Letadla TVS

Odpovědět
Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Robert »

zdenda píše:
SIMČA1150 píše:moje poslední zkušenost s TS je z letů Varšava - Santa Clara a potom zpět koncem února 2018.
Udivil mě totálně špinavý Airbus 330 , potrhané kapsy , špatně ovladatelné opěrky!! No hnus do čeho nás vagónujou !!
Jídlo jsme naštěstí dostali 2x , aby ne na 12 hodinový let. Čím mě travel překvapil( nebo vlastně nepřekvapil) bylo, že si nechali platit i za půjčení polštářů a dek!!!

TVS prekvapuje zasadne neprijemne Jackbrno to nerad slysi...letel jsem ted 1.3.do DXB s Emirates 5.3.z5 do PRG s A 380. TVS nemuze ANI ČUCHNOUT za kvalitou EK. lec dost chudaku holt s TVS do DXB holt lita:-((

Tak on je TVS taky levnější než EK... Každopádně asi nějakou klientelu si TVS našlo, když se drží v takové konkurenci...


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
SIMČA1150 píše:moje poslední zkušenost s TS je z letů Varšava - Santa Clara a potom zpět koncem února 2018.
Udivil mě totálně špinavý Airbus 330 , potrhané kapsy , špatně ovladatelné opěrky!! No hnus do čeho nás vagónujou !!
Jídlo jsme naštěstí dostali 2x , aby ne na 12 hodinový let. Čím mě travel překvapil( nebo vlastně nepřekvapil) bylo, že si nechali platit i za půjčení polštářů a dek!!!

TVS prekvapuje zasadne neprijemne Jackbrno to nerad slysi...letel jsem ted 1.3.do DXB s Emirates 5.3.z5 do PRG s A 380. TVS nemuze ANI ČUCHNOUT za kvalitou EK. lec dost chudaku holt s TVS do DXB holt lita:-((

Tak srovnávat TVS s EK může jen pitomec, sorry. Tohle by mě fakt nenapadlo a fakt bych nečekal, že bude to bude srovnatelné :D Zvlášť když se vezme v úvahu cena...

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od rpet »

SIMČA1150 píše:moje poslední zkušenost s TS je z letů Varšava - Santa Clara a potom zpět koncem února 2018.
Udivil mě totálně špinavý Airbus 330 , potrhané kapsy , špatně ovladatelné opěrky!! No hnus do čeho nás vagónujou !!
Jídlo jsme naštěstí dostali 2x , aby ne na 12 hodinový let. Čím mě travel překvapil( nebo vlastně nepřekvapil) bylo, že si nechali platit i za půjčení polštářů a dek!!!


Travel Service žádný A330 ve flotile nemá.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od rpet »

zdenda píše:TVS prekvapuje zasadne neprijemne Jackbrno to nerad slysi...letel jsem ted 1.3.do DXB s Emirates 5.3.z5 do PRG s A 380. TVS nemuze ANI ČUCHNOUT za kvalitou EK. lec dost chudaku holt s TVS do DXB holt lita:-((


Opravdu srovnáváš LC EK a chartery QS? To je to samý,jako srovnávat Premier league a Okresní přebor v ČR :))

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

SIMČA1150 píše:moje poslední zkušenost s TS je z letů Varšava - Santa Clara a potom zpět koncem února 2018.
Udivil mě totálně špinavý Airbus 330 , potrhané kapsy , špatně ovladatelné opěrky!! No hnus do čeho nás vagónujou !!
Jídlo jsme naštěstí dostali 2x , aby ne na 12 hodinový let. Čím mě travel překvapil( nebo vlastně nepřekvapil) bylo, že si nechali platit i za půjčení polštářů a dek!!!

Od kdy má TVS A330, něco mi uniklo? :D Nevím proč mám takový pocit hraničící s jistotou, že "SIMČA1150" je jen alter ego jednoho z místních TVS hejtrů, který už neví, čím své kecy podpořit :D Smůla je, že nikdo neuvěří tomu, že by měl někdo nepřekonatelné nutkání se tady registrovat jen proto, aby napsal takový hejt a ještě fakticky nesmyslný :D


beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od beardie »

Nelieta im náhodou z Poľska?

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

Ano, ale není to letadlo TVS.

pajaczeplayer
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 19. 10. 2017, 01:35
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od pajaczeplayer »

Teď se tu budete tak týden předpokládám dohadovat, jaký je rozdíl, jestli TVS tu A330 vlastní, anebo má jen pronajatou :D :D :D :D :D
Jako vždycky :D :D :D :D

H_K
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 53
Registrován: 10. 12. 2016, 19:15
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od H_K »

Já letěl (nechtě) nějakým krámem od TS na ČSA lince do Paříže, i zpět, dva týdny zpátky, a taky to bylo špinavé retro teda... Jasně, letadlo odstartovalo, přistálo, nikdo neumřel, proto jsou na Skytraxu ty dvě hvězdy... Ale dobrovolně tohle asi nikdy.

Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Paul1 »

JackBrno píše:Ano, ale není to letadlo TVS.


To, že to letadlo nevlastní TVS, ale pronajímá si ho, je nějak omlouvá, že se nestarají o údržbu interiéru? :D

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od Roiman4 »

JackBrno píše: Smůla je, že nikdo neuvěří tomu, že by měl někdo nepřekonatelné nutkání se tady registrovat jen proto, aby napsal takový hejt a ještě fakticky nesmyslný :D


Ja se treba zaregistroval po roce sledovani fora jako host a taky stezoval hned. Ale chapu, ze proste prvni prispevek a hejt musi byt nekdo z nas :D :D :D

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od beardie »

JackBrno píše:Ano, ale není to letadlo TVS.
ale no tak :shh:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

Paul1 píše:
JackBrno píše:Ano, ale není to letadlo TVS.


To, že to letadlo nevlastní TVS, ale pronajímá si ho, je nějak omlouvá, že se nestarají o údržbu interiéru? :D

To letadlo není jejich a nejspíš se o něj nestarají ani jejich mechanici.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

pajaczeplayer píše:Teď se tu budete tak týden předpokládám dohadovat, jaký je rozdíl, jestli TVS tu A330 vlastní, anebo má jen pronajatou :D :D :D :D :D
Jako vždycky :D :D :D :D

Ale nebudeme. Akorát je úplně běžné, že si aerolinky pronajmou letadlo s posádkou i údržbou a jeho úroveň nedosahuje úrovně letadel kmenové aerolinky. A to se netýká jen TVS.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

beardie píše:
JackBrno píše:Ano, ale není to letadlo TVS.
ale no tak :shh:

A je snad? :)


Odpovědět