povoleny, třeba jako gameboye a walkmany?

Okrem startu a pristatia mozete pouzivat MP3.

Barberka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 19. 07. 2005, 13:17
Bydliště: Prague
Stav: Offline

chartery

Příspěvek od Barberka »

Ahojky, mám takovou prosbičku, potřebovala bych co nejvíce informací o charterové dopravě - kvalita poskytovaných služeb, využití, a tak - potřebuji nějaké dobré internetové stránky, nebo knížku kde bych to mohla najít. Děkuji mockrát:-)

kobylka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 16. 04. 2007, 21:40
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od kobylka »

Ahoj, chtěl bych se optat zda si lze vybrat Catering na letech TVS. Letím s rodinou na Krétu a jsme vegetariáni. Ne že bych to zásadně řešil, ale bych to rád věděl. Zda i takovéto společnosti se s takovými různorodými požadavky cesťáků (koupáků) zaobírají či ne. Kdysi u Fischera jsme si předem zabookovali vege a klaplo to. V červenci s Nouvelairem jsem to neřešil a obě jídla byla (asi velkou náhodou) vege :-) Díky za info.

Barberka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 19. 07. 2005, 13:17
Bydliště: Prague
Stav: Offline

Příspěvek od Barberka »

kobylka píše:Ahoj, chtěl bych se optat zda si lze vybrat Catering na letech TVS. Letím s rodinou na Krétu a jsme vegetariáni. Ne že bych to zásadně řešil, ale bych to rád věděl. Zda i takovéto společnosti se s takovými různorodými požadavky cesťáků (koupáků) zaobírají či ne. Kdysi u Fischera jsme si předem zabookovali vege a klaplo to. V červenci s Nouvelairem jsem to neřešil a obě jídla byla (asi velkou náhodou) vege :-) Díky za info.


Ahojky u TVS to jde také, ale musíš to nahlásit na CK. A oni by Ti to měli zařídit.

Pepa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 57
Registrován: 09. 12. 2006, 17:53
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Pepa »

kobylka píše:Ahoj, chtěl bych se optat zda si lze vybrat Catering na letech TVS. Letím s rodinou na Krétu a jsme vegetariáni. Ne že bych to zásadně řešil, ale bych to rád věděl. Zda i takovéto společnosti se s takovými různorodými požadavky cesťáků (koupáků) zaobírají či ne. Kdysi u Fischera jsme si předem zabookovali vege a klaplo to. V červenci s Nouvelairem jsem to neřešil a obě jídla byla (asi velkou náhodou) vege :-) Díky za info.


U TVS již bývá úspěchem včasný přílet a odlet :D :D :D

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

kobylka napsal:
Ahoj, chtěl bych se optat zda si lze vybrat Catering na letech TVS. Letím s rodinou na Krétu a jsme vegetariáni. Ne že bych to zásadně řešil, ale bych to rád věděl. Zda i takovéto společnosti se s takovými různorodými požadavky cesťáků (koupáků) zaobírají či ne. Kdysi u Fischera jsme si předem zabookovali vege a klaplo to. V červenci s Nouvelairem jsem to neřešil a obě jídla byla (asi velkou náhodou) vege Díky za info.


Ahojky u TVS to jde také, ale musíš to nahlásit na CK. A oni by Ti to měli zařídit.


Letěl jsem s TVS v lednu na Kanáry a bez předchozího nahlášení jsem požádal na cestě tam i zpět o vegetariánské jídlo pro dceru, která má různé alergie na jídlo a bez problémů jsme je dostali. Je jasné, že pokud to má klapnout na 100%, tak je lepší to nahlásit předem.

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

RAdek píše:
kobylka napsal:
Ahoj, chtěl bych se optat zda si lze vybrat Catering na letech TVS. Letím s rodinou na Krétu a jsme vegetariáni. Ne že bych to zásadně řešil, ale bych to rád věděl. Zda i takovéto společnosti se s takovými různorodými požadavky cesťáků (koupáků) zaobírají či ne. Kdysi u Fischera jsme si předem zabookovali vege a klaplo to. V červenci s Nouvelairem jsem to neřešil a obě jídla byla (asi velkou náhodou) vege Díky za info.


Ahojky u TVS to jde také, ale musíš to nahlásit na CK. A oni by Ti to měli zařídit.


Letěl jsem s TVS v lednu na Kanáry a bez předchozího nahlášení jsem požádal na cestě tam i zpět o vegetariánské jídlo pro dceru, která má různé alergie na jídlo a bez problémů jsme je dostali. Je jasné, že pokud to má klapnout na 100%, tak je lepší to nahlásit předem.


Jako VG meal je u TVS často bramborová kaše s mrkví. Jinak z těch jídel, co dodává catering normálně tam většinou maso je (Nevim ani o jednom, kde neni)

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

na každém letu mají TVS standartně myslím naložené 2 porce vegetariánských jídel, a jedná se skutečně o jídla VG tedy bezmasé

makr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 06. 07. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od makr »

CC píše:na každém letu mají TVS standartně myslím naložené 2 porce vegetariánských jídel, a jedná se skutečně o jídla VG tedy bezmasé


Co jsem si všimnul, nebývá poslední dobou pravidlem naložení 2 ks vegetariánských jídel. Aby to bylo téměř 100 procentní, je objednávka u CK nutná.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Jak tak koukám, tak hrdému sponzorovi Slavie, Travel Servisu, nedělá problém vypravit charter pro fotbalisty Sparty :D

http://www.sparta.cz/srv/www/cs/footbal ... position=3


Odpovědět