Letadla TVS

Odpovědět
JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

flyingblue píše:my samozrejme vime, ze "za vsechno muzou ridici a handling a pocasi a cestaci a nabitej letak a vubec za to nemuze nejlepsi aerolinka na svete TVS" a "dve hvezdicky jsou sprosta pomluva a je to neobjektivni ucelofka" a "cestaci muzou bejt radi, ze dorazej na misto ve spravnej mesic" :ymapplause:

Jen houst a vetsi kapky :-bd

A že bys začal psát konkrétní věci nebo se vzmůžeš zase jen na bezobsažné blábolení, jako vždy?


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

flyingblue píše:
Petr31 píše:
flyingblue píše:
Ja samozrejme chapu, ze jako velkykingcomaradTVSajezBrna hluboce pohrdas "radovymi cestaky", na druhou stranu, vetsina z nich zvladne poznat, ze kdyz maji bezpecnostni instrukce v bulharstine a anglictine, ze to neni zcela standardni. Podobne jim mozna bude podezrely i ten napis "ALK" na trupu :-)

BTW by me take zajimalo, zda jsou palubni pruvodci vybaveni znalosti ceskeho jazyka.


...zkus nám prosím doložit, jak Jack pohrdá řadovými cesťáky, z jeho příspěvku jsem to nepostřehl. Co se tvojí argumentační úrovně týče, blížíš se Zdendovi....


19. 07. 2018, 20:48 :wave:

V tomhle příspěvku mám pohrdat řadovými cesťáky? :D Asi si budeš muset zajít k očařovi nebo možná spíš psychiatrovi, protože máš nějaké vidiny ;)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od j.ree »

JackBrno píše:A že bys začal psát konkrétní věci nebo se vzmůžeš zase jen na bezobsažné blábolení, jako vždy?

Tak třeba tím, jak TVS lepí svůj leťák jak jen může a neobtěžuje se oznámit cestujícím, že jejich letadlo nepřiletí, nebo má 9 hodin zpoždění atd., i když už dlouho dopředu všichni ví, že to tak prostě bude, nebo se to nedá stihnout...

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

j.ree píše:
JackBrno píše:A že bys začal psát konkrétní věci nebo se vzmůžeš zase jen na bezobsažné blábolení, jako vždy?

Tak třeba tím, jak TVS lepí svůj leťák jak jen může a neobtěžuje se oznámit cestujícím, že jejich letadlo nepřiletí, nebo má 9 hodin zpoždění atd., i když už dlouho dopředu všichni ví, že to tak prostě bude, nebo se to nedá stihnout...

Nic takového se neděje. Pokud není žádný provozní problém, tak letadla létají podle leťáku :) A když je problém, že se někde nějaké letadlo zasekne, tak se to lepí stejně jako u každé jiné charterovky a informace má cestovka, aby klienty informovala.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od flyingblue »

JackBrno píše:
flyingblue píše:my samozrejme vime, ze "za vsechno muzou ridici a handling a pocasi a cestaci a nabitej letak a vubec za to nemuze nejlepsi aerolinka na svete TVS" a "dve hvezdicky jsou sprosta pomluva a je to neobjektivni ucelofka" a "cestaci muzou bejt radi, ze dorazej na misto ve spravnej mesic" :ymapplause:

Jen houst a vetsi kapky :-bd

A že bys začal psát konkrétní věci nebo se vzmůžeš zase jen na bezobsažné blábolení, jako vždy?


Tohle je slabe, mas na vic! Pojd do me, protoze TVSzanicnemuzeajsemzBrna


Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od Petr31 »

j.ree píše:
JackBrno píše:A že bys začal psát konkrétní věci nebo se vzmůžeš zase jen na bezobsažné blábolení, jako vždy?

Tak třeba tím, jak TVS lepí svůj leťák jak jen může a neobtěžuje se oznámit cestujícím, že jejich letadlo nepřiletí, nebo má 9 hodin zpoždění atd., i když už dlouho dopředu všichni ví, že to tak prostě bude, nebo se to nedá stihnout...


...nedávno se tady obšírně řešilo, jak je to s informováním cestujících, kdo za to zodpovídá a jak je to s nahrazováním letadel. Tak si to laskavě zkus přečíst a potom pochopit, jestli to zvládneš? Neustále a pořád dokola tady mlátíte prázdnou slámu...asi ze zoufalství :crazy:

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od Petr31 »

flyingblue píše:
JackBrno píše:
flyingblue píše:my samozrejme vime, ze "za vsechno muzou ridici a handling a pocasi a cestaci a nabitej letak a vubec za to nemuze nejlepsi aerolinka na svete TVS" a "dve hvezdicky jsou sprosta pomluva a je to neobjektivni ucelofka" a "cestaci muzou bejt radi, ze dorazej na misto ve spravnej mesic" :ymapplause:

Jen houst a vetsi kapky :-bd

A že bys začal psát konkrétní věci nebo se vzmůžeš zase jen na bezobsažné blábolení, jako vždy?


Tohle je slabe, mas na vic! Pojd do me, protoze TVSzanicnemuzeajsemzBrna


..Jack se obhájí sám, ale vzpomněl jsem si na příhodný aforismus:
Není pravda, že moudrost vždy přichází s věkem. Někdy přichází věk sám.
(věk - v tvém případě počet příspěvků, který tě pasuje na seniora fóra).

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

flyingblue píše:
JackBrno píše:
flyingblue píše:my samozrejme vime, ze "za vsechno muzou ridici a handling a pocasi a cestaci a nabitej letak a vubec za to nemuze nejlepsi aerolinka na svete TVS" a "dve hvezdicky jsou sprosta pomluva a je to neobjektivni ucelofka" a "cestaci muzou bejt radi, ze dorazej na misto ve spravnej mesic" :ymapplause:

Jen houst a vetsi kapky :-bd

A že bys začal psát konkrétní věci nebo se vzmůžeš zase jen na bezobsažné blábolení, jako vždy?


Tohle je slabe, mas na vic! Pojd do me, protoze TVSzanicnemuzeajsemzBrna

To je tak trapné, až to mlátí dveřma :) NejvetsiTVSHejtrZNejakePrdele tady už hejtuje tak dlouho a za celou dobu nedokáže napsat jednu jedinou konkrétní věc, kterou TVS dělá hůř, než ostatní chartery :D A ne a ne a ne, raději tady bude několik stránek jen prskat, nadávat a jinak se ztrapňovat, ale tu základní věc, aspoň nějakou konkrétní informaci, prostě nenapíše. Začínám mít lehké podezření, že on snad sám ani o žádné neví :D Tudíž já "do něj" chodit nemusím, on se likviduje samovolně :D

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od flyingblue »

JackBrno píše:
flyingblue píše:
JackBrno píše:A že bys začal psát konkrétní věci nebo se vzmůžeš zase jen na bezobsažné blábolení, jako vždy?


Tohle je slabe, mas na vic! Pojd do me, protoze TVSzanicnemuzeajsemzBrna

To je tak trapné, až to mlátí dveřma :) NejvetsiTVSHejtrZNejakePrdele tady už hejtuje tak dlouho a za celou dobu nedokáže napsat jednu jedinou konkrétní věc, kterou TVS dělá hůř, než ostatní chartery :D A ne a ne a ne, raději tady bude několik stránek jen prskat, nadávat a jinak se ztrapňovat, ale tu základní věc, aspoň nějakou konkrétní informaci, prostě nenapíše. Začínám mít lehké podezření, že on snad sám ani o žádné neví :D Tudíž já "do něj" chodit nemusím, on se likviduje samovolně :D


Vic, pojd mi! :-bd

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Orus-x »

Tvl, celý forum airways se slilo do jednoho programu jak televize za komoušů...na všech kanálech vysílají to samý..v tomto případě proTVS vůči antiTVS. Je čas na delší dobu zmáčknout volbu OFF :roll: Ve stavění českýho upatlanýho přístupu TVS ke způsobu fungování letecké dopravy na piedestal a jeho vydávání za standard, nebo za vzor pro ostatní, vidím taky určitou paralelu :D

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

flyingblue píše:Vic, pojd mi! :-bd

No tak nic, tušil jsem, že se na nic nevzmůžeš :) Takhle to dopadlo vždycky. Kdykoliv jsem chtěl konkrétní věci, tak si hraješ na blbečka... No upřímně, takhle to u hejtrů funguje všude. Čestná výjimka je Jencik, který aspoň něco konkrétního psal. Ty a Zdenda jste zabitý případ, zaseknutí hejtři :D

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

Orus-x píše:Tvl, celý forum airways se slilo do jednoho programu jak televize za komoušů...na všech kanálech vysílají to samý..v tomto případě proTVS vůči antiTVS. Je čas na delší dobu zmáčknout volbu OFF :roll: Ve stavění českýho upatlanýho přístupu TVS ke způsobu fungování letecké dopravy na piedestal a jeho vydávání za standard, nebo za vzor pro ostatní, vidím taky určitou paralelu :D

Bohužel, ty ses nakazil asi od ostatních :) Já tady ani nikde jinde TVS nevychvaluju a rozhodně z nich nedělám žádný vzor. Od začátku vždy a všude tvrdím, že fungují jako ostatní evropské chartery a těší mě na nich jedna věc, že na rozdíl od jiných jsou na tom slušně finančně a rostou. Jsou země, kde si o funkční aerolince můžou jen zdát :)

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 230
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Paul1 »

Jen k Jackovi z Brna. Jeho argumentace je vždy založena na tom, že to, co dělá TVS špatně, dělají špatně i jiné chartery. Ale takovou argumentaci si může strčit za klobouk. Když si koupím BMW a bude se mi s*át a pak mi v service řeknou, že Mercedes se s*re stejně, tak je pošlu za takovou argumentaci někam. No a stejný to je s TVS, ty sem poslal někam už dávno... a Jacka za nimi :D

Lemon
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 150
Registrován: 19. 01. 2009, 11:04
Oblíbené typy letadel: E190, A340, IL-96
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Lemon »

Já teda úplně nechápu, proč si tady trháte takovým způsobem občanky... :D Upřímně mi nepřijde Jackova argumentace úplně na hlavu - rozhodně je to lepší, než ad hominem, co lítá z druhé strany... před měsícem jsem měl možnost letět s TVS na Rhodos jako koupák a sepsal to do TR... suma sumárum jsem dostal asi to, co jsem si zaplatil - dostal jsem se na dovolenou a z dovolené, služby mi přišly úplně v pohodě, nicméně pro svoje služební cesty budu nadále používat jiné dopravce, o tom žádná... Tisíc lidí, tisíc chutí, ale proč hned takovej flamewar? :wtf:

Kdybych třeba to drobné zpoždění z dovolené měl TVS vyčítat, tak to nevím co bych musel udělat KLM, když minulé pondělí kvůli prdlé pružině v sedadle zpozdilo první ranní KL1350 do AMS (který jsem vždy považoval za 100% jistotu, protože letadlo nocuje v Praze) a na LCY jsem se nedostal v 11, ale po šíleným rebookingu a pobíhání po Ruzyni od kohoutka ke slepičce o šest hodin později s BA... To bych asi podle zdejšího vlákna musel rozpoutat jadernou válku... Trochu nadhledu, lidi... :wink:

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Petr31 »

Paul1 píše:Jen k Jackovi z Brna. Jeho argumentace je vždy založena na tom, že to, co dělá TVS špatně, dělají špatně i jiné chartery. Ale takovou argumentaci si může strčit za klobouk. Když si koupím BMW a bude se mi s*át a pak mi v service řeknou, že Mercedes se s*re stejně, tak je pošlu za takovou argumentaci někam. No a stejný to je s TVS, ty sem poslal někam už dávno... a Jacka za nimi :D


...já si především myslím, že spousta lidí tady, tebe nevyjímaje, má zásadní problém z pochopením psaného textu..Jack vás POUZE vybízí ať napíšete, proč je podle vás TVS pravděpodobně nejhorší letecká společnost na světě. Pochopitelně nejste schopni dodat jediný relevantní argument, protože TVS prostě nejhorší není, chová se plus minus stejně jako všechny charterovky podobné velikosti okolo. O kterých, a to je jádro pudla, nikdy nic špatného nenapíšete. Argumentujete prostě stejně zcestně jako ČT s Moravcem v čele, která ošklivě nálepkuje všechny, kdo za vším zlem na světě nevidí Putina a za vším dobrem Brusel, přičemž řádné pochybnosti nejsou přístupné.

Nikdo z vás nezmíní, že TVS třeba zabezpečuje úspěšné cesty kolem světa; pronajímá letadla s posádkami v rámci ACMI taky po celém světě, vydělává, nežádá dotace, zachránila ČSA...ale od vás jen stereotypní kritika...hloupá, tendenční a každý den trapně stejná. Tak se hoši nedivte.

No a nad rámec vašeho chápání je uvědomit si holý akt, že u charterových letů je partnerem TVS nikoliv koupák, ale cestovka. Pokud tedy cestovka neobjedná lepší služby než objedná - typicky catering, nesmíte se potom divit. Jenže ono je jednodušší všechno svést na tu strašlivou TVS - což cestovkám ale nevadí, protože jsou z obliga.

Aby nedošlo k omylu, na specializovaném leteckém fóru (a myslím že i tady) jsem v minulosti TVS několikrát kritizoval (třeba průšvih v Pardubicích - runway incursion vinou kapitána), když všichni zbaběle vyzývali, že je třeba počkat na vyšetřovací zprávu UZPLN. Takže nejsem žádný slepý fanatik - na rozdíl od zde přítomných TVS hejtrů.


Odpovědět