Piloti

xicht
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 07. 2007, 12:35
Bydliště: Roudnice nad Labem
Stav: Offline

Příspěvek od xicht »

Fantomas píše:To je blbost, absolutni !


Vykládej to tady těm lidem.... :roll:


FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

Fantomas píše:To je blbost, absolutni !


na jednom nočnim letu někdy minulej tejden VKčko měl žlutý prímky.. ja bych si to asi nevymyslela.. k čemu by mi to asi bylo

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Ale tak se tu nehadejte kvuli par prouzkum! :roll: Pocet prouzku na uniforme je to nejmensi, co by mi na TVS vadilo...

makr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 06. 07. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od makr »

FISCHER AIR LOVER píše:na jednom nočnim letu někdy minulej tejden VKčko měl žlutý prímky.. ja bych si to asi nevymyslela.. k čemu by mi to asi bylo


Fakt pitomost...

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

makr píše:Fakt pitomost...


je to tak.. a to samý na sobotnim letu z Corfu, VK měl nažloutlý prímky, rozhodně neměl bílý, jak se tu všude tvrdí. neřikam, že to tak maj všichni, to rozhodně ne, ale viděla jsem už minimálně 3 VKčka s nažloutlejma prímkama.. a navíc, co se tomu tak divíte ? u TVS je možný snad všechno ne ? :roll:


makr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 06. 07. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od makr »

FISCHER AIR LOVER píše:je to tak.. a to samý na sobotnim letu z Corfu, VK měl nažloutlý prímky, rozhodně neměl bílý, jak se tu všude tvrdí. neřikam, že to tak maj všichni, to rozhodně ne, ale viděla jsem už minimálně 3 VKčka s nažloutlejma prímkama.. a navíc, co se tomu tak divíte ? u TVS je možný snad všechno ne ? :roll:


Hihi...ono to asi bude jinak. Původně krásně bílý frčky začnou časem měnit barvu a pokud se neperou, chytnou lehce nazelenalou barvu, zvlášť když jsou lesklý, může to hodit i jinej odstín :o) O ničem jiným to nejni!!!

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

FISCHER AIR LOVER píše:je to tak.. a to samý na sobotnim letu z Corfu, VK měl nažloutlý prímky, rozhodně neměl bílý, jak se tu všude tvrdí. neřikam, že to tak maj všichni, to rozhodně ne, ale viděla jsem už minimálně 3 VKčka s nažloutlejma prímkama.. a navíc, co se tomu tak divíte ? u TVS je možný snad všechno ne ? :roll:


no ja to nepopíram, že to tak neni.. ale ať se pak někdo nediví, že si to lidi můžou plíst.

peterson
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 11. 01. 2005, 09:30
Stav: Offline

Příspěvek od peterson »

FISCHER AIR LOVER píše:kdyžtak vidělA :D no jelikož jsem se v poslední době pohybovala v letadlech TVS víc než dost, tak sem to viděla a ne jednou :)


Ty pracuješ u TVS?

makr
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 06. 07. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od makr »

FISCHER AIR LOVER píše:no ja to nepopíram, že to tak neni.. ale ať se pak někdo nediví, že si to lidi můžou plíst.


Že mi to nenapadlo hned, kdo se pod tímhle nickem ukrývá... :lol: opravdu věř tomu, že ta původně bílá barva se časem ušpiní a hází jinej odstín! V tom to je. Dlouho jsem Tě neviděl v éru :lol:

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

makr píše:
FISCHER AIR LOVER píše:no ja to nepopíram, že to tak neni.. ale ať se pak někdo nediví, že si to lidi můžou plíst.


Že mi to nenapadlo hned, kdo se pod tímhle nickem ukrývá... :lol: opravdu věř tomu, že ta původně bílá barva se časem ušpiní a hází jinej odstín! V tom to je. Dlouho jsem Tě neviděl v éru :lol:


a my se známe ? :lol: :lol: :lol: ne dyť já vim, že to je tim, ale pak proto právě řikam, že se to plete :D

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

Ahoj chtěl bych se zeptat jak je to s posádkami když letí linku jako např. dnes QS0442 na Korfu Praha-Corfu-Brno-Ostrava-Corfu-Praha nebo třeba když je let Praha-Antalya-Vary-Pardubice-Antalya-Praha? Kde se střídají nebo zůstává posádce celý let? Prg-Cfu-Brno-Ostrava-Cfu-Prg nebo Prg-Antalya-Vary-Pardubice-Antalya-Prg? a nebo ještě Praha-Rhodes-Karlovy Vary-Rhodes-Praha děkuji moc :wink:

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

Bubajs píše:Ahoj chtěl bych se zeptat jak je to s posádkami když letí linku jako např. dnes QS0442 na Korfu Praha-Corfu-Brno-Ostrava-Corfu-Praha nebo třeba když je let Praha-Antalya-Vary-Pardubice-Antalya-Praha? Kde se střídají nebo zůstává posádce celý let? Prg-Cfu-Brno-Ostrava-Cfu-Prg nebo Prg-Antalya-Vary-Pardubice-Antalya-Prg? a nebo ještě Praha-Rhodes-Karlovy Vary-Rhodes-Praha děkuji moc :wink:


Jak je to ted, ti urcite povedi vice znali lide, ale ja pamatuji jak jsem uz pred hodne lety letel OSR-AYT, coz se litalo PRG-AYT-OSR-AYT-PRG, tak tesne pred pristanim letu do ostravy pristalo i ATR, z nehoz vystoupila posadka (nevim jestli s ATR priletela, nebo byla privezena) A vymenila se s tou co priletela.

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Tak vseobecne zalezi, jestli se tyhle useky vejdou do normy 12 hodin - tedy cca 10,5 hodiny od startu prvniho useku po pristani posledniho.

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Richiee »

Bubajs píše:Ahoj chtěl bych se zeptat jak je to s posádkami když letí linku jako např. dnes QS0442 na Korfu Praha-Corfu-Brno-Ostrava-Corfu-Praha nebo třeba když je let Praha-Antalya-Vary-Pardubice-Antalya-Praha? Kde se střídají nebo zůstává posádce celý let? Prg-Cfu-Brno-Ostrava-Cfu-Prg nebo Prg-Antalya-Vary-Pardubice-Antalya-Prg? a nebo ještě Praha-Rhodes-Karlovy Vary-Rhodes-Praha děkuji moc :wink:


Na dnešním CFU se posádka vyměnila až v Ostravě. Na PRG-AYT-KLV-PED-AYT-PRG se většinou mění až v Pardubicích. Záleží jak na normě tak na denní době..

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

JJ díky takže když posádka přistane v Ostravě,nebo v Pardubicích tak tam zůstane tak dlouho dokud nepřiletí další letadlo aby se vyměnily,říkám to správně? ale co když se letí třeba Rhodes? Prg-Rhodes-Pardubice-Vary-Rhodes-Praha tak se podádka mění už v Pardubicích nebo ve Varech?


Odpovědět