Tu-154 ve službách TVS

Odpovědět
Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Tu-154 ve službách TVS

Příspěvek od Pavel »

vita:náhodou 8F má něco do sebe:) http://www.planes.cz/foto1.asp?mode=det ... G&jazyk=cz


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Tu-154 ve službách TVS

Příspěvek od vita »

No, mně přide Fischer moc jednotvárnej. Jen modrá(i když, "Modrá je dobrá") a velký nápisy přes celej trup se mi taky nelíběj. S tím problémem jestli Travel service nebo Travel servis by mě taky zajímalo, jak to je, protože na Novinkách jsem našel, že Travel service si změnil jméno z Travel Servis na Travel Service

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Tu-154 ve službách TVS

Příspěvek od Tonda 2 »

Fischer air má podle mě dobře zvolené barvy.Právě ta modrá je snadno zapamatovatelná,jednoznačně identifikovatelná a z hlediska marketingu také dost zajímavá....

FL330
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 19. 07. 2003, 14:39
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Tu-154 ve službách TVS

Příspěvek od FL330 »

Pavel:

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>vita:náhodou 8F má něco do sebe:) http://www.planes.cz/foto1.asp?mode=det ... G&jazyk=cz<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Na tej fotke vyzera to lietadlo trochu omlatene (akoby biele flaky na trupe), tunak vyzera lepsie:

http://www.airliners.net/open.file?id=712591&size=L

Inak, dizajn 8F sa mi vzdy pacil, vidiet ho je vzdy prijemna zmena oproti tym kvantam bielych lietadiel s par ciarami a nejakym napisom...

Pokial ide o dizajn TVS, mam z neho pocit ako z rocnikovej prace nie prilis sikovneho studenta prveho rocnika umeleckej priemyslovky.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Tu-154 ve službách TVS

Příspěvek od Pavel »

FL330:já teda nevím,kromě světel a samolepek na tom nic omláceného nevidím.....


Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Tu-154 ve službách TVS

Příspěvek od Zlin142 »

Barevné provedení Fischerových letadel je fajn, jen to obrovské Boeing 737-300 by tam skutečné být nemuselo. Tím spíše, že v současnosti je to passé generace takže to může působit spíš kontraproduktivně... a hlavně 737 snad pozná každý a proto lepit si to na trup v tak gigantické formě působí hloupě. Asi jako kdybyste si na VW Golf dávali nálepku "VW Golf"
Bohatě by stačilo firemní označení vzadu, jako u všech Boeingů.

Tomas.cz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 43
Registrován: 11. 12. 2004, 06:58
Stav: Offline

Tu-154 ve službách TVS

Příspěvek od Tomas.cz »

Mám dotaz: když TVS začínalo nemělo ve své flotile i TU 154M. Vzpomínám si, že jsem ho viděl v jejich barvách, ale nejsem si jist.
Tom

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Tu-154 ve službách TVS

Příspěvek od Pavel »

Začínali s OK-VCP pronajatým od vládní letky (OK-BYP)


Odpovědět