Poukázka na lety se SW

Odpovědět
Zoommy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 28. 11. 2005, 09:43
Bydliště: Pardubice
Stav: Offline

Poukázka na lety se SW

Příspěvek od Zoommy »

Zdravím,
dostala se mi do ruky poukázka v hodnotě 1800,- na letenky od Smart Wings. Musím ji využít do konce března a co jsem koukal tak zatím vychází nejlevněji Paříž za necelých 2300,-...
Nevíte jestli by ceny do konce roku mohli být ještě menší? Zatím nevím jestli to mám koupit anebo vyčkávat na nějakou "horkou" akci zlevněných letenek. Zároveň se ale obávám aby během toho čekání nevyletěli ceny letenek do Paříže na tři litry...
Díky za tipy, rady a názory :-)


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Poukázka na lety se SW

Příspěvek od pepa007 »

Zoommy píše:Zdravím,
dostala se mi do ruky poukázka v hodnotě 1800,- na letenky od Smart Wings. Musím ji využít do konce března a co jsem koukal tak zatím vychází nejlevněji Paříž za necelých 2300,-...
Nevíte jestli by ceny do konce roku mohli být ještě menší? Zatím nevím jestli to mám koupit anebo vyčkávat na nějakou "horkou" akci zlevněných letenek. Zároveň se ale obávám aby během toho čekání nevyletěli ceny letenek do Paříže na tři litry...
Díky za tipy, rady a názory :-)


já bych doporučil velmi důkladně si přečíst podmínky použití té poukázky. mám vážně pochybnosti že by Vychcaný Křídla daly někomu takhle velkoryse slevu 1800 :lol:

Zoommy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 28. 11. 2005, 09:43
Bydliště: Pardubice
Stav: Offline

Příspěvek od Zoommy »

No podmínky jsou jasný:
- letět do konce března
- rezervaci provést přez telefon - 16kč/min!!! - fuj, ale budiž....je to dražší než volat do Austrálie :)
...nic víc (doufám)
V podstatě to je poukázka od Telefonici 02 na lety se Smart Wings - je to asi nějaká odměna pro zákazníky Telefonici 02

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Telefonica O2 ma zrejme zamer zbavit se svych zakazniku nadobro :)

Tery
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 16. 11. 2007, 13:59
Stav: Offline

Příspěvek od Tery »

Rozhodne nepripada v uvahu nejaka sleva, naopak cim drive letenku zarezervujete, tim je vetsi sance, ze budou levnejsi, nevyplati se vyckavat!


Zoommy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 28. 11. 2005, 09:43
Bydliště: Pardubice
Stav: Offline

Příspěvek od Zoommy »

Sleva bude, ale je možno jí uplatnit pouze na cenu letenky - na letištní poplatky se už nevztahuje....něco musím vykoumat, kde maj levný letištní poplatky...a koupit!


Odpovědět