Piloti

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Ale pořád nechápu jak si někdo může myslet, že ten co celý let sedí v kabině na sedadle pro PAX je pilot :roll:


Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Richiee »

Skybob píše:Ale pořád nechápu jak si někdo může myslet, že ten co celý let sedí v kabině na sedadle pro PAX je pilot :roll:

a proč ne? když se vrací posádky z pobytu tak kde mají sedět? :roll:

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

No to možné je, ale nevím jestli by se vraceli zrovna v uniformách :wink:

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Já myslím, že je to běžné, že palubní posádky letící z/do práce mají na sobě uniformu. Navíc pokud ti piloti uvažují podobně jako já, tak "přeci nejsou blbí, aby s sebou tahali celý šatník, když jim stačí uniforma a zbytek hadrů nechají doma :lol: "

makr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 06. 07. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od makr »

MK píše:Já myslím, že je to běžné, že palubní posádky letící z/do práce mají na sobě uniformu. Navíc pokud ti piloti uvažují podobně jako já, tak "přeci nejsou blbí, aby s sebou tahali celý šatník, když jim stačí uniforma a zbytek hadrů nechají doma :lol: "


Sedět v uniformě v kabině je při přepravě z pobytu normální. Navíc se tam sedí i při odpočinku na letech v zesílené posádce...


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Yankee Alpha píše:Wentie, makr, vita: Príma téma, ale asi budete mít všichni na mysli prýmky :twisted:


Já jsem to původně napsal s "y" ale pak jsem si všiml, že to všichni mají s měkkým, tak jsem nechtěl být za blbce :D

VictorK
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 21. 02. 2006, 22:37
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od VictorK »

makr píše:Já myslím, že je to běžné, že palubní posádky letící z/do práce mají na sobě uniformu. Navíc pokud ti piloti uvažují podobně jako já, tak "přeci nejsou blbí, aby s sebou tahali celý šatník, když jim stačí uniforma a zbytek hadrů nechají doma :lol: "

Muze byt. Ale hlavne se jedna o to, ze posadky do/z Dubaje nepotrebuji vizum, staci oficialni potvrzene lejstro od spolecnosti. Motivace, jakou mela TVS, ze vezla posadku navic je vedlejsi, ale aby se ti dotzcni dostali zpatky domu, mueli byt v uniforme - nejde presvedcit Araba na pasovce, ze jsou sice v civilu, ale jinak vlastne posadka. A jako spravni urednici tam veri papiru a ne tomu co vidi nazivo..

Wentie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 19. 06. 2007, 12:47
Stav: Offline

Příspěvek od Wentie »

vita píše:Já jsem to původně napsal s "y" ale pak jsem si všiml, že to všichni mají s měkkým, tak jsem nechtěl být za blbce :D


:shock: Tak to ja jsem za blbku od zacatku :oops: :oops:

Wentie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 19. 06. 2007, 12:47
Stav: Offline

Příspěvek od Wentie »

Richiee píše:a proč ne? když se vrací posádky z pobytu tak kde mají sedět? :roll:


Jo, jo - je to presne tak. Jako priklad mohu uvest pripad, kdy se leti posledni linka napr. nekde do/z Jizni Ameriky (nebo odnekud, kde je to kapanek dal a posadka by nemohla otocit i zpatecku - zesilenou neni potreba, protoze: na miste jiz ceka puvodni posadka, ktera tam byla od predposledniho letu, ale jelikoz masinu treba privest domu a uz se tam nevrati, tak se spakujou vsichni. Posadka, co masinu privezla, pujde odpocivat do kabiny pro PAX (v uni) a posadka, co tam cekala, to ero priveze.) Takze, neni to sice kazdodenni zalezitost, ale potkat pilota (nebo i vice pilotu :D ) v kabine pro PAX neni uplne sci-fi :wink:

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

Touto linkou z Dubaje se teď střídají posádky, které jsou s OK-TVQ v Muscatu. Je to nejlepší a nejrychlejší spojení.

makr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 06. 07. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od makr »

Wentie píše:Jo, jo - je to presne tak. Jako priklad mohu uvest pripad, kdy se leti posledni linka napr. nekde do/z Jizni Ameriky (nebo odnekud, kde je to kapanek dal a posadka by nemohla otocit i zpatecku - zesilenou neni potreba, protoze: na miste jiz ceka puvodni posadka, ktera tam byla od predposledniho letu, ale jelikoz masinu treba privest domu a uz se tam nevrati, tak se spakujou vsichni. Posadka, co masinu privezla, pujde odpocivat do kabiny pro PAX (v uni) a posadka, co tam cekala, to ero priveze.) Takze, neni to sice kazdodenni zalezitost, ale potkat pilota (nebo i vice pilotu :D ) v kabine pro PAX neni uplne sci-fi :wink:


Souhlas, další příklad: včerejším večerním smartem z paříže se vracela jako cestující kompletní posádka v uniformách, která tam přes den točila nějakou linku, večer byla vystřídána a letadlo pokračovalo dál bez nich. Oni se jako cestující vezli na prvních dvou řadách a všichni v uniformách :lol: A propo, na linkách z/do paříže to je dost častý jev...

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

makr píše:
vita píše:Ten prímkovací systém mě zajímá - jak to teď u TVS vypadá? :)


CPT...4 zlaté
FO.....3 zlaté

Vedoucí kabiny...3 stříbrné
Steward.............2 stříbrné

Bronzové ještě nezavedli :lol:


kéž by to tak opravdu platilo.. viděla sem VKčka se žlutejma prímkama a naopak F/O měl bílý, takže chaos :roll:

broucek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02. 08. 2007, 11:38
Stav: Offline

Příspěvek od broucek »

FISCHER AIR LOVER píše:kéž by to tak opravdu platilo.. viděla sem VKčka se žlutejma prímkama a naopak F/O měl bílý, takže chaos :roll:


Doopravdy a kdy jsi je viděl?

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

broucek píše:Doopravdy a kdy jsi je viděl?


kdyžtak vidělA :D no jelikož jsem se v poslední době pohybovala v letadlech TVS víc než dost, tak sem to viděla a ne jednou :)

Fantomas
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 117
Registrován: 08. 05. 2006, 11:21
Stav: Offline

Příspěvek od Fantomas »

To je blbost, absolutni !


Odpovědět