Boeing 787

Odpovědět

Bude 787 pro společnost přínosem?

Anketa končí za 31. 01. 2008, 23:29

Určitě
35
81%
Nevím
6
14%
Neobsadí to a bude to prodělečný
2
5%
 
Celkem hlasů: 43

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Boeing 787

Příspěvek od Lkprak »

Přece jen není vše tak dokonalé...včera jsem v jednom článku o Lvu Praha a jeho plánech do nové sezóny objevil povzdech kohosi z týmu, že "se jim nepodařilo dohodnout na rebrandingu letadla," ale že doufají, že se alespoň podaří "provést nějaké úpravy vevnitř." Mám za to, že jsem to četl buď na Idnesu nebo na webu České Televize, ale ani u jednoho už tu zmínku nemůžu najít.


Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Boeing 787

Příspěvek od Zlin142 »

Lkprak píše:Přece jen není vše tak dokonalé...včera jsem v jednom článku o Lvu Praha a jeho plánech do nové sezóny objevil povzdech kohosi z týmu, že "se jim nepodařilo dohodnout na rebrandingu letadla,"

Však by to byla hotová svatokrádež přemalovávat takový skvost a ikonu grafického designu jakým jsou standardní barvy TVS... :ymdevil:

Lkprak píše:Mám za to, že jsem to četl buď na Idnesu nebo na webu České Televize

Na idnesu asi ne, to bys o tom musel nejdřív číst tady abys to pak za den dva našel volně převyprávěné na víme první... :wink:

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Boeing 787

Příspěvek od Lkprak »

No, to je jedno kde, ale někde jsem prostě ten povzdech nad nerebrandingem četl. A když už to tady padlo, dle mých informací je prý opravdu plánováno na tyto výkony nasazení letadla, jež se nachází v barvách Smart Wings.

s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Boeing 787

Příspěvek od s543 »

Lkprak píše:No, to je jedno kde, ale někde jsem prostě ten povzdech nad nerebrandingem četl. A když už to tady padlo, dle mých informací je prý opravdu plánováno na tyto výkony nasazení letadla, jež se nachází v barvách Smart Wings.


Že by OK-HCB které je vozilo minulý rok :o

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Boeing 787

Příspěvek od Lkprak »

s543 píše:
Lkprak píše:No, to je jedno kde, ale někde jsem prostě ten povzdech nad nerebrandingem četl. A když už to tady padlo, dle mých informací je prý opravdu plánováno na tyto výkony nasazení letadla, jež se nachází v barvách Smart Wings.


Že by OK-HCB které je vozilo minulý rok :o


OK-HCB přece není "luxusní Boeing", ale jen "Airbus od ČSA."


s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Boeing 787

Příspěvek od s543 »

OK-HCB přece není "luxusní Boeing", ale jen "Airbus od ČSA."[/quote]

No dyť právě..... :))


Odpovědět