Letadla TVS

Odpovědět
JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

krakra píše:
Globik píše:Přátelé, žijeme ve svobodné společnosti. Nikdo nikoho nenutí s nikým létat. Komu se nelíbí létání s TVS, může letět s někým jiným. Já jsem tu tuhle nadával na legroom u Condoru, ale pokud se mi bude hodit routing, poletím s nimi zase. Pokud tu ovšem zase budu nadávat na legroom, tak se nemůžu divit, že mi někdo napíše, že jsem idiot. Ve svobodné a tržní společnosti existuje pojem "hlasovat nohama". Komu se nelíbí cestování s TVS, ať s nimi necestuje. A komu se nelíbí, že TVS létá na rozestavěná letiště (předpokládám, že beton v odletových halách je znakem nedokončené stavby), ať s nimi také nelétá.


Jasně pravda, ale mají klienti cestovek nějakou jinou volbu než to co jim nabídne cestovka?

Mají, můžou si zařídit dopravu individuálně a nebo si vybrat jinou cestovní kancelář. V tomto případě bude většinou ale vybírat v zahraničí, protože žádná charterová společnost není schopna nabídnout českým cestovkám alespoň srovnatelné podmínky, jako TVS.


PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od PV »

Viděl jsem pár případů,kdy turistu,který se nějak na dovolené,kam ho vezl TVS,pochroumal víc,než je zdrávo,přivezli na nosítkách bizjetem :lol: Je to ale hodně o tom,jak byl dotyčný pojištěn,protože ta doprava domů jde na pojišťovnu.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
krakra píše:
Globik píše:Přátelé, žijeme ve svobodné společnosti. Nikdo nikoho nenutí s nikým létat. Komu se nelíbí létání s TVS, může letět s někým jiným. Já jsem tu tuhle nadával na legroom u Condoru, ale pokud se mi bude hodit routing, poletím s nimi zase. Pokud tu ovšem zase budu nadávat na legroom, tak se nemůžu divit, že mi někdo napíše, že jsem idiot. Ve svobodné a tržní společnosti existuje pojem "hlasovat nohama". Komu se nelíbí cestování s TVS, ať s nimi necestuje. A komu se nelíbí, že TVS létá na rozestavěná letiště (předpokládám, že beton v odletových halách je znakem nedokončené stavby), ať s nimi také nelétá.


Jasně pravda, ale mají klienti cestovek nějakou jinou volbu než to co jim nabídne cestovka?

U českých CK pri koupi zajezdu volba ani nahodou,jen TVS monopol:-(

Ovšem ten monopol není chybou TVS, trh je zcela otevřený a může sem přijít kterýkoliv jiný dopravce lítat pro české CK. Jenže cestovky nemají zájem, žádný dopravce jim není schopen nabídnout konkurenceschopný produkt, jako TVS :)

Starosta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 20. 11. 2008, 17:13
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Starosta »

http://www.airliners.net/forum/viewtopi ... &t=1412969

.. lehká nehoda OK-TSM na SVO. Zajimavá je na tom informace, že na palubě bylo jen 47 pasažérů ..

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od zdenda »

Starosta píše:http://www.airliners.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=1412969

.. lehká nehoda OK-TSM na SVO. Zajimavá je na tom informace, že na palubě bylo jen 47 pasažérů ..

TVS. Proč já už se vubec ničemu nedivim....47 cestujicixh. Se divim ze tolik,s nima..


MeKE
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 13. 02. 2018, 19:35
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od MeKE »

Starosta píše:http://www.airliners.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=1412969

.. lehká nehoda OK-TSM na SVO. Zajimavá je na tom informace, že na palubě bylo jen 47 pasažérů ..


Je to úplne normálny počet. Tieto lety boli pridané pre Rusov cestujúcich na sviatky do ČR. V opačnom smere dnes leteli (1 ešte poletí) 3 relatívne plny lety. Takže prirodzene z Moskvy ten počet je už nízky a o chvíľu bude zase lietať jeden let denne.

Takže hejteri pohov...

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od mandrinka »

Nebyla to TVS, i když stále v barvách TVS, ale s*******s.

Starosta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 20. 11. 2008, 17:13
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Starosta »

Jsem myslel, že OK893/QS1003 je pravidelný let. OK893 alespoň do pátku létalo. Díky za upřesnění.

bilbo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 183
Registrován: 31. 08. 2017, 17:01
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, VIE, STR
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od bilbo »

mandrinka píše:Nebyla to TVS, i když stále v barvách TVS, ale s*******s.

A SW má jakej ICAO kód? Hint: TVS :wink:

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Karel_x »

zdenda píše:
Starosta píše:http://www.airliners.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=1412969

.. lehká nehoda OK-TSM na SVO. Zajimavá je na tom informace, že na palubě bylo jen 47 pasažérů ..

TVS. Proč já už se vubec ničemu nedivim....47 cestujicixh. Se divim ze tolik,s nima..


Podle AVH tam bylo 40 cestujících a 7 členů posádky. Podle některých zdrojů porucha motoru při vzletu vyústila v nesymetrický tah (pomalejší náběh tahu levého motoru) a piloti nezvládli udržet éro na kluzké dráze. Je to info bez záruky.

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od mandrinka »

bilbo píše:
mandrinka píše:Nebyla to TVS, i když stále v barvách TVS, ale s*******s.

A SW má jakej ICAO kód? Hint: TVS :wink:

A co jako? Má taky kód QS. A vůbec, proč mi cenzurujete skid wings? Není na tom, nic špatného. Skid je klouzat a wings jsou křídla. To už je tohle fórum taky součástí skupiny tragédů?

johny773
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 44
Registrován: 14. 06. 2018, 17:18
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od johny773 »

Čo robí OK-TVF v Billunde ?

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Lkprak »

Soudě podle toho, kam odtamtud létá (podle záznamů na FR24 momentálně na různá letiště na Kanárských ostrovech), tak to bude kšeft pro nějakou místní cestovku.

bphot0
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 09. 2011, 18:36
Oblíbené typy letadel: ATR72, B753
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od bphot0 »

Nechci kecat, protoze tuhle informaci mam jen z vlastnich pozorovani, ale na plose ACE a LPA jsou stroje TVS k videni posledni dobou skoro porad. TVF urcite, ten druhy ci dalsi nevim. Na ACE litaji masivne z Francie, na LPA vice i z dalsich zemi zapadni Evropy. V ACE myslim zustava pres noc, na LPA nevim, tam nebyvam v mistech, odkud je na plochu videt.

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Karel_x »

mandrinka píše: A vůbec, proč mi cenzurujete skid wings? ...To už je tohle fórum taky součástí skupiny tragédů?

Dobrá otázka...


Odpovědět