Let praha-karpathos-praha

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »



dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

PavelD píše:
dell píše:ok,na lást letí třebas 10-20% lidi, zbytek to letí za 9999Kč... :D Jen si myslím,že cena je úměrná kvalitě....


Kolega občas něco řeší na Malorce, a prostě přijede do MUC na letiště, koupí si do 30EU vč. tax let na první " nezpožděné " letadlo a většinou do dvou hodin odletí. Že by nízká vcena odpovídala špatné kvalitě ? Na to si nikdy nestěžoval :wink: Problém bude asi v tom množství leteckých spol. nabízejícíhc služby, bych to tak videl...

myslím že porovnáváš jablka s hruškama... :wink:

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Tady jde o dva problémy: 2h v plné sezoně opravdu není tragedie a člověk s tím na charteru musí počítat. Ale druhá věc je, jak se k tomu staví Víťa - jak víš, že to bylo 20min? On prostě TVS naprosto nekriticky miluje...

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

VÍTĚZSLAV píše:On prostě TVS naprosto nekriticky miluje...

Toho jsme si mohli vsimnout :)

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

VÍTĚZSLAV píše:Tady jde o dva problémy: 2h v plné sezoně opravdu není tragedie a člověk s tím na charteru musí počítat. Ale druhá věc je, jak se k tomu staví Víťa - jak víš, že to bylo 20min? On prostě TVS naprosto nekriticky miluje...


Protože jsem podobné akční koupáky zažil, kteří si po přistání stěžovali, že let má dvě hodiny zpoždění, podívám se na hodinky - 16:24 a přílet měl být v 16:00.
Já bych to otočil - jak víš, že to byly dvě hodiny?
Naposledy upravil(a) vita dne 03. 07. 2007, 00:05, celkem upraveno 1 x.


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »


průměrné zpoždění 15 min, to je dobrý vtip:-)

Petjanov
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 09. 05. 2007, 09:00
Stav: Offline

Koupáci vs. "Pyloti"

Příspěvek od Petjanov »

Fakt mě baví přítomní pYloti, co o letadlech něco ví a stydí se za ty koupáky, co jim vadí nějaký to zpoždění v řádu hodin. Většinou toho hodně vědí z webu a letěli sotva jednou za život. Pak až se jednou stanou koupáky a s třeba ročním dítětem budou 6 hodin čekat v noci na letišti, tak je vyjádření Travel Servisu, co chcete, dostali jste přece poukázku 240 kč na stravu, buďte rádi, že jsme vám nezrušili let, pěkně naTRAVELSERVISuje

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Richiee »

No tentokrát měl Vita tak trochu pravdu, ten let nebyl zpožděný 2 hodiny, ale přesně o hodinu a do Prahy přistál se zpožděním 40 minut...takže tak :)

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Já se klidně přiznám - jsem běžný cestující i koupák :D Létám řekl bych tak středně, průměrně 4 páry letů za rok. Samozřejmě se nemohu rovnat lidem, kteří létají pracovně, ale stejně jsem určitě vzhledem k českým podmínkám v nadprůměru. Nejsem odborník, ale letadla jsou mým koníčkem, dlouhodobě odebírám Skyliner, Airliners a vlastním spoustu knih. Ale mám k vám jednu otázku:
KDYŽ VY, PILOTI, STEWARDI, PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI ATD. TAK NENÁVIDÍTE KOUPÁKY, PROČ PRACUJETE VE SPOLEČNOSTECH, KTERÉ JE VOZÍ A TUDÍŠ VÁS ŽIVÍ?? Asi proto, že nejste tak dobří, aby se o vás praly BA, United, KLM či Korean...

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

VÍTĚZSLAV píše:Já se klidně přiznám - jsem běžný cestující i koupák :D Létám řekl bych tak středně, průměrně 4 páry letů za rok. Samozřejmě se nemohu rovnat lidem, kteří létají pracovně, ale stejně jsem určitě vzhledem k českým podmínkám v nadprůměru. Nejsem odborník, ale letadla jsou mým koníčkem, dlouhodobě odebírám Skyliner, Airliners a vlastním spoustu knih. Ale mám k vám jednu otázku:
KDYŽ VY, PILOTI, STEWARDI, PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI ATD. TAK NENÁVIDÍTE KOUPÁKY, PROČ PRACUJETE VE SPOLEČNOSTECH, KTERÉ JE VOZÍ A TUDÍŠ VÁS ŽIVÍ?? Asi proto, že nejste tak dobří, aby se o vás praly BA, United, KLM či Korean...


:roll: No comment. :roll:

ale stejne musim...
Kdyz nekdo chodi do skoly a ma tam matiku...strasne ji nenavidi ale bez ni to proste nejde co... Ach jo. :roll: :twisted:
Strasne by me zajimalo KDO a KDE napsal ze "nenavidi koupaky",nejdriv premejslej nez neco napises... Ono i BA,United nebo KLM vozej koupaky. Asi by jsi se mel podivat co to je cinizmus,sarkazmus apod.

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

dracoola píše:
VÍTĚZSLAV píše:Já se klidně přiznám - jsem běžný cestující i koupák :D Létám řekl bych tak středně, průměrně 4 páry letů za rok. Samozřejmě se nemohu rovnat lidem, kteří létají pracovně, ale stejně jsem určitě vzhledem k českým podmínkám v nadprůměru. Nejsem odborník, ale letadla jsou mým koníčkem, dlouhodobě odebírám Skyliner, Airliners a vlastním spoustu knih. Ale mám k vám jednu otázku:
KDYŽ VY, PILOTI, STEWARDI, PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI ATD. TAK NENÁVIDÍTE KOUPÁKY, PROČ PRACUJETE VE SPOLEČNOSTECH, KTERÉ JE VOZÍ A TUDÍŠ VÁS ŽIVÍ?? Asi proto, že nejste tak dobří, aby se o vás praly BA, United, KLM či Korean...


:roll: No comment. :roll:

ale stejne musim...
Kdyz nekdo chodi do skoly a ma tam matiku...strasne ji nenavidi ale bez ni to proste nejde co... Ach jo. :roll: :twisted:
Strasne by me zajimalo KDO a KDE napsal ze "nenavidi koupaky",nejdriv premejslej nez neco napises... Ono i BA,United nebo KLM vozej koupaky. Asi by jsi se mel podivat co to je cinizmus,sarkazmus apod.


Souhlas s Dracoolou.

Kdyz vy koupaci nedokazete ocenit vubec nic, co pro vas stewardi, piloti a vsichni ostatni delaji a mate potrebu si neustale bezduvodne stezovat, proc cestujete? Proc si v te vase Horni Dolni nesednete na zahradu a neopecete burta? Asi proto, ze pak by jste se nemeli cim v mistni hospode chlubit a nebyli by jste "in".

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Bzzz »

katkutah píše:
dracoola píše:
VÍTĚZSLAV píše:Já se klidně přiznám - jsem běžný cestující i koupák :D Létám řekl bych tak středně, průměrně 4 páry letů za rok. Samozřejmě se nemohu rovnat lidem, kteří létají pracovně, ale stejně jsem určitě vzhledem k českým podmínkám v nadprůměru. Nejsem odborník, ale letadla jsou mým koníčkem, dlouhodobě odebírám Skyliner, Airliners a vlastním spoustu knih. Ale mám k vám jednu otázku:
KDYŽ VY, PILOTI, STEWARDI, PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI ATD. TAK NENÁVIDÍTE KOUPÁKY, PROČ PRACUJETE VE SPOLEČNOSTECH, KTERÉ JE VOZÍ A TUDÍŠ VÁS ŽIVÍ?? Asi proto, že nejste tak dobří, aby se o vás praly BA, United, KLM či Korean...


:roll: No comment. :roll:

ale stejne musim...
Kdyz nekdo chodi do skoly a ma tam matiku...strasne ji nenavidi ale bez ni to proste nejde co... Ach jo. :roll: :twisted:
Strasne by me zajimalo KDO a KDE napsal ze "nenavidi koupaky",nejdriv premejslej nez neco napises... Ono i BA,United nebo KLM vozej koupaky. Asi by jsi se mel podivat co to je cinizmus,sarkazmus apod.


Souhlas s Dracoolou.

Kdyz vy koupaci nedokazete ocenit vubec nic, co pro vas stewardi, piloti a vsichni ostatni delaji a mate potrebu si neustale bezduvodne stezovat, proc cestujete? Proc si v te vase Horni Dolni nesednete na zahradu a neopecete burta? Asi proto, ze pak by jste se nemeli cim v mistni hospode chlubit a nebyli by jste "in".


Přece ale nemůžeš házet všechny tzv. "koupáky" do jednoho pytle. Většina z nás v rámci své práce občas (někdo víc, někdo míň) narazí na vola, ale rozhodně tak nebudu všechny své zákazníky házet do jednoho pytle. A to co jsi napsala, no promiň . . . myslím, že spousta těch "koupáků" je na to lépe, než-li kdejaká stewardka či steward a nemá zapotřebí se vychloubat v "místní hospodě". Určitě je mi vás mnohdy opravdu líto, když vidím, na co všechno musíte odpovídat a přitom zachovat profesionalitu, ale to musíme v práci všichni. Přeju Ti hodně těch pohodových koupáků, kteří určitě také existují :D

Jaryn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05. 07. 2007, 21:54
Stav: Offline

Příspěvek od Jaryn »

katkutah píše:
dracoola píše:
VÍTĚZSLAV píše:Já se klidně přiznám - jsem běžný cestující i koupák :D Létám řekl bych tak středně, průměrně 4 páry letů za rok. Samozřejmě se nemohu rovnat lidem, kteří létají pracovně, ale stejně jsem určitě vzhledem k českým podmínkám v nadprůměru. Nejsem odborník, ale letadla jsou mým koníčkem, dlouhodobě odebírám Skyliner, Airliners a vlastním spoustu knih. Ale mám k vám jednu otázku:
KDYŽ VY, PILOTI, STEWARDI, PŘEPÁŽKOVÍ PRACOVNÍCI ATD. TAK NENÁVIDÍTE KOUPÁKY, PROČ PRACUJETE VE SPOLEČNOSTECH, KTERÉ JE VOZÍ A TUDÍŠ VÁS ŽIVÍ?? Asi proto, že nejste tak dobří, aby se o vás praly BA, United, KLM či Korean...


:roll: No comment. :roll:

ale stejne musim...
Kdyz nekdo chodi do skoly a ma tam matiku...strasne ji nenavidi ale bez ni to proste nejde co... Ach jo. :roll: :twisted:
Strasne by me zajimalo KDO a KDE napsal ze "nenavidi koupaky",nejdriv premejslej nez neco napises... Ono i BA,United nebo KLM vozej koupaky. Asi by jsi se mel podivat co to je cinizmus,sarkazmus apod.


Souhlas s Dracoolou.

Kdyz vy koupaci nedokazete ocenit vubec nic, co pro vas stewardi, piloti a vsichni ostatni delaji a mate potrebu si neustale bezduvodne stezovat, proc cestujete? Proc si v te vase Horni Dolni nesednete na zahradu a neopecete burta? Asi proto, ze pak by jste se nemeli cim v mistni hospode chlubit a nebyli by jste "in".


To jsi řekla moc hezky a něco to o tobě i vypovídá....Já osobně kašlu na tyhle nesmyslný kecy,ale myslím,že každý si má dělat svou práci jak nejlépe umí a obzvláště Vy,tj. i s úsměvem a tolerancí..,tyhle brepty o Horní Dolní jsou dost mimo mísu...jo a píše se cYnismus a sarkasmuS...zdravím Vítězslava - ten vypadá normálně..

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Jaryn: Dík za pozdrav. Potrefená husa se vždycky ozve... Já nedělím lidi na koupáky a nekoupáky, ale na normální a hovada :D . Můj příspěvek mířil směrem k TVS, jehož zaměstnanci si často stěžují na nemožnost koupáků. Fakt nechápu, proč tam dělají, když ti koupáci tvoří 90% jejich zákazníků... Já si myslím, že jednou-dvakrát do roka je koupákem každý z nás. A rozhodně se nechovám jinak na linkovém letu a jinak na charterovém.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

VÍTĚZSLAV píše:Jaryn: Dík za pozdrav. Potrefená husa se vždycky ozve... Já nedělím lidi na koupáky a nekoupáky, ale na normální a hovada :D . Můj příspěvek mířil směrem k TVS, jehož zaměstnanci si často stěžují na nemožnost koupáků. Fakt nechápu, proč tam dělají, když ti koupáci tvoří 90% jejich zákazníků... Já si myslím, že jednou-dvakrát do roka je koupákem každý z nás. A rozhodně se nechovám jinak na linkovém letu a jinak na charterovém.


To si tu stěžují i zaměstnanci ČSA, ale je potřeba rozlišit, co je míněno vážně a co v nadsázce.


Odpovědět