Letadla TVS

Odpovědět
qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od qwertyx64 »

JackBrno píše:Zdenda zase píše k******y, není si schopen zjistit ani základní informace...

Nebolo by teda lepsie uviest vec na pravu mieru ako nadavat? Pokial mas dostatok informacii, ktore urcite nebudu statnym tajomstvom, tak by to bol urcite slusnejsi sposob komunikacie.


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

Fabo píše:
JackBrno píše:Ten nadpis i samotný článek je naprosto nesmyslný... Bez brzdy fakt nepřistávali.


Vzdyt tam prave pisou ze meli zablokovane brzdy (resp. indikaci), ne bez brzd.

V nadpisu je napsáno, že letadlo přistálo bez brzd, takže nadpis je úplně nesmyslný a v článku píšou, že měl zablokovanou brzdu, což taky není pravda. Takže nadpis i článek jsou zcela nesmyslné.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

qwertyx64 píše:
JackBrno píše:Zdenda zase píše k******y, není si schopen zjistit ani základní informace...

Nebolo by teda lepsie uviest vec na pravu mieru ako nadavat? Pokial mas dostatok informacii, ktore urcite nebudu statnym tajomstvom, tak by to bol urcite slusnejsi sposob komunikacie.

Ten způsob komunikace byl reakci na zdendu, který tady nedělá prakticky nic jiného, než že píše"hejty" na TVS. To je takový jeho folklor a když k tomu používá zcela nesmyslné informace, tak moje reakce je odpovídající a bude taková vždy, dokud se nevzpamatuje.

pavelsk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 23. 12. 2016, 10:31
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od pavelsk »

Kromě toho, že vše je nesmysl, dozví se někdo něco ? :roll:

Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 447
Registrován: 28. 01. 2006, 21:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od Nemec »



JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

pavelsk píše:Kromě toho, že vše je nesmysl, dozví se někdo něco ? :roll:

A co nevíš? :) Vždyť je to ve většině médií. Měli prostě vadnou indikaci parkovací brzdy, takže neměli jistotu, že se kola nezablokují, proto ta pohotovost. Jelikož přistáli normálně, tak to zjevně byla jen chybná indikace :) Ovšem vzhledem k "odbornosti" novinářů iDnes z toho vznikl takový paskvil :) Ale když si z toho člověk vybere relevantní informace, tak se dá pochopit, o co šlo :)

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od vitezslav »

Kluci, TVS už dávno není společností. která provozuje 1 x TU 154 a 2 x B737. Takže se v tom objemu letadel a letů se sem tam stane, že dojde k něčemu neočekávanému. A pokud to neskončí fatálně, je to zkrátka normální.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od vitezslav »

vitezslav píše:Kluci, TVS už dávno není společností. která provozuje 1 x TU 154 a 2 x B737. Takže se v tom objemu letadel a letů sem tam stane, že dojde k něčemu neočekávanému. A pokud to neskončí fatálně, je to zkrátka normální.

SIMČA1150
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06. 03. 2018, 20:02
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od SIMČA1150 »

JackBrno píše:
SIMČA1150 píše:moje poslední zkušenost s TS je z letů Varšava - Santa Clara a potom zpět koncem února 2018.
Udivil mě totálně špinavý Airbus 330 , potrhané kapsy , špatně ovladatelné opěrky!! No hnus do čeho nás vagónujou !!
Jídlo jsme naštěstí dostali 2x , aby ne na 12 hodinový let. Čím mě travel překvapil( nebo vlastně nepřekvapil) bylo, že si nechali platit i za půjčení polštářů a dek!!!

Od kdy má TVS A330, něco mi uniklo? :D Nevím proč mám takový pocit hraničící s jistotou, že "SIMČA1150" je jen alter ego jednoho z místních TVS hejtrů, který už neví, čím své kecy podpořit :D Smůla je, že nikdo neuvěří tomu, že by měl někdo nepřekonatelné nutkání se tady registrovat jen proto, aby napsal takový hejt a ještě fakticky nesmyslný :D



Nekecám a nejsem alter ego !!!!
https://imgur.com/a/VR39W
https://imgur.com/5j8ecky
https://imgur.com/7uXqdK9

Mě je jedno jestli letadlo vlastní nebo jestli ho má v pronájmu. Jde o to , že službu poskytoval travel a tak v tu chvílí létá s tímto letadlem a měli by ho udržovat čisté.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

SIMČA1150:
Mě je jedno, že je ti to jedno :) Ale fakticky to není jejich letadlo a z těch fotek není nic poznat. Takže si pořád myslím, že jsi alterego. Jinak si neumím moc představit, že by se někomu chtělo tady registrovat jen proto, aby napsal něco takového :)

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od beardie »

JackBrno píše:Ale fakticky to není jejich letadlo
vies nieco o outsourcingu a SLA?
lebo ak ano, tak by si to nenapisal

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

beardie píše:
JackBrno píše:Ale fakticky to není jejich letadlo
vies nieco o outsourcingu a SLA?
lebo ak ano, tak by si to nenapisal

No já akorát vím, že letadla si pronajímá spousta společností a nikdy ti negarantují stejnou úroveň, jako u vlastních letadel. Navíc z toho příspěvku není poznat, jak ten interiér reálně vypadal. Takže tady není vlastně co řešit.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od pavelpmi »

Evakuace OK-TVP 23.3. v Budapešti:
mandrinka píše:No podle toho popisu to vypadá, že si letušky nařídily evakuaci samy. :clap:

Tak to byli samotní cestující:
The Aviation Herald píše:On May 15th 2018 Czechia's UZPLN reported that following boarding and engine start thick smoke develope in the cabin causing panic amongst the passengers, who flocked to the aft doors. Cabin crew was unable to cope with the "unexpected onslaught" of the passengers, who opened the aft doors activating the emergency slides, and an uncoordinated evacuation took place. The smoke originated from a heavily smouldering ground security vehicle, the smoke entered the air conditioning systems. The captain observed both aft door open indications illuminated, at the same time the chief flight attendant advised of the situation. The captain restarted the APU, shut down both engines and requested stairs and coaches for the passengers. One of the passengers did not manage the uncoordinated evacuation and ended up below the left hand evacuation slide with serious injuries. Emergency services initiated treatment.

http://avherald.com/h?article=4b66f32d

mandrinka
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 396
Registrován: 02. 01. 2008, 15:12
Stav: Offline

Re: Letadla TVS

Příspěvek od mandrinka »

pavelpmi píše:Evakuace OK-TVP 23.3. v Budapešti:
mandrinka píše:No podle toho popisu to vypadá, že si letušky nařídily evakuaci samy. :clap:

Tak to byli samotní cestující:
The Aviation Herald píše:On May 15th 2018 Czechia's UZPLN reported that following boarding and engine start thick smoke develope in the cabin causing panic amongst the passengers, who flocked to the aft doors. Cabin crew was unable to cope with the "unexpected onslaught" of the passengers, who opened the aft doors activating the emergency slides, and an uncoordinated evacuation took place. The smoke originated from a heavily smouldering ground security vehicle, the smoke entered the air conditioning systems. The captain observed both aft door open indications illuminated, at the same time the chief flight attendant advised of the situation. The captain restarted the APU, shut down both engines and requested stairs and coaches for the passengers. One of the passengers did not manage the uncoordinated evacuation and ended up below the left hand evacuation slide with serious injuries. Emergency services initiated treatment.

http://avherald.com/h?article=4b66f32d


Taky jsem si včera přečetl. Letušky je nezvládly, čemuž se u TVS ani nedivím. Spíš by mě zajímalo, kde UZPLN tu zprávu zveřejnil, protože na jejich stránkách jsem nic nedohledal.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Letadla TVS

Příspěvek od JackBrno »

mandrinka píše:... Letušky je nezvládly, čemuž se u TVS ani nedivím. ...

To se nedivím, zkus ve čtyřech lidech zvládnout 190 vystresovaných koupáků, z nichž nemalá část sedí v letadle poprvé v životě :D Ale jinak asi souhlas, že to podělaly stewardky. Pokud z kokpitu nedošel pokyn k evakuaci, tak vůbec neměly otevírat dveře.


Odpovědět