Letadla TVS

Odpovědět
Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3156
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Fabo »

JackBrno, ze se vubec snazis, to nema cenu. Nekteri panove budou kolem sebe kopat nozickama kdykoli se rekne TVS i kdyby nakrasne od zitrka zacali letat misto 737 v a380 v all-bizu.


bilbo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 183
Registrován: 31. 08. 2017, 17:01
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, VIE, STR
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od bilbo »

Pro změnu teď něco k tématu... první 737 Max pro TVS se už připravuje k montáži v RNT, OK-SWA má být dodán v lednu.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Pavel »

bilbo píše:Pro změnu teď něco k tématu... první 737 Max pro TVS se už připravuje k montáži v RNT, OK-SWA má být dodán v lednu.

MSN: 43555; L/N:6749

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

Fabo píše:JackBrno, ze se vubec snazis, to nema cenu. Nekteri panove budou kolem sebe kopat nozickama kdykoli se rekne TVS i kdyby nakrasne od zitrka zacali letat misto 737 v a380 v all-bizu.

To je v pohodě, mě to nestojí žádnou námahu. Oni žádné argumenty nemají, tak se to snadno odráží :)

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

jencik píše:... TVS proste nenalozil kufre a na ludi sa vykaslal, a vyhovorky typu, ze sa nemusel niekto tahat s kufrom, to nemoze nikto pricetny povazovat za nieco seriozne


1) oni k tomu měli jistě nějaký vážný důvod, protože následná doprava a rozvoz kufrů není vůbec nic levného, dost pochybuju, že by jim to zaplatila doprava nějakého carga místo těch kufrů.

2) TVS se na cesťáky nevykašlal, všechny je v pořádku a včas dovezl, tak co to plácáš? :D Jistě, nedovezl kufry hned, ale na nic se nevymlouval a dovezl jim je co nejdřív až domů. To že to pro lidi bez vlastní dopravy autem z letiště mohlo být i výhodou, jsem napsal já (není to žádná výmluva TVS) a je to těžko zpochybnitelný fakt :) A je taky fakt, že ses tady chytil jedné jediné pitomosti, kterou jsi byl schopen najít :)


jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od jencik »

1) A bol problem o tom informovat cestujucich hned v kabine a nie az po 6 hodinach letu pri batozinovom pase v Brne? Zazil som podobnu situaciu s AA a tam kapitan rovno zahlasil, ze kufre mozno nepoletia, co neskor dementoval.
A nepotrebujem sa chytit jednej blbosti, jednoducho zlyhala komunikacia TVS s cestujucimi, co sa im stava celkom casto a to tvoje tvrdenie s tym, ze ludia nemuseli tahat kufre, urcite im to prida na pohode, ked maju so sebou papier od TVS s tym, ze nevedia, ci svoj kufor este uvidia a kedy to bude. Mozno by ti tvoj sef tiez mohol v den vyplaty povedat, ze vyplata bude o par dni neskor, ci to zoberies v pohode.
2)
Pre kazdeho rozumneho cloveka je jasne, ze kritika TVS je uplne opravnena, len ludia zvyknuty na mizernu uroven sluzie nechapu, preco sa na TVS ludia stazuju.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od marthym »

JackBrno píše:
marthym píše:A až někdy budeš mít odvahu a napíšeš nějaký tripreport (zatím jsi na nule), tak se ozvi, do té doby jsi pro mě značně nedůvěryhodná osoba, která nebyla schopná přispět čímkoliv smysluplným. Tedy, pardon, zapomněl jsem na ty hádky, ale na to musí být dvě strany :D

Kolegové si dali práci a našli to za tebe, když ty to neumíš, ale to máš jedno. Hele, mě fakt nebaví se hádat. Stejně tak nechci z TVS dělat nějaký zázrak, který to rozhodně není.


A já se zas dokážu omluvit. Takže pardon.

Madeiru jsem fakt kdysi viděl. ^:)^ Ale víš proč jsem možná nabyl mylného dojmu? Na rozdíl od tebe jsem už v TR popsal služby Smart Wings... :D A ne, neboj, ač jsme tehdy málem neodletěli z FCO, tak to nebyla taková tragédie. Ale za současné ceny (pomíjím Londýn a protiakce vůči FR) jsou fakt trochu předražení - jinak bys je asi na Madeiru nebo Skiathos vzal taky :?: :!:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

Marthym: omluva přijata a ode mně sorry za jízlivější tón :) Abych to vysvětlil, kolegové asi mají pocit, že dělám z TVS nějaký zázrak. To rozhodně ne, ale na druhou stranu je beru jako normální alternativu jakýmkoliv jiným charterům po Evropě. Takže lítám vším možným, na Madeiru jsem letěl s TAPem, protože měli pro mě vhodnější časy nebo spíš v tu dobu Smart Wings vůbec Madeiru neměl. Zase pokud si přečteš ten můj report ze Skiathosu, tak uvidíš, že tam jsem letěl tuším s Austrianem, ale zpět s TVS, protože směr tam už měl TVS vyprodaný. A loni Krétu a letos Kos jsem letěl obojí s TVS, i když report o tom není, připadalo mi to až moc obyčejné a nebylo by o čem psát, vše včetně letů proběhlo úplně normálně. Takže já určitě neříkám za každou cenu lítat s TVS, říkám jen to, že pokud nabídne vhodný let za přijatelnou cenu, tak není žádný důvod ho vynechat z výběru, protože jako každá jiná charterovka doveze z bodu A do bodu B s přiměřeným pohodlím. A aby někdo neřekl, že si neumím na TVS postěžovat, tak můžu říct, že jsem měl na letošní květen koupené letenky z Brna na Tenerife, ale TVS ty lety cca měsíc a půl před odletem zrušil. Místo toho jsem na stejný termín našel a koupil o dost levnější náhradu s RYR z Berlína a ve finále jsem byl hrozně rád, že to TVS zrušil. Stalo se totiž, že jsem 3 dny před odletem sletěl ze žebříku a skončil ve špitále. Cestu jsem pojištěnou neměl, takže kdyby to TVS tenkrát nezrušil, tak bych přišel asi o 17 tisíc, kdežto s RYR jen o necelých 5 tisíc :D Tím samozřejmě nechválím TVS za zrušení letu :D

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1113
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Marty-t »

Travel Service si pořídí o devět Boeingů více, než plánoval. Celkem do své flotily zařadí 39 nových letounů

http://byznys.ihned.cz/c1-65982810-trav ... ch-letounu

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od zdenda »

Marty-t píše:Travel Service si pořídí o devět Boeingů více, než plánoval. Celkem do své flotily zařadí 39 nových letounů

http://byznys.ihned.cz/c1-65982810-trav ... ch-letounu

I kdyby si TS zařadil do flotily treba A 380 zůstává to pořád TS se všemi svými neduhy....

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
Marty-t píše:Travel Service si pořídí o devět Boeingů více, než plánoval. Celkem do své flotily zařadí 39 nových letounů

http://byznys.ihned.cz/c1-65982810-trav ... ch-letounu

I kdyby si TS zařadil do flotily treba A 380 zůstává to pořád TS se všemi svými neduhy....

A ty bys s nimi stejně létal :D :D :D

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od alesesl »

Marty-t píše:Travel Service si pořídí o devět Boeingů více, než plánoval. Celkem do své flotily zařadí 39 nových letounů

http://byznys.ihned.cz/c1-65982810-trav ... ch-letounu


stejne ty novy stroje CZ zakaznici ani neuvidi a budou porad letat temi starymi sunkami co letaji doposud. :D :D

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od jencik »

alesesl píše:
Marty-t píše:Travel Service si pořídí o devět Boeingů více, než plánoval. Celkem do své flotily zařadí 39 nových letounů

http://byznys.ihned.cz/c1-65982810-trav ... ch-letounu


stejne ty novy stroje CZ zakaznici ani neuvidi a budou porad letat temi starymi sunkami co letaji doposud. :D :D

V TVS majú len nepodarený kalendár z Číny a tak si urobili Apríla až takto v decembri

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od zdenda »

JackBrno píše:
zdenda píše:
Marty-t píše:Travel Service si pořídí o devět Boeingů více, než plánoval. Celkem do své flotily zařadí 39 nových letounů

http://byznys.ihned.cz/c1-65982810-trav ... ch-letounu

I kdyby si TS zařadil do flotily treba A 380 zůstává to pořád TS se všemi svými neduhy....

A ty bys s nimi stejně létal :D :D :D

Už nikdy:-) I když predstava 380 v nátěru TS.....

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
JackBrno píše:
zdenda píše:I kdyby si TS zařadil do flotily treba A 380 zůstává to pořád TS se všemi svými neduhy....

A ty bys s nimi stejně létal :D :D :D

Už nikdy:-) I když predstava 380 v nátěru TS.....

Teď je na trhu spousta volných A380, tak proč ne :D


Odpovědět