Letadla TVS

Odpovědět
flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od flyingblue »

Je tu, sokolik ... Ve stavu, jako by cerstve vyjel z fabriky ...

http://www.planes.cz/cs/photo/1228199/b ... e-prg-lkpr

... a tech historek, co by mohl vypravet ...

https://www.airfleets.net/ficheapp/plane-b737-23980.htm


Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Pavel »

flyingblue píše:Je tu, sokolik ... Ve stavu, jako by cerstve vyjel z fabriky ...

http://www.planes.cz/cs/photo/1228199/b ... e-prg-lkpr

... a tech historek, co by mohl vypravet ...

https://www.airfleets.net/ficheapp/plane-b737-23980.htm

https://www.planes.cz/cs/photo/1227914/ ... e-prg-lkpr
Taky mladík

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od zbozivulekral »

zdenda píše:Kdo si da tak radobyvtipnej nick jako ty je spis k hlibokymu politovani ...


Jakmile bude v pravidlech fóra, že místo nicku se mají používat občanská jména, obratem si to změním. Otázka je nakolik sem pak budeš chodit psát ty tvoje nesmysly, když je budeš psát svým reálným jménem. Zatím tu furt dokola omýláš, jakej je TVS s**t a BU-BU-BU nevíte kdo já jsem... Nauč se při diskuzi argumetovat, třeba pak někoho přesvědčíš, že máš pravdu. Zatím jenom plácáš.

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Karel_x »

Uvědomme si všichni, že osobní invektivy snižují úroveň toto fóra a ostatní účastníky opravdu dost obtěžují. Můžeme k TVS chovat sympatie, můžeme je z duše nenávidět, ale musíme chovat respekt k názoru ostatních. Jestliže mám svůj názor, nikdo mi nebrání jej prezentovat; ovšem čiňme tak slušně, ne jako zaslepení burani. Civilizovaně, bez útoků na nositele odlišných názorů.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od flyingblue »

Pavel píše:
flyingblue píše:Je tu, sokolik ... Ve stavu, jako by cerstve vyjel z fabriky ...

http://www.planes.cz/cs/photo/1228199/b ... e-prg-lkpr

... a tech historek, co by mohl vypravet ...

https://www.airfleets.net/ficheapp/plane-b737-23980.htm

https://www.planes.cz/cs/photo/1227914/ ... e-prg-lkpr
Taky mladík


No je o cca deset let mladsi :-) Nicmene vek neni prekazkou, Lufthansa nebo Delta provozuje taky pekny kousky.

Pod registraci EY-538 se podival ledaskam :-)


PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od PV »


amey
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 29. 05. 2013, 23:13
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od amey »

Až vás slavný TVS nechá luxusně přespat na betonu odletové haly, všechny dohromady jako prasata bez podestýlky, za posměchu letištního personálu, včetně malých dětí starších osob, potom napište recenzi a uvidím, jaké to bude počtení...ostatně hodnocení SkyTRAX jako jedna z 2O nejhorších společností na světě a to již takto 3x během 5 let, hovoří za sebe a není potřeba dál rozebírat.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

amey píše:Až vás slavný TVS nechá luxusně přespat na betonu odletové haly, všechny dohromady jako prasata bez podestýlky, za posměchu letištního personálu, včetně malých dětí starších osob, potom napište recenzi a uvidím, jaké to bude počtení...ostatně hodnocení SkyTRAX jako jedna z 2O nejhorších společností na světě a to již takto 3x během 5 let, hovoří za sebe a není potřeba dál rozebírat.

A tím výžblechtem chceš říct co, že ostatním charterům se to nikdy nestalo? :D To jsi dost málo informovaný ;)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Globik »

Přátelé, žijeme ve svobodné společnosti. Nikdo nikoho nenutí s nikým létat. Komu se nelíbí létání s TVS, může letět s někým jiným. Já jsem tu tuhle nadával na legroom u Condoru, ale pokud se mi bude hodit routing, poletím s nimi zase. Pokud tu ovšem zase budu nadávat na legroom, tak se nemůžu divit, že mi někdo napíše, že jsem idiot. Ve svobodné a tržní společnosti existuje pojem "hlasovat nohama". Komu se nelíbí cestování s TVS, ať s nimi necestuje. A komu se nelíbí, že TVS létá na rozestavěná letiště (předpokládám, že beton v odletových halách je znakem nedokončené stavby), ať s nimi také nelétá.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od flyingblue »

Globik píše:Přátelé, žijeme ve svobodné společnosti. Nikdo nikoho nenutí s nikým létat. Komu se nelíbí létání s TVS, může letět s někým jiným. Já jsem tu tuhle nadával na legroom u Condoru, ale pokud se mi bude hodit routing, poletím s nimi zase. Pokud tu ovšem zase budu nadávat na legroom, tak se nemůžu divit, že mi někdo napíše, že jsem idiot. Ve svobodné a tržní společnosti existuje pojem "hlasovat nohama". Komu se nelíbí cestování s TVS, ať s nimi necestuje. A komu se nelíbí, že TVS létá na rozestavěná letiště (předpokládám, že beton v odletových halách je znakem nedokončené stavby), ať s nimi také nelétá.


Na druhou stranu mame svobodu slova. To, ze Te ostatni okolnosti donuti vyuzit neoptimalni reseni, neznamena, ze si legitimne nemuzes na provozovatele postezovat :-)

Dokud se tohle nenaucime, tak si s nami poskytovatele budou i nadale vytirat zadky. A neplati to jen pro TVS, ale treba i pro vyrobce osizenych potravin, restaurace, telefonni operatory, banky, ale treba i pro verejnou spravu.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od jencik »

Odporúčam napísať nejaku sťažnosť na TVS. So šťastím dostaneš aj nejakú generovanú odpoveď v zmysle nie je to naša chyba a všetky články v novinách sú samozrejme kampaň. V tomto si TVS môže podať ruku s KSČM, ktorá tiež stále hlási, že nemá s KSČ nič spoločné. Aj tu na fóre dostaneš rovnako automatom generovanú odpoveď, stáva sa aj u iných aerolínií.

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od zdenda »

amey píše:Až vás slavný TVS nechá luxusně přespat na betonu odletové haly, všechny dohromady jako prasata bez podestýlky, za posměchu letištního personálu, včetně malých dětí starších osob, potom napište recenzi a uvidím, jaké to bude počtení...ostatně hodnocení SkyTRAX jako jedna z 2O nejhorších společností na světě a to již takto 3x během 5 let, hovoří za sebe a není potřeba dál rozebírat.

Naprostá pravda...ale je to smutný čtení kam až může monopol v letectví v ČR dojít a na jakou úroveň může letecká doprava klesnout:-(

bphot0
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 09. 2011, 18:36
Oblíbené typy letadel: ATR72, B753
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od bphot0 »

flyingblue píše:
Globik píše:Přátelé, žijeme ve svobodné společnosti. Nikdo nikoho nenutí s nikým létat. Komu se nelíbí létání s TVS, může letět s někým jiným. Já jsem tu tuhle nadával na legroom u Condoru, ale pokud se mi bude hodit routing, poletím s nimi zase. Pokud tu ovšem zase budu nadávat na legroom, tak se nemůžu divit, že mi někdo napíše, že jsem idiot. Ve svobodné a tržní společnosti existuje pojem "hlasovat nohama". Komu se nelíbí cestování s TVS, ať s nimi necestuje. A komu se nelíbí, že TVS létá na rozestavěná letiště (předpokládám, že beton v odletových halách je znakem nedokončené stavby), ať s nimi také nelétá.


Na druhou stranu mame svobodu slova. To, ze Te ostatni okolnosti donuti vyuzit neoptimalni reseni, neznamena, ze si legitimne nemuzes na provozovatele postezovat :-)



Tohle neoptimalni reseni jsem v podani TVS prave zazil. Ano, jsem idiot, ale jinak to neslo.

Nicmene pro priste hlasuji nohama :thumbup:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Globik »

flyingblue píše:
Globik píše:Přátelé, žijeme ve svobodné společnosti. Nikdo nikoho nenutí s nikým létat. Komu se nelíbí létání s TVS, může letět s někým jiným. Já jsem tu tuhle nadával na legroom u Condoru, ale pokud se mi bude hodit routing, poletím s nimi zase. Pokud tu ovšem zase budu nadávat na legroom, tak se nemůžu divit, že mi někdo napíše, že jsem idiot. Ve svobodné a tržní společnosti existuje pojem "hlasovat nohama". Komu se nelíbí cestování s TVS, ať s nimi necestuje. A komu se nelíbí, že TVS létá na rozestavěná letiště (předpokládám, že beton v odletových halách je znakem nedokončené stavby), ať s nimi také nelétá.


Na druhou stranu mame svobodu slova. To, ze Te ostatni okolnosti donuti vyuzit neoptimalni reseni, neznamena, ze si legitimne nemuzes na provozovatele postezovat :-)

Dokud se tohle nenaucime, tak si s nami poskytovatele budou i nadale vytirat zadky. A neplati to jen pro TVS, ale treba i pro vyrobce osizenych potravin, restaurace, telefonni operatory, banky, ale treba i pro verejnou spravu.

Vytírání zadku je způsobeno tím, že lidi neumějí odejít. Budou stále létat s TVS a přitom nadávat, budou stále nadávat na arogantní číšníky a stejně do těch hospod lézt a nadávat na parky bez masa, ale stejně budou ty párky za 30 korun za kilo v akci kupovat. Až se toto odnaučí, tak výrobce a poskytovatele konečně něco donutí s tím dělat.

bphot0
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 79
Registrován: 23. 09. 2011, 18:36
Oblíbené typy letadel: ATR72, B753
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od bphot0 »

Globik píše:Vytírání zadku je způsobeno tím, že lidi neumějí odejít. Budou stále létat s TVS a přitom nadávat, budou stále nadávat na arogantní číšníky a stejně do těch hospod lézt a nadávat na parky bez masa, ale stejně budou ty párky za 30 korun za kilo v akci kupovat. Až se toto odnaučí, tak výrobce a poskytovatele konečně něco donutí s tím dělat.

Presne tohle jsem rikal vcera manzelce: musi se vsichni zvednout a odejit. Nebo aspon 20%. Kdyz neprodaji 20% kapacity, mozna je to donuti se zamyslet. Ale vzhledem k tomu, ze i PRG-LPA byva overbooked (20.10. byli udajne 4 stand-by pax), neni duvod nic menit.

(Jinak ja tam litam prumerne 5x za rok uz 10 let. Naposledy jsem letel s TVS presne pred 35 mesici, jinak normalne z Nemecka, klidne az ze STR (FRA se radeji vyhnu), nebo z PRG se SN ci TAP. Loni v zari jsem letel s UX, coz obnaselo OK700 do MAD, i to bylo na hrane, ale nejak se to zvladlo. Ostatne UX a VY taky moc nemusim.)


Odpovědět